vracela jsem jednu bundu /špatná velikost/ a objednávala větší. Peníze za vrácené zboží stále nemám a to už je skoro měsíc. Na urgenci odověděli, že mají technické problémy. Mimochodem to stejné napsali, když se opozdilo dodání zboží při nákupu. Rozhodně nedoporučuji

Po třech tydnech od zaplaceni mi teprve poslali zboží.

• Dobrá komunikace. Obchod reaguje na maily.
    • Dlouhá čekací lhůta doručení
    • Nepřišlo mi všechno zboží

Obchod se zdá být fajn a možná taky je. Já mám bohužel špatnou zkušenost skrz dlouhou doručovací dobu, na kterou obchod reagoval omluvou, což se cení, a dále mi nedošlo vše, co jsem si objednala (je to v řešení)

Objednávka odeslána 18.září a dnes je 7.10. a zboží stále nemám. Na dotaz nikdo nereaguje

Zboží stále nepřišlo, 14 dní od objednávky bez telefonátu od prodejce. Nedoporučuji.

Zboží jsem objednala před 3 týdny a stále nic nedorazilo. Zboží je zaplaceno a nikdo nekomunikuje. počkám ještě pár dní a předám informace právníkovi.

• Obchod se mnou nekomunikuje, neodpovídá na mé maily, zboží jsem řádně zaplatila dne 19.9.2022 a do dnešního dne mi nebylo doručeno!!!

• zboží zaplaceno 17.9., dnes 3.10. a nedorazilo
    • nefunguje odkaz na tracking balíku
    • velké zklamání, zatím žádná zpráva o tom zda mě snad něco pošlou

Nejsem vůbec spokojená. Penize jsem poslala a ne malou částku a dodnes čekám na zboží, na mail mi nikdo neodpověděl.

Zaplatil jsem 19.9.2022 objednávku a 30.9.2022 stále nemám zboží doručeno. Po snaze kontaktovat prodejce - našel jsem jen mail - mi přišla odpověď, že dostanu za zpoždění 5 euro slevu na další nákup... :-( :-( :-(

Týden a půl od platby, obchod sice píše, že odesílá do 2 dnů ale pořád žádné zboží a žádná komunikace.

• Fajn produkty v poměru cena/výkon
    • Zboží jsem objednal a zaplatil 19. 9., je 27. 9. a stále nedorazilo

Během covidu obchod doručoval zboží přes 3 týdny. Chápal jsem, že udělali velké slevy a trochu jim to spadlo, ale tomuhle už nerozumím. Žádná omluva za zpoždění, kdybych sám nepátral, kde zboží je, nedostal bych žádné info. Navíc v potvrzovacím e-mailu je napsané "expedujeme do dvou pracovních dní". Pokud na zboží spěcháte, tady určitě nenakupujte a zvolte jinou značku.

• možná zrovna přecházejí na novou logistiku eshopu a nové stránky, ale asi by to chtělo před spuštěním více testovat. Čeština chybí, stránky jsou ve směsi slovenštiny a angličtiny, trackovaní zásilky nefunguje, Česká adresa doručení zmutovala ve slovenskou. Počáteční myšlenka, kvalita služeb a zboží se u Zajo s uplynulými roky vytrácí.

• Slusne ceny
    • Platba kartou se nepripisuje okamzite
    • Obchod avizuje, ze zbozi odesila do dvou pracovnich dni od obdrzeni platby, ale svevolne tuto lhutu prodluzuje

Eshop velmi špatně komunikuje. Přes několik mailů jsem žádal, abych měl zboží obdržel do 5 dnů, kvůli narozeninám přítelkyně. Eshop na tyto prosby vůbec nereagoval.
    ....Celkově dodací lhůta u tohoto eshopu je velmi špatná. Místo toho, aby se za ty roky někam posouvali, tak je to spíš naopak.

• odmítají proplatit poštovné za vrácení, i když zašlou špatné zboží z vlastní viny

• je týden od objednání a zboží stále nebylo odeslané, teprve včera mi bylo oznámeno že jedna položka (ze dvou) není

• Pozdní dodání

Nevím, jaká bunda je, ještě mi nedorazila.

Na zboží čekám již téměř 14 dní. Po urgenci bylo alespoň po týdnu expedováno (snad). Na vyžádání poskytnuto číslo zásilky, které vůbec neodpovídá číslům PPL, která to má dodávat. Je jasné, že dnes již zboží nedoatanu, takže jsem na dovolenou objednala zbytečně.

• Dobrý deň,
    1.3. 2022 som u Vás uskutočnil objednávku 5322002880 prostredníctvom Vašeho eshopu.
    Objednávku som okamžite uhradil a zostalo ticho. Písal som Vám, či je všetko v poriadku, prosil som Vás o preverenie, ale žiadna odpoveď
    včera som obdržal mail, že objednávka bola odoslaná. zatial nič neprišlo.
    Z minulosti viem, že nemáte problém doručiť objednávku do troch dní. Kde nastal ten problém ?