• korektnost

• dobrá komunikace

doporučuji využít

• zajímavé nápadité zboží
    • zatím jsem je nenašla

doporučuji, sice držší ceny, ale zajímavé nevšední zboží.

• rychlost vyřízení objednávky
    • nemá slabiny

perfektní komunikace s obchodem, rychlost objednávek

• poměrně rychlé a bezproblémové dodání

Zboží došlo v pořádku a do týdne ode dne objednávky.

• rychlost vyřízení a kvalita zboží
    • zatím jsem žádné neobjevila

rychlý, spolehlivý a bezproblémový nákup

• pěkné designové zboží a kvalitní služby

Jediný e-shop s ucelenou sadou Bialetti. Objednávka byla vyřízena rychle a bez problémů. Mohu doporučit všem ostatním, kteří hledají designové doplňky do domu a nejsou spokojeni s kvalitou jiných e-shopů u nás.

• Kvalitní zboží
    • Neznám slabiny

Určitě zajímavé netradiční zboží.

Celou spokojenost narušuje dodací lhůta, neboť k dnešnímu dni stále zboží nemám.Sledování zásilky stále píše " dodávka na cestě k odběrateli".

Reakce obchodu YoungDesign.cz

Co se týká dodací doby, tak zboží bylo odesláno 3 pracovní den po obdržení platby (zákazník zvolil paltbu převodem). Bohužel pošta má balík u sebe již 6 den a dle sledování zásilky snad bude balík dodán zítra, tedy po 7 dnech. Tohle tedy příliš neovlivníme. Pro rychlejší dodání zásilky doporučujeme raději použít služby přepravce PPL, která je v dodávání zásilek preciznější.

• Rychlost a osobnost koumunikace.

Podle mého názoru se jedná o malou firmu která ví co chce a to je spokojenost svých zákazníků, mohu jen doporučit.

• výborná komunikace, rychlá vstřícná reakce na dotaz.
    • objednávku nelze platit online

Reakce obchodu YoungDesign.cz

Objednávku lze platit on-line (při vytváření objednávky je možnost hned ze 7 on-line plateb, a to nepočítáme platbu převodem z účtu).

Zde je seznam možností on-line plateb:
    Platba kartou (VISA, VISA electron, MasterCard)

Internetová on-line bankovnictví:
    mPenize (mBank)
    ePlatby (Raiffeisenbank)
    MojePlatba (Komerční banka)
    VolksBank
    FioBank
    GE MoneyBank

Zde si zákazník zvolil platbu v hotovosti při osobním předání. V odběrném místě lze platit pouze v hotovosti, nebo pokud zákazník zaplatí předem či on-line při vytvoření objednávky.

Bez upozorneni bylo dodano bud druhojakostni nebo dokonce jiz pouzite zbozi - prestoze zbozi bylo zabalene, byly na nem skrabance a kazy, k nimz zjevne nedoslo pri postovni preprave. Obchod nastesti nedelal problemy pri odstoupeni od smlouvy a plnou castku bez problemu vratil.

Reakce obchodu YoungDesign.cz

Námi dodávané zboží je I. jakosti, nové a v originálním balení. V žádném případě nenabízíme nějakou druhovýrobu, či II. jakost. Zboží nebylo použité, což by zákazník musel poznat. Pokud byl na zboží nějaký kaz, není problém zboží vyměnit či vrátit peníze, což v tomto případě bylo provedeno. Žádný výrobce není 100% a tak se občas stane, že k zákazníkovi projde výrobek s kazem, či vadou. Ale od toho jsou reklamace, které řešíme vždy v nejkratším možném termínu. 100 % přijatých reklamací bylo vyřešeno do 7 pracovních dnů. Navíc počet reklamací je v řádech jednotek / rok, což svědčí o tom, že zmetky neprodáváme! Tímto se zákazníkovi omlouvám za vzniklou situaci, která se bohužel občas přihodí.

Výborná komunikace a skvělý přístup. Doporučuji!

• velmi rychlé a vstřícné jednání
    • výdejní místo je špatně označené, nemohla jsem to nalézt

Nakoupila jsem tam kvůli originálnímu a cenově přístupnému zboží, přístup a komunika ce byly skvělé,doporučuji. Jen bych lépe označila místo, kde se dá zbozí osobně vyzvednout.

• Kvalitní zboží

• -požadované zboží bylo skladem.

-doporučuji tento obchod.

• stojany nekvalitni, nedbale orezane, je to videt, proste kus levne vypadajiciho plastu

Reakce obchodu YoungDesign.cz

Pokud není zákazník spokojen s provedením daného výrobku, může jej u nás na požádání vyměnit za jiný kus nebo do 14 dnů zboží vrátit a dostat zpět své peníze. Z naší strany bylo doručeno objednané zboží, kde u popisu je uvedeno, že se jedná o materiál plast a je zde také ve fotogalerii daný výrobek detailně vidět.

• málo odběrových míst v Praze

Vcelku dobrý

Reakce obchodu YoungDesign.cz

Děkujeme za Vaši reakci. Budeme se snažit v budoucnu tuto situaci zlepšit.

• Mají zboží, které jinde nemají, nebo není skladem.
    • Mají zajímavý sortiment.
    • Přehledné kategorie pro výběr zboží.
    • Pěkná grafika.

Vřele doporučuji. Solidní a rychlé jednání. Zboží dorazilo v pořádku. Navíc jsem dostal dárek za nákup nad 2999 Kč. I kladné recenze od ostatních nakupujících svědčí o jejich kvalitě.

• rychlá odezva a dobrá komunikace (okamžitě jsem byl informován o dostupnosti a možnosti vyzvednutí
    • "obskurní" místo vyzvednutí - vyzvedávací místo lze stěží najít, zvenku není nijak naznačeno, že je to "ono"

nabízí pěkné věci, které jiní nemají. jinak je to ale úplně normální internetový obchod - ničím zvláštní. a "pobočka" (pokud to vůbec je pobočka) na Budějovické se těžko identifikuje.

Reakce obchodu YoungDesign.cz

Zákazníkem uváděná "pobočka" není pobočkou jako takovou, ale pouze výdejním místem. Návez firmy a adresa, ve které je výdejní místo je zákazníkovi zasíláno v informační SMS zprávě. Budova je na hlavní ulici, tedy nikde zastrčena a navíc má všude poutače. Pokud má zakazník problém výdejní místo najít, má v SMS zprávě i kontakt na osobu, která je ve výdejním místě, a je připravena zákazníkovi poradit.

Přijatelná cena, možnost osobního vyzvednutí, rychlé (objednala jsem před víkendem, sms o tom, že je zboží připraveno, mi přišla v neděli, takže už v pondělí jsem měla kávovar).