Zboží dorazilo to ano ale bez manuálu ke zbrani a hlavně bez zarucniho listu po otevření krabice na mě vypadl jenom nějakej časopis o zbraních za další ke zbrani byli 2 zásobníky ty jsem jednou naplnil po druhé už se jen protáčeli zřejmě se ve vnitr utrhla pružina jako od zásobníku za 800 bych čekal větší kvalitu

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

CZ manuály poskytujeme v elektronické podobě. Naleznete jej ke stažení přímo u konkrétního produktu na našem webu, popřípadě nám napište e-amil a my Vám jej dopošleme. Jako záruční list slouží faktura.

Mrzí nás vzniklá situace se zásobníkem. Obraťte se prosím na reklamační oddělení pro sjednání okamžité nápravy.

Pevně věříme, že případný příští nákup proběhne již bez komplikací.

zákaznická podpora

Nemůžu hodnotit, nic sem zatím nedostal!

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost.

Objednávku jste vytvořil v sobotu 23.3. a my ji expedovali ihned v pondělí 25.3. Došlo tedy nejspíše k pochybení na straně přepravní společnosti. Prosím obraťte se na Vašeho dopravce.

Pevně věříme, že příští nákup proběhne již bez komplikací.

zákaznická podpora

Části objednávky, ačkoli bylo na stránkách psáno že jsou na centrálním skladě, se ve skutečnosti objednávály od dodavatele... ten je navíc zapomněl doručit a proces dodání zboží tak nakonec trval místo 3 pracovních dní celý týden.
    Po opakovaném dotazování zákaznické podpory bylo slíbeno vrácení peněz za dopravu, což ale nikdy neproběhlo...l

1 hvězdičku dávám za to, že se ke mně zboží aspoň dostalo

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

vždy se snažíme o maximální spokojenost zákazníků, bohužel ve Vašem případě došlo ke zpoždění při přesunu zboží a tímto se expedice zpozdila o 2 pracovní dny. O zpoždění jste byl informován. Velmi nás tato komplikace mrzí, opravdu to není zvykem.

Jako kompenzaci jsme Vám nabídli dopravu zdarma, kterou s Vámi nyní řešíme prostřednictvím e-mailu.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklá nedorozumění a zbytečné komplikace a pevně věříme, že nad námi nezlomíte hůl a případná příští objednávka bude již bez komplikací.

zákaznická podpora

Objednáte si Glock 17 gen4 bb. K Tomu zásobník na Glock 17 bb. Ten ale do té zbraně nenacpete. Je jiný. Jinak objednával jsem v sobotu, psali o doručení v úterý a dorazilo to až ve čtvrtek odpoledne. Jinak asi vše Ok.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Objednal jste si Glock 17 Gen4, ale bohužel zásobník jiné generace. Aby Vám zásobník pasoval do Vaší zbraně, musí být taktéž 4 generace. Najdete jej v naší nabídce pod jmémen:
    Zásobník Glock 17 Gen4 BlowBack CO2

Produkt, který jste si objednal byl na centrálním skladě a velmi se omlouváme za zdržení, ke kterému došlo, při jeho přesunu. Proto jsme Vám objednávku dodali o 2 dny později. Ještě jednou se omlouváme.

Pevně věříme, že při případném příštím nákupu, proběhne vše již bez komplikací.

zákaznická podpora

• chybí podstatné informace o produktu
    • zaměstnanci obchodu nejsou ochotní chybu napravit a místo toho jsou drzí a vymlouvají se

Když v názvu a popisu zboží chybí podstatná informace, že na něm není logo výrobce ale překupníka (první zmínka o tom je na faktuře v balíku), a obchotd si myslí že je vše v pořádku, tak tento obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

zakoupil jste u nás bipod Spartan Javelin, který distribuuje firma AirMaks Arms (na trhu vzduchovek patří mezi přední výrobce). Bipod Vám dorazil s laserováním loga Airmaks Arms místo loga značky Spartan. Výrobek jste ihned označil za padělek v nižší kvalitě i když jsme Vám vysvětlili, že jde o oficiální distribuci. Omluvili jsme se za komplikace a také jsme nabídli možnost vrácení/výměny. Navíc Vám byl zaslán i kontakt přímo na AirMaks Arms, aby jste si mohl ověřit, že jde o originální produkt. Dále jste ale už nekomunikoval a napsal jste tuto recenzi. Z naší strany jsme tedy poskytli omluvu i návrh řešení.

zákaznická podpora

Puška se mi za 2 dny rozbyla nedoporučuji tento výrobek kupovat!

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

velmi se omlouváme za vzniklé komplikace. Prosím obraťte se na naše reklamační oddělení abychom mohli sjednat ihned nápravu. Vaše nespokojenost nás velmi mrzí.

• Dobrá cena
    • Dlouhá dodací doba, nedostatečná komunikace obchodu.

Příště bych koupil jinde.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Zboží bylo nutné přesunout z centrálního skladu. Proto došlo ke zpozdění v expedici.

Mrzí nás Vaše nespokojenost a věříme, že při případném dalším nákupu, už bude vše v pořádku.

zákaznická podpora

Ke zboží nezaslali český manuál.
    Reklamaci zmítnuli neoprávněně.
    Nekomunikují.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

zbraň byla zaslána k posouzení dodavateli, který Vaší reklamaci zamítnul z důvodu použití nevhodného (nekvalitního) střeliva. Naše reklamační oddělení se s Vámi ihned po vyjádření dodavatele spojilo a tuto skutečnost oznámilo.

CZ manuál je ke stažení na našich webových stránkách a také jsme Vám jej po Vaší výzve zaslali do 2 dnů na e-mail.

zákaznická podpora

Nebyl český návod k nastavení číselného zámku. Je sice pravda že po mém telefonátu mi obratem přišel e-mailem, nicméně si myslím že návod v češtině by měli dávat automaticky.

Dobrý den pane Zámečník,

zakoupil jste kufr na zbraně, který byl doručen naprosto bez závad a v termínu, návod k nastavení zámku jsme Vám obratem doposlali. Manuály prakticky ke všemu zboží poskytujeme v elektronické podobě, což většina našich zákazníků upřednostňuje. Negativní hodnocení v kombinaci s tím, že nás obchod nedoporučujete, nám tedy příjde poněkud přehnané.

zákaznická podpora

• vzduchová pistole Umarex Beretta nemá návod v českém jazyce. Což u zbraně je zásadní nedostatek.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

CZ návody jsou běžně dostupné ke stažení přímo na našem webu. Pokud si ale s použitím pistole nevíte rady, stačí nás kontaktovat mailem nebo telefonicky a my Vám poradíme, případně manuál dopošleme. Určitě ale není nutné psát hned negativní recenzi.

• Nespolehlivost
    • Špatná komunikace
    • Stav eshopu neodpovídající zásobě

Na Eshopu informace o dodání 3 dny po objednání. 5. den jsem zavolal do Eshopu a paní mi oznámila, že zboží není skladem. Na dotaz proč měli uvedené dodání 3 dny, když zboží není na skladě mi odpověděla, že tam měli chybku. Ok, pak očekávám, že když chybu najdou, tak zavolají a nějak to řeší. Objednávku jsem telefonicky zrušil. Potvrzení nedošlo, vrácené peníze zatím také ne.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

velice se omlouváme, že jste nebyl o stavu Vaší objednávky dostatečně informován. Bohužel došlo k chybě propojení s centrálním skladem. Věříme, že pokud se u nás rozhodnete nakoupit znovu, proběhne již vše bez komplikací.

zákaznická podpora

Nedostal jsem žádný potvrzující mail o objednávce.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

omlouváme se za vzniklé komplikace. Byli jsme upozornění na více případů, kdy potvrzovací e-mail zákazník neobdržel. Vše jsme předali našim programátorům, kteří se snaží tuto nepříjemnost vyřešit.

Pevně věříme, že při příštím nákupu, už bude Vaše spokojenost na 100%.

• Nabízejí věci které nemají

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

velmi nás mrzí způsobené nedorozumění. Bohužel na centrálním skladu nedošlo k aktualizaci zásob a objednaná položka již nebyla dostupná. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že pokud u nás nakoupíte znovu, bude již vše bez komplikací.

zákaznická podpora

• Byla mi zaslána naneštěstí nefunkční atrapa
    • Výrobek na vyhození
    • Nelze rozebrat a opravit,je to drahý paskvil

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

žádné atrapy neprodáváme, objednal jste si vzduchový revolver Dan Wesson a dodnes od Vás nemáme žádnou zprávu o tom, že by s ním bylo něco v nepořádku. Výrobek určitě není "na vyhození", jak ve svém hodnocení uvádíte. Pokud jste po rozbalení zjistil závadu, což je z naší zkušenosti velmi nepravděpodobné, bylo by určitě lepší nás kontaktovat, abychom vymysleli vhodné řešení.

• objednal jsem 5 praků a ostatní zboží

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

bohužel z Vaší recenze nepoznám, jaký byl s objednávkou nebo dodaným zbožím problém. Pokud je něco v nepořádku, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo mailem.

zákaznická podpora

• Zboží inzerujete pod jinou firmou a pak poškete nějakou mrdku z Číny.
    Už jednám s obchodní inspekcí.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

tuším, že jsme spolu již hovořili po telefonu, kde s Vámi samozřejmě nebyla možná rozumná domluva. Objednal jste si ocelovou montáž Venox za 750,- Kč, která byla doručena v termínu a i kvalitou zpracování je naprosto v pořádku. Váš jediný problém tedy je, že byla vyrobena v číně. Značka Venox je registrovaná v ČR, ale samotná výroba probíhá v číně (stejně je to s výrobou u drtivé většiny světových značek). Samozřejmě pokud Vám z tohoto důvodu zboží nevyhovuje, máte možnost ho do 30 dnů vrátit zpět.

nabízeji , co není....

zákaznická podpora

Tento zásobník téměř nikdo nemá na skladě pro objednávání na skladě byl proto jsem u tohoto e shopu objednal i další zboží najednou zásobník na skladě nebyl ani se neozvali v jakém časovém horizontu bude musel jsem se nad to zeptat. Takže spokojenost s nákupem velmi malá . Teprve po mě urgenci se víc rozmluvili a pak komunikovali.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

vybraný zásobník nebyl skladem již při vytváření objednávky, proto Vám nešla ani zaplatit kartou. Sám uvádíte i v poznámce, že možnost platby kartou nešla zvolit. Platit kartou je možné pouze pokud je vše vybrané zboží na skladě, kolegyně Vás o tom informovala následně i emailem.

Mrzí nás vzniklé nedorozumění, ale o stavu objednávky jste byl dostatečně informován a proto nám tato recenze nepřipadá z Vaší strany férová.

zákaznická podpora

OBCHOD NEPLNÍ SVÉ SLIBY RESPEKTIVE SLIBUJE,SLIBUJE A SKUTEK JE DALEKO ZA OBZOREM!!!!!
    TOLIK VÝMLUV JSEM NEZAŽIL SNAD NIKDY!!!!!

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

dovolte mi tuto situaci vysvětlit. 21.10.2021 jste si vytvořil objednávku na Daisy Red Ryder 1938 - vzduchovka, která je označena jako dočasně nedostupná. Informovali jsme Vás o tom, že je vyprodaná u dodavatele a čekáme na další termín naskladnění. Souhlasil jste s tím, že počkáte. Pak jste si ale 08.01.2022 vytvořil novou objednávku na to stejné zboží, které je stále nedostupné.

O problému se skladovostí jsme Vás informovali. Nejsme výrobce, takže i my musíme počkat na to, než se ji u dodavatele podaří zajistit. Až bude skladem, tak se Vám určitě ozveme. Určitě celý proces neuspíšíte tím, že budete vytvářet další objednávky a psát o nás zavádějící negativní recenze.

zákaznická podpora

• Objednávka ze 4.10.2021 nedoručena.

Dne 4.10.2021 byla provedena objednávka zboží, která nebyla do 3.1.2022 doručena a ani žádné vysvětlení.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

vytvořil jste objednávku na 3 nedostupné položky. Ve stejný den jsme Vám volali a souhlasil jste, že na naskladnění počkáte, i když není potvrzen termín. Uvádíte tedy nepravdivé údaje, o nedostupnosti jste věděl.