• rychlost zpracování objednávky a kvalitní provedení výrobku.

Reakce obchodu Zelené údolí

Děkujeme Vám za spokojenost se službami ZEleného údolí a s výrobkem - fólií na míru Vašemu fóliovníku.

Zdraví Vás, Zelené údolí.cz

• Profesionální jednání
    • Velice milý personál
    • Skvělá komunikace
    • Jste skvělí

Byl to můj první nákup zde, a jsem 100% spokojen, jak s jednáním obchodu a jeho personálu, ale také i dopravou. Dlouho jsem se nesetkal s tak pozitivním a milým jednáním. Děkuji vám. Petr Kadlec.

Dobrý den, pane Petře,
    velice Vám tímto děkujeme za obsáhlé hodnocení nákupu zahradního krbu u nás. Věříme, že Vám zvolený model Karina bude sloužit a přinášet radost roky a roky.

Zelené údolí.cz

Skvělá komunikace, rychlost dodání.

Dobrý den, do Brna,

tyto naše bestselerní betonové udírny se snažíme mít trvale skladem, proto jste ji od nás mohli mít doma už 3. den. Děkujeme Vám tímto za slova chvály, kterých si moc vážíme.

Zelené údolí.cz

Velmi rychlé dodání zboží, vše v naprostém pořádku.

Reakce obchodu Zelené údolí

Děkujeme Vám za 5-ti hvězdičkové hodnocení nákupu u nás. Neměli jsme to od nás k Vám na druhý konec Ostravy zas tak daleko.... :)

rychlé jednání
    vše bez problému

• rychlé vyřízení objednávky
    • ochota a odborné znalosti při komunikaci
    • rychlé doručení
    • 1100 kg krb na shnilé paletě?

Nákup proběhl podle mých představ 100% služeb. Ochota vyhovět zákazníkovi, komunikace, rychlost prostě vše OK.
    Nevím, čí to byla vina, ale paleta pod 1100 kg grilem byla úplně shnilá a při vykládání se kurýrovi rozpadla. To způsobilo komplikace i nám při další manipulaci s paletou. Jediná piha na kráse celého obchodu. Jinak jsem vděčná za to, jak jste se s objednávkou vypořádali a děkuji člověku, který mi poskytl při komunikaci cenné rady a přidal do vyřízené objednávky to, co bylo potřeba a já jsem to zapomněla objednat.

Reakce obchodu Zelené údolí

Za pihu s paletou se moc omlouváme. Z tohoto upozornění jsme se poučili a palety, nesoucí zahradní krby, jsou kontrolovány. A máte pravdu, hned několik se jich preventivně vyřadilo.

Velice jste nám tímto pomohla - děkujeme Vám.

• Rychlost, vstřícnost

• Zboží mi bylo doručeno ihned po objednání, hezky zabalené, perfektní komunikace se zaměstnancem obchodu i s dopravcem. Jsem velmi spokojen, všem doporučuji.
    • O žádné nevýhodě nevím.

• Super obchod, bleskové vyřízení objednávky, rostlinky skvěle zabaleny.
    • Není vinou obchodu, že pošta se neráčila oznámit uložení zásilky na pobočce. Až oznámením obchodu Zelené údolí formou SMS, že nemám rostlinky trápit v krabici, jsem na občanský průkaz rostlinky vyzvednul. Ani pošta nevěděla, že tam balíček leží. Opravdu nehoráznost. Obchodu jsem tímto zavázán a děkuji za pobídku k vyzvednutí. Vřele doporučuji a děkuji za ochotu.

Dobrý den, Vladimíre,

i my bychom Vám tímto rádi poděkovali za váš přístup k živé objednávce ... .

• komunikace
    • pečlivost
    • vstřícnost

Po objednávce jsem kromě mailu obdržel telefonát, kde se mnou vše ještě jednou prošli a dovysvětlili to, na co jsem se chtěl zeptat. Takhle by to mělo (alespoň u takhle větší a dražší zásilky) vypadat. Paráda.

Reakce obchodu Zelené údolí

jsme rádi, že jste s dodáním a vším co je nutné k tomu zařídit byl spokojen. Protože nás to baví, hned to nejspíš proto vše lépe dopadá :).

Děkujeme,

• Rychlá výroba
    • 100% kvalita

Naprostá spokojenost přátelé

• dobre baleni zasilky
    • je to pestirna - jak u psu. objednaval jsem 4 druhy kytek vzdy po 2ks; takovy jedna sada celkem OK, druha=chcipacci, u jednoho druhu jsem musel vzit lupu jestli jsou tam fakt dve kytky
    • pouzivaji jen Ceskou Postu - neprekvapili=prijeli bez oznameni predem, neberou karty, dorucovatelka byla mimoradne protivna

Reakce obchodu Zelené údolí

Vaše zkušenost nás velice mrzí. Na "pěstírny psů" máme stejný názor... . Naší snahou je, aby kondice odesílaných rostlin byla 100%. Neboť zde chceme existovat další roky, jako doposavad. A pokud by to byly chcípáčci, dopadli bychom časem také tak :(.
    Budeme rádi, dáte-li nám 2. šanci (tak jako jsme Vám to nabídli ihned po zveřejnění recenze do emailu ;).

Děkujeme.

Zelené údolí.cz

Zkušenosti velmi dobré, ochota, vstřícnost a dobré rady k využívání produktu

Reakce obchodu Zelené údolí

dobré rady jsme mohli dát proto, že stejný krb mám také :). A to už 6 let a počítám, že minimálně stejnou dobu ještě mít budu.

Děkujeme.
    Zelené údolí.cz

• rychlé vyřízení objednávky, vstřícné jednání

• Rychlost reakce,
    • prijemne a odborne jednani

• Dodávka byla provedena velice rychle a doručena v dohodnutém termínu.
    • Při všech dotazech mi bylo vše srozumitelně a přesně vysvětleno.
    • Váš pracovník byl velice příjemný a komunikativní.

Dobrý den, pane Ladislave,

děkuji za Vaše hodnocení mých služeb. Jelikož tyto mě baví, asi proto jsou zákaznici spokojenější, čehož si velice vážím.

Děkuji.

R.K. - Zelené údolí.cz

Zcela spokojen

Skvělý obchod, domluva na jednicku,doporučuji

• Dobrá cena
    • Nevim o ničem

Vřele doporučuji

ochotný a přívětivý pracovník v e-shopu. OBjednávku přijali, ochotně změnil - upravil platební podmínku. Čekám na dodávku.