Vše Ok.

Naprostá spokojenost

• Sortiment skoro všeho od Bialetti
    • Doprava neumí dodat na poštu.
    • PPL sice vyřešili situaci, s mojí nepřítomností v odpoledních hodinách, ale asi bych uvítal si zboží v klidu vyzvednout na poště v dopoledních hodinách. Možná se pletu, ale tuhle volbu jsem při výběru dopravy nezaznamenal.

• zajímavý sortiment
    • u zboží byla avizována dostupnost skladem, přesto trvala expedice celý týden (kromě potvrzení objednávky žádný kontakt ze strany obchodu)
    • zboží bylo zabaleno pouze do obyčejného tenkého balicího papíru, kdybych ho chtěla dát jako dárek, budu se za ty ožmoulané rohy krabičky (u designového výrobku docela podstatné součásti celku) stydět
    • mail o expedici zboží přišel až po mé urgenci (přitom zboží už bylo ten den na cestě, jen mě o tom nikdo neinformoval)

Pokud příště najdu srovnatelné zboží jinde, nakoupím raději jinde. Dostat skladem dostupné zboží za deset kalendářních dnů považuji za pomalé dodání.

• možnost dokoupit díly k této značce,což je dnes jinak problém sehnat něco určitého

spokojenost

• serióznost, rychlost, spolehlivost, komunikativnost
    • pocit důvěryhodnosti

Viz výše!
    Ano, bude-li je zajímat jeho nabídka. Sám se budu těšit na její rozšíření v rámci mých potřeb a zájmů.

• Téměř nikde jsem v ČR nenaleznul zboží, které jsem v tomto obchodě objednal.
    • Nepřehlednost internetových stránek obchodu.

Objednal jsem 2 ks zboží a jeden z nich příšel v rozzříznutém obalu. Zboží požkozené není, alespoň tak vypadá, nicméně to určitě nepotěšilo!

• 1/ rychlost
    • 2/ moznost zaslat drobne zbozi v obycejnem dopise bez potreby platit postovne, ktere nekdy prevysuje cenu zasilky
    • moc emailu o kazdem kroku, ale ta si byt musi

kez by vsechno fungovalo alespon takto

• nabízí zboží, které nemá skladem

• Nepřišel email s upozorněním, že je objednávka vyřízena a odeslána. Dost nečekaně se tu objevil poslíček s balíčkem :)

Reakce obchodu YoungDesign.cz

Věříme, že zákazník byl spokojen s rychlím dodáním zásilky a za drobnou chybu v neodeslání informace o odeslání zásilky se omlouváme.

• Vůbec nevím,zda zboží dorazíNikdo se neozval

• Dlouhá dodací lhůta - přesto, že zboží bylo na skladě
    • kontaktní telefon uvedený na stránkách nefungoval - chybu odstranili, až po mém upozornění emailem

Nehodnotím ani zle ani dobře, obchod patří do průměru.

Zatínm nemůžu hodnotit - zboží nedorazilo.

• Ráda bych si nechala zboží zaslat poštou,
    • ne službou PPL.

• velmi kratka dodaci lhuta

Výborná komunikace a operativa se zaměstnanci. Mají vřelý přístup a schopnost uspokojit zákazníka. Vřele doporučuji!!!

• ochota,spolehlivost

lide kteri pracuji v tomto obchodu drzi slovo-to je dnes velice cenne

velice solidni jednani

• - zajímavé a kvalitní zobží
    • - nedostatečná komunikace ze strany obchodu
    • - zboží objednáno před 10 dny, hned jsem převáděla peníze, minulý týden jsem posílala email, zda platba došla v pořádku, bohužel ze strany obchodu žádná odezva

Spolehlivý

• velmi ochotna komunikace, doslo k lahkemu zdrzeni dodavky od jejich dodavatele, ale hned me informovali.
    • prave to male zdrzeni dodavky (cca 3 dny navic)