• Zboží které jsem si vyzvedla vůbec neodpovídá tomu co je na fotkách.Kvalita naprosto nulová.Mozná i u těch vietnamců je ta kvalita lepší.

Nedoporučuji.

• Žádná
    • Zboží neodpovídá fotkám
    • Nevrací poštovné podle zákona

Pokaždé přijde úplně něco jiného a v otřesné kvalitě. Fotky jsou většinou stahované z polských eshopu a vůbec si nelámou hlavu s tím, jestli prodávají úplně totéž. Při vrácení zboží ve 14.denní lhůtě nevrátí prvni poštovné, ač je na to ze zákona nárok. Raději se budou týden handrkovat a vymlouvat a až po té, kdy jste opravdu neodbytní, ho vrátí.

• Naprostá spokojenost, s nákupy jsem velice spokojená, super ceny, skvělý přístup, komunikace také v pořádku. Všem doporučuji!
    • Žádná

• e shop se snažil chyby vyřešit, i telefonicky kontaktoval sám
    • Na fb skupině velmi špatná komunikace

Nakupovala jsem již několikrát na fb skupině i na eshopu. Několikrát bylo zaměněno zboží za jiné, než jsem měla objednané, což vám způsobí vždy nějaké potíže ( znova zabalit, odnést na poštu), ale vyřešilo se. Před několika dny jsem na e shopu napsala do diskuze pod zboží dotaz na materiálové složení výrobku , zadala jsem i svůj email, který byl požadován.Po 3 dnech dotaz zmizel a nebyl zodpovězen. Napsala jsem tedy včera na fb skupině pod ten samý výrobek dotaz na materiálové složení a upozornila jsem , že mi dotaz na eshopu zmizel a nebyl zodpovězen, tak to zkouším zde na skupině.
    Od p. Barbory Martínkové Vidímové jsem dostala odpověď, že je víkend a oni že by se rádi věnovali rodinám jako všichni ostatní a že na e shopu žádný můj dotaz nebyl. Odpověděla jsem znova komentářem(podotýkám, že jenom slušně), že jsem neočekávala okamžitou odpověď a že komentářů a dotazů je tam o víkendu daleko více, nejen tedy můj, na eshopu můj dotaz evidován byl po přihlášení do mé složky po 3 dny, pak zmizel. Na to už jsem se odpovědi nedočkala a dnes jsem zjistila, že jsem byla ze skupiny "BS nákupní portál pro celou rodinu " vyloučena. Takové je jednání správců skupiny.
    Za mě tedy nákup na této skupině nedoporučuji, na e shopu o trochu lepší, komunikativnější, snaží se vždy problém vyřešit.

• Neváží si slušných zakazniků

S obchodem jsem neměla problem až do objednavky před vánocemi udělala jsem objednavku a uhradila když jsem se po novém roce ozvala poslali uplně jine tričko po vraceni jsem čekala nápravu ale do dnešního dne nedočkala 2 měsíce lhaní ze tričko zabalili a posilají a nic ted čekam na vrácení platby za nedodané zboží.

• Zadna
    • Žádná komunikace
    • Zbozi neodpovídá fotkam
    • Temer pokazde prijde neco jineho. Když jsem napsala pani jestli se nahodou nespletla kdyz prislo tricko za 370 misto tuniky tak nikdo neodpovedel.
    • Uz nikdy vice, nikomu nedoporucuji.

• Žádný
    • Komunikace nulová
    • Arogantní jednání prodávající

Příšerná komunikace, chtěla jsem si objednat kalhoty přes jejich fb účet, nejdříve jsem psala zprávu, ani po 4 dnech mi nikdo neodpověděl, do komentáře k fotce kalhot jsem psala a prosila, zda by mi mohli zaslat míry, dva dny nic, poté jsem znovu napsala, jestli se dočkám odpovědi a odpověď přišla okamžitě.

Cituji: MONIKO, myslíte si, že vaše chování je normální? Takhle chodíte do obchodu a jednáte tam takto s lidmi? Máte napsáno, že velikosti odpovídají dle popisku, je to ověřeno stovkami zákaznic. A také tu máte pravidla a pokud je nechcete dodržovat je lepší odejít rovnou.

Na což jsem okamžitě reagoval a odepsala.

Cituji: Barbora Martínková Vidímová
    Mohu se zeptat, co je špatného na tom, že vás poprosím o míry a po dvou dnech se zeptám, zda se dozvím odpověď???? Pokud přijdu do obchodu, zeptám se prodavačky, zda můžu o něco poprosit, nikdy se mi nestalo, že by mi slušně neodpověděla... Nezlobte se na mě, ale já nebudu hledat, kde co máte uložené. A pokud vás o něco poprosím, je slušnost odpovědět. Alespoň pokud jsem něco od někoho kupovala, ať už přes fb nebo e-shop, nikdy prodávající neměl problém, zjevně jste první!!!

Na tento komentář mi již nebylo odpovězeno, prodávající vymazala komentáře, aby neměli jiní možnost si je náhodou přečíst a odebrala mě ze skupiny a můžu za to jen poděkovat, protože takové prodávající bych nedala ani halíř!!!!!
    Takže tento obchod rozhodně NEDOPORUČUJI!!!!!!
    Takovéhle arogantní jednání jsem opravdu od prodávajícího ještě nezažila, nehledě na to, že nejsem sama, kamarádka měla s nimi také problém a jsem opravdu šťastná, že jsem u nich neobjednala.