• Mimořádná ochota, maximálně doporučuji!

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, pane Petře. Jelikož jsme i my pěstitelé "všeho možného", víme jaké to je, když nám něco zrovna chybí
    a "strašně to spěchá". Proto jsme Vám onu kyselinu giberelovou dovezli co jak nejdříve to bylo možné domů. A nyní si užíváme Vaši chvály. Děkujeme Vám.

• Výborná komunikace

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Rychlé vyřízení objednávky i dodání zboží

Skvělá komunika a vstřícnost.

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, paní Julie. Děkujeme Vám za milé hodnocení.
    Zelené údolí.cz

• Komunikace s obchodem - balíček se mi zasekl někde na cestě, pán z obchodu to po mém infu začal řešit a navíc byl moc milý, i když se jednalo o objednávku jen za asi 400 Kč. Balíček nakonec dorazil v pořádku.

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, paní Pavlo. I kdyby byla objednávka třeba jen za 40Kč, je mou povinností nenechat to jen tak být, ale pomoci jen jak to je možné :). Děkujeme i my Vám za Váš pohodový přístup.

Ok

• Podvodníci

Slibují zboží skladem, nechají si ho zaplatit, poté vám řeknou, že za vaši cenu už ho vyprodali a že vám ho mohou dodat za "doporučenou" cenu. Když se vám to nelíbí, hovor polož. Rozhodně nedoporučuji nikomu takovou zkušenost.

Dobrý den, pane Koláři,
    tímto se Vám ještě jednou omlouváme. I nás velice mrzí, že jsme Vaši objednávku neměli možnost vyřídit. Bohužel, zboží se vždy jednou doprodá a to byl i případ Vaši objednávky. (Samotnému se mi to stalo nedávno v Lídlu u zboží, které měli v akčním letáku...prostě ho doprodali. A to jsou mnohem větší. Holt, to se tak stane). Domnívám se, že naše reakce v dané situaci byla korektní: bez prodlevy jsem Vám zatelefonoval s vysvětlením a zajistil okamžité vrácení Vaši úhrady kartou zpět na Váš účet. Mrzí nás, že po této nezaviněné situaci nás máte za podvodníky :(.

S pozdravem,

• Rychlé doručení objednávky
    • Dražší doprava přes Českou poštu...

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, pane Adame. Děkujeme za pošťouchnutí... . Již na tom děláme a tak v nejbližší době už budeme rostlinky zasílat i se Zásilkovnou. Děkujeme Vám.

• Kvalita
    • Balení rostlin pro přepravu
    • Spolehlivost

• Velký výběr
    • Dobrý popis zboží
    • Dobré ceny

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, pane Karle. Přejeme, ať Vám rostlinky dělají jenom radost a těšíme se další spolupráci. Děkujeme Vám.
    Zelené údolí.cz

• Skvělý výběr kvalitní kůry pro orchideje

vstřícnost a ochota.

• skvělé profesionální jednání
    • výborná kvalita a provedení výrobku
    • rychlost vyřízení

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, Petře. Vámi vybraný zahradní krb patří opravdu ke špičce z naší nabídky. Jsme proto rádi, že jste si to nenechal pro sebe a zde to zmínil :). Děkujeme Vám a přejeme mnoho příjemných chvil trávených u krbu se svými blízkými.
    Zelené údolí.cz

• Ochota vysvětlit poradit doba dodání slušné ceny

Rychlost dodání slušné ceny ochota poradit kontakt po telefonu zkonzultovat objednavku

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, pane Radku. Jelikož jsme v sortimentu zahradních krbů již řádku roků, rádi jsme Vám naše zkušenosti předali a Vy jste tak mohl být spokojen :). Děkujeme Vám.

• ?

vstřícný postup prodávajícího

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, pane Karle. Vážíme si takových zákazníků a tak jednou z možností jak to projevit je například neúčtovat poštovné. A Vy jste tak mohl být dvojnásob spokojen :). Děkujeme Vám.
    Zelené údolí.cz

• Skvělí prodejce . Poradil a objednávku upravil .
    • Doporučuji .

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, pane Martine. Bylo by značně nepříjemné až doma po otevření balíku zjistit, že všechny doručené nože na sekačku byly objednány špatně.. . Proto jsme Vám raději předem zavolali a dobře to dopadlo :). Děkujeme Vám.

• Rychlé vyřízení objednávky i dodání zboží
    • Kvalitní zboží za dobré ceny

• Dobry obchodník na telefonu

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, pane Karle. Děkuji za vyjádřenou pochvalu. Slibuji, že příště to bude ještě lepší, abychom dostali hvězdiček plný počet :). Děkujeme Vám.