Objednávku jsem měl od srpna minulého roku. Nejdůležitější součástku, kterou mají stále v nabídce jsem musel nechat z objednávky vymazat, protože ji už půl roku nenaskladnili. Na faktuře byl mimo jiné i stírací los, který ovšem v dodávce zboží vůbec nebyl.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

vzniklé prodlení s objednanými položkami nás velice mrzí, bohužel ale neovlivníme, pokud je zboží nedostupné i u výhradního dovozce pro ČR.
    Když je to v našich silách, objednané produkty se vždy snažíme zajistit co nejdříve, ale ne vždy jde vše podle našich představ.

Co se týče losu, stačí nás kontaktovat mailem a my Vám ho dopošleme.

zákaznická podpora​

Absolutně neschopný a arogantní prodavač.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

přijměte prosím naši omluvu za nepříjemnou situaci, která vznikla při osobním odběru zboží.
    Velmi nás mrzí, že jste se nesetkal s profesionálním a přátelským přístupem, na kterém si zakládáme.
    Situaci budeme řešit interně přímo se zaměstnancem, který Vás obsluhoval.

Věříme, že pokud se rozhodnete u nás nakoupit znovu, proběhne již vše v pozitivním duchu a bez komplikací.

zákaznická podpora

• Zboží, které jsem objednal ve skutečnosti nebylo skladem a z obchodu žádná odezva. Až po telefonátu na prodejnu jsem zjistil, že na mně bylo zapomenuto, chápu, že v předvánočním shonu se toto stát může a vše nakonec dobře dopadlo. A pohádky byl konec.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

velice se omlouváme za způsobené komplikace. Samozřejmě nás mrzí, že Vaše zkušenost s nákupem byla negativní a věříme, že pokud se pro náš eshop rozhodnete v budoucnu, půjde již vše hladce a bez problémů.

zákaznická podpora

Žádná komunikace , ohledně reklamace, nic ticho . Zakoupil jsem paralyzér Uzi po odzkoušení nefunkční, psal jsem email a žádná odpověď.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

omlouváme se za vzniklé komplikace, Vaše zpráva bohužel spadla do spamu a proto jsme neodpověděli.
    Vše jsme již dořešili telefonicky a za zakoupený paralyzér Vám budou vráceny peníze.

• Nedrží slovo
    • Zřejmě jim nezáleží na zákaznících

V květnu, tedy více než před půl rokem jsem si objednal zboží, které dosud nebylo dodáno. Bylo mi řečeno, že sice není skladem, ale v červnu naskladní zboží a dají mi vědět. Je listopad a ticho po pěšině. Podíval jsem se na jejich e-shop a zboží již naskladněno měli, ale vykašlali se na mě. Přes léto jsem to neměl čas řešit a nyní už zboží objednám raději u konkurence. Doufám, že bude spolehlivější.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

v první řadě se Vám omlouváme za způsobené nepříjemnosti. Uvědomujeme si naše pochybení a děláme maximum, aby k takovým situacím nedocházelo.
    Z důvodu stávající situace v zemi jsme jako eshop vytížení na maximum a ze strany zákazníku vždy oceníme pochopení a trpělivost.
    Doufáme, že Váš další nákup již proběhl bez komplikací a přejeme hodně štěstí v této komplikované době.

zákaznická podpora

Po vrácení zboží jsem chtěl výměnou jiný produkt. Telefonicky mi bylo řečeno, že není skladem, ale bude do 14 dní. Už je to víc jak měsíc a nikdo se mi neozval.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

velice se omlouváme, že jste nebyl o dostupnosti dostatečně informován. Vybrané zboží nám bohužel v plánovaném termínu nebylo od našeho dodavatele doručeno. Vzniklé komplikace nás velice mrzí a děláme vše, abychom takovým situacím do budoucna předcházeli.

S pozdravem a přáním hezkého dne
    zákaznická podpora

Ke zboží mi nebyl dodán překlad do českého jazyka.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

CZ manuály poskytujeme v elektronické podobě. Pokud byl tedy u zboží pouze návod v angličtině, stačí nás kontaktovat a českou verzi Vám dopošleme emailem.

zákaznická podpora

• Zbozi,ktere jsem si objednala 19.6.2020,po 14 dnech mi volali,ze ted neni skladem,ale do měsíce bude naskladnene.Dnes je 11.8.2020 a stale nic.Tak jsem tam dnes volala a dozvěděla jsem se,ze muzu na zbozi cekat treba rok.Opravdu spolehliva firma

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

vzniklé prodlení nás velice mrzí, bohužel ale neovlivníme, pokud je zboží nedostupné i u výhradního dovozce pro ČR.

O problému se skladovostí jsme Vás informovali a zboží budeme expedovat hned, jak to bude možné.

zákaznická podpora

Nevím, ale dorazil nefunkční. ???

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

velmi nás mrzí, že byl zakoupený zásobník nefunkční. Nyní již řešíme reklamaci a následně Vás budeme informovat o dalším postupu.

zákaznická podpora

• Do dnešního dne mi nebylo odpovězeno na naší objednávku.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

objednal jste zboží, které nebylo dostupné skladem. Telefonicky se nám s Vámi v den objednávky bohužel nepodařilo spojit a proto jsme poslali také email.

zákaznická podpora

• Tento obchod nedoporučuji. Vytvořil jsem si u nich objednávku na optiku a střelivo. Optika byla samozřejmě na poptávku, což jsem z webu věděl. Druhý den mě kontaktovala paní, že optika není skladem, jestli chci na telefon technika, aby mi pomohl vybrat jinou značku, a nebo jestli jsem ochotný počkat. Samozřejmě jsem řekl, že si raději počkám, protože jsem měl zájem o optiku značky, která je osvědčená a spolehlivá, a doporučil mi jí kamarád, který jí taky má. Nicméně, už jsou tomu 2 měsíce, a já stále neobdržel zboží, ani nebyl nijak dále kontaktován ohledně stavu objednávky. Proto jsem tedy objednávku zrušil, hned po tom, co jsem stejné zboží zakoupil u konkurence ještě ten den, co jsem dorazil k nim na prodejnu. Nezlobte se na mě, ale když si člověk pořídí horkou novinku mezi vzduchovkami a potřebuje jí vyzkoušet s kvalitní optikou a střelivem, čekat na optiku 2 měsíce (a tudíž i střelivo, které je na stejné objednávce) je opravdu moc.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

ohledně nedostupnosti objednané optiky jsme Vás kontaktovali a proto jsme navrhovali vhodnou alternativu.
    Mrzí nás tyto komplikace, ale z naší strany nedošlo k pochybení. Bohužel nedokážeme ovlivnit, když je zboží vyprodané u dodavatele.

• Předražené zboží

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

co se týče cen, jde často o subjektivní názor. Samozřejmě jako registrovaný zákazník získáte přístup k věrnostnímu systému a při každém nákupu pak můžete ušetřit.

zákaznická podpora

• nedá se dovolat, neodpovídají na mail

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

objednávku jste vytvořil 10.05.2020 ve 21:10, následně jste psal email, že chcete přidat další zboží, které bylo do objednávky přidáno. 12.5. jsme kompletní zásilku předali přepravci.

Telefonní linky jsou dostupné od 8:00-16:00 každý pracovní den. Pokud jste měl problém se dovolat, je možné, že byly všechny linky obsazené jiným hovorem.

Po telefonu jsme vše vyřešili domluvou. Samozřejmě se omlouváme za vzniklé komplikace.

zákaznická podpora

• Jak mám hodnotit nákup od Vás ,když mi ještě nebyl doručen ?????

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

dotazník není vázán na doručení zboží, ale je generován automaticky portálem Heureka 10 dnů po vytvoření objednávky.

Zboží, které jste objednal, není dostupné skladem a o této skutečnosti jsme Vás také informovali. Souhlasil jste, že na naskladnění počkáte a proto nerozumíme negativnímu hodnocení.

zákaznická podpora

Slib,že zboží bude na skladě do7 dnů, na zàkladě této informace objednáno, při dalším mém telefonu ,že zboží došlo a že mi ještě ten den zavolaji. Čekám dál na hovor,nebo zboží. ZATÍM MARNĚ. Hodně slibů a spokojenost ani zboží nikde.

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

velice se omlouváme, že jste nebyl o stavu Vaší objednávky dostatečně informován. Vybrané zboží bohužel není dostupné skladem. V těchto dnech jsme jako e-shop velice vytížení a ze strany zákazníků vždy oceníme pochopení.

• žádná
    • zatím žádná

do ted´žádná komunikace

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

vytvořená objednávka byla na skladem nedostupné zboží. Telefonicky se nám bohužel nepodařilo s Vámi spojit.
    Po Vašem emailu byla objednávka zrušena. Omlouváme se za způsobené komplikace.

zákaznická podpora

• žádná komunikace - pokud není zboží na skladě

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

velice se omlouváme za komplikace. V poznámce jste uvedl, že chcete kontaktovat, až bude zboží dostupné a objednaná vzduchovka stále není skladem. O nedostupnosti jste tedy věděl již při vytváření objednávky.
    V tuto chvíli bohužel neznáme přesnější termín dalšího naskladnění, protože v současné době jsou dodávky od zahraničních dodavatelů zpožděné.

zákaznická podpora

Žádost o hodnocení ještě než zboží dorazí???

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

nejde o žádost, ale o automaticky generovaný dotazník, který není vázán na termín doručení zboží. Zákazník ho obdrží vždy 10 dnů po vytvoření objednávky.
    Objednané zboží bohužel není dostupné a telefonicky se nám nepodařilo s Vámi spojit. Informovali jsme Vás tedy emailem.

zákaznická podpora

• Píšou že mají na skladu a ono hovno

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

bohužel došlo k chybě při aktualizaci dostupnosti na centrálním skladu. Velice se omlouváme za vzniklé nesrovnalosti.
    Pevně věříme, že pokud se u nás rozhodnete nakoupit v budoucnu, proběhne již vše bez problému.

zákaznická podpora

• zboží skladem, placeno převodem a nic, dotaz do e shopu, odpověď pošta bude dnes nebo zítra doručovat a opět týden nic, komunikace 0

Reakce obchodu ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

omlouváme se za vzniké komplikace. Velmi nás mrzí, že jste nebyl o stavu Vaší objednávky dostatečně informován. Vybrané zboží nám bohužel v plánovaném termínu nebylo od našeho dodavatele doručeno.
    V těchto dnech jsme jako e-shop opravdu velmi vytížení a to samé platí i pro naše přepravce, omlouváme se tedy za případné prodlevy. Věříme, že případné další objednávky již proběhnou bez komplikací.