ZeleneUdoli.cz

Ověřeno zákazníky

Jak uživatelé hodnotili daný obchod?

• 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod ZeleneUdoli.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze ZeleneUdoli.cz

František

Přidáno: 21. července 2014

• Specializovaná nabídka, poradenství.
  • Ochota a zájem o spokojenost zákazníka.
  • Amatérsky udržovaný WEB - neaktualizovaný.

Kupoval jsem lekníny a z WEBů, které jsem navštívil mě tento nejvíce zaujal šířkou nabídky a cenami. U jednotlivých rostlin je základní popis. Pochopil jsem, že lekníny jsou dodávány subdodavatelsky z opačného konce republiky. Prodejce mě kontaktoval telefonicky, zeptal se na stanoviště a podmínky, kam chci rostliny umístit. Protože poznal, že jsem v pěstování leknínů poučený laik, poradil mi a nakonec jsme vybrali jiné rostliny stejných barev, které by měly být pro naše podmínky vhodnější. Nabídl nádoby na výsadbu a hnojivo, které jsem na WEBu nenašel, a ještě mi dal slevu. E-mailem jsem byl informován o převzetí platby (převodem). Problém byl s dopravou. Česká pošta rostliny doručila až po třech dnech. Mezitím mi prodejce znovu volal jestli rostliny dorazily a jestli byly v pořádku a když se dozvěděl, že je ještě nemám, slíbil, že to na poště ověří a do dvou hodin jsem je měl doma (asi ležely někde ve skladu České pošty). Rostliny byly dobře zabalené a v balíku bezpečně uložené. Rostliny se zdají zdravé a vitální, hned jsem je zasadil, je to tři dny a na jedné z nich je vidět, že mladé lístečky už povyrostly. S nákupem a především s přístupem prodejce jsem velmi spokojený, je poznat, že má zájem, aby jeho zboží sloužilo a dělalo radost zákazníkům a ne jen o to, aby vydělal peníze (jak se, bohužel, často stává).

josefdoktor@seznam.cz

Přidáno: 11. července 2014

• standart

vyhovující

Vlaďka

Přidáno: 24. června 2014

• našla jsem v obchodě přesně to, co jsem potřebovala
  • na infolince doplňující cenné informace

Doporučuji, ochota a spolehlivost

mmm

Přidáno: 17. června 2014

• nekomunikují

Dodání bylo velice rychlé, ale z provozních důvodů jsme potřebovali doručit na firmu o týden déle, takže jsem volala, ale telefon mi ani po 10.volání nikdo nezvedal ani druhý den. Na mail zareagovali až 2dny poté, co zboží bylo uloženo na depu. Reakce e-mailem tedy - bereme na vědomí, zašleme déle byla trošku z cesty.

Reakce obchodu ZeleneUdoli.cz

zákazníci většinou kárají své obchody za opožděné dodání zboží. My jsme vyslyšeli zákazníkovo hlavní přání na extra rychlé dodání atak jsme i učinili. Bohužel, 2. přání bylo pozdržení o týden, což už po odeslání nebylo v našich silách ;-).

Hlavně, že vše dopadlo jak má a zboží je ve správných rukou.

Děkujeme - Zelené Údolí.cz

blazejova

Přidáno: 9. června 2014

super

Olga Alexandra Bittala

Přidáno: 6. června 2014

• Z pěti sazenic co dorazili,byly pouze dvě životaschopné a teď čekám jestli se mi uchytí alespoň ty dvě.Zaplatila jsem 350,-Kč za dvě sazenice masožravky,když jedna vzrostlá stojí 134,-Kč.Prostě hloupost.Jsem zvyklá objednávat u Starkla a od nich co přijde tak nikdy nezahyne a po cestě už vůbec ne.Mrzí mně to.

Reakce obchodu ZeleneUdoli.cz

promiňte, ale Vaše reakce nám příjde jako úmyslně poškozující. V oboru masožravých rostlin a jejich zasílání děláme déle jak 10 let, ale takovouto reakci jsme ještě nezaznamenali. Víme, že posíláme rostliny ve 100% kondici, proto to, co zde popisujete, se nemůže zakládat na pravdě.
Pokud nám jste schopna zaslat fotografie dodaných rostlin se zřejmým nedostatkem, což je u nás běžný postup případné reklamace, rostliny posíláme bezplatně nové.... .

Děkuji za pochopení.

S pozdravem ze Zeleného Údolí.cz - R. Kuťák

Přidáno: 3. června 2014

• výběr doma a v klidu

spokojenost

Reakce obchodu ZeleneUdoli.cz

tímto vás zdravíme na zámek Orlík a ještě jednou děkujeme.

Zelené Údolí.cz

Použijte jiný obchod

Martina

Přidáno: 31. května 2014

• Dobré ceny.
  • Objednala jsem 2 kompostéry na dobírku, přepravní službě byl však předán pouze 1, tudíž jsem nekompletní zásilku odmítla převzít. Vše se naštěstí rychle vyřešilo k mojí spokojenosti.

Dobré ceny.
Doporučuji.

Reakce obchodu ZeleneUdoli.cz

I my jsme rádi, že vše dobře dopadlo a zavládla spokojenost :).

Děkujeme, Zelené Údolí.

Petr.S.

Přidáno: 23. května 2014

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.