ZeleneUdoli.cz

Ověřeno zákazníky

Jak uživatelé hodnotili daný obchod?

• 96 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod ZeleneUdoli.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze ZeleneUdoli.cz

schmid

Přidáno: 6. října 2014

• rychlost,komunikace se zakaznikem, ochota

Přidáno: 11. září 2014

Perfektní komunikace

robertvoc

Přidáno: 3. září 2014

V dílech stříšky byly dvě LEVÉ příčky. Po telefonické domluvě mě řekli že pošlou správnou
příčku (pravou). Už je to druhý týden a nic.
Dělají mrtvého brouka,hlavně že mají zaplaceno.

Reakce obchodu ZeleneUdoli.cz

telefonické vysvětlení doplňujeme ještě i o vysvětlení touto formou. Bohužel, pravá příčka byla odeslána s menším zpožděním z důvodu nezodpovědného přístupu zaměstanance na straně výrobce. Příště se to již nestane a na omluvu Vám zasíláme Dárkový kupon.

Vaše Zelené Údolí.cz - majitel.

Lenka

Přidáno: 2. září 2014

• diskrétnost

velmi dobrý a užitečný obchod

Přidáno: 23. srpna 2014

Výrobce mi neumožnil nákup potřebného dílu k zahradnímu krbu s odůvodněním,že díl lze dodat pouze s nákupem celého krbu.V tomto obchodě mi bylo vyhověno.Díky.

Reakce obchodu ZeleneUdoli.cz

dlouholeté působení v tomto odvětví nám dopomohlo k nadstandartním vztahům s výrobcem, a proto se to podařilo ;-).

Tak jen ať vše pěkně slouží!

Děkujeme.

Za Zelené Údolí.cz - Fr. Sojka.

Michal

Přidáno: 17. srpna 2014

• výběr zboží
  • doplňky

rychlé
přestože výrobce píše, že krb i komín jsou nelepené, je lepší komínové dílce k sobě lepit (obchod mohl lepení doporučit)

František

Přidáno: 21. července 2014

• Specializovaná nabídka, poradenství.
  • Ochota a zájem o spokojenost zákazníka.
  • Amatérsky udržovaný WEB - neaktualizovaný.

Kupoval jsem lekníny a z WEBů, které jsem navštívil mě tento nejvíce zaujal šířkou nabídky a cenami. U jednotlivých rostlin je základní popis. Pochopil jsem, že lekníny jsou dodávány subdodavatelsky z opačného konce republiky. Prodejce mě kontaktoval telefonicky, zeptal se na stanoviště a podmínky, kam chci rostliny umístit. Protože poznal, že jsem v pěstování leknínů poučený laik, poradil mi a nakonec jsme vybrali jiné rostliny stejných barev, které by měly být pro naše podmínky vhodnější. Nabídl nádoby na výsadbu a hnojivo, které jsem na WEBu nenašel, a ještě mi dal slevu. E-mailem jsem byl informován o převzetí platby (převodem). Problém byl s dopravou. Česká pošta rostliny doručila až po třech dnech. Mezitím mi prodejce znovu volal jestli rostliny dorazily a jestli byly v pořádku a když se dozvěděl, že je ještě nemám, slíbil, že to na poště ověří a do dvou hodin jsem je měl doma (asi ležely někde ve skladu České pošty). Rostliny byly dobře zabalené a v balíku bezpečně uložené. Rostliny se zdají zdravé a vitální, hned jsem je zasadil, je to tři dny a na jedné z nich je vidět, že mladé lístečky už povyrostly. S nákupem a především s přístupem prodejce jsem velmi spokojený, je poznat, že má zájem, aby jeho zboží sloužilo a dělalo radost zákazníkům a ne jen o to, aby vydělal peníze (jak se, bohužel, často stává).

Reakce obchodu ZeleneUdoli.cz

děkujeme za příjemná slova chvály naši práce a samozřejmě i za kritiku. Tu si bereme k srdci a cca za měsíc "vyjedeme" s novým webem: těšte se!

Zdravíme.

• o žádných nevím

vyhovující

Vlaďka

Přidáno: 24. června 2014

• našla jsem v obchodě přesně to, co jsem potřebovala
  • na infolince doplňující cenné informace
  • o žádných nevím

Doporučuji, ochota a spolehlivost

mmm

Přidáno: 17. června 2014

• nekomunikují

Dodání bylo velice rychlé, ale z provozních důvodů jsme potřebovali doručit na firmu o týden déle, takže jsem volala, ale telefon mi ani po 10.volání nikdo nezvedal ani druhý den. Na mail zareagovali až 2dny poté, co zboží bylo uloženo na depu. Reakce e-mailem tedy - bereme na vědomí, zašleme déle byla trošku z cesty.

Reakce obchodu ZeleneUdoli.cz

zákazníci většinou kárají své obchody za opožděné dodání zboží. My jsme vyslyšeli zákazníkovo hlavní přání na extra rychlé dodání atak jsme i učinili. Bohužel, 2. přání bylo pozdržení o týden, což už po odeslání nebylo v našich silách ;-).

Hlavně, že vše dopadlo jak má a zboží je ve správných rukou.

Děkujeme - Zelené Údolí.cz