• Termín dodání .

Objednávka z 10.3, prešiel mesiac a ... nič.

• Žádné zboží jsem neobdržel .

• Nakupovala jsem zde prvně a stav zboží zatím neznám.Je zaplacené a to je vše

• Objednávku jsem dala 07.12.2022 a hned zaplatila a 09.12.2022
    jsem obdržela potvrzení o zaplacení.
    Dnes je 19.122022 a NEMÁM ANI ZBOŽÍ ANI ŽÁDNOU ZPRÁVU O STAVU MÉ OBJEDNÁVKY !!!
    NEBO VAŠE SDĚLENÍ, ŽE OBJEDNÁVKU MÁ LHŮTU VÍCE NEŽ TÝDEN ZNAMENÁ TŘEBA I 1 ROK, NEBO I VÍCE ????
    HLAVNĚ, ŽE CHCETE HODNOCENÍ !!! (ale asi jenom kladná, že)

• Nekomunikují, a hrozně dodací lhůty, i když to je zaplaené.

• Píšu, že tovar je na sklade. Ale ani po 6 dňoch nemám žiadnu informáciu o stave v akom sa nachádza objednávka.

ŽÁDNÝ KONTAKT

• Nespolehlivá firma, zboží nepošlou, nekomunikují.

Mají to dobře vymyšlený chlapci. Objednáte zboží na nahradni-dily-naradi.cz Tam vám objednávku nepotvrdí, nekomunikují. Když se dovoláte zvedne to úlisný chlapík, který se tváří že všechno je v pořádku a čekáme. Mezitím jim na webu vyskočí reklama na Ynářadí.cz kde jsou ceny o 50% vyšší. Původní objednávka se tiše zapomene. Za mě spíše nedoporučuji. Pocity hodně rozpačité.

• objednáno 22.6.2021 , do 11.8.2021 nic nedorazilo

• Nic jsem nedostal

Bohužel nejsem spokojena. Po objednávce ihned zaplatit a po 10 dnech nedoručení a urgenci jsem se dozvěděla, že zboží nemají, bude snad do týdne. Jak si mohou dovolit chtít platit, když zboží nemají??

• Objednáno 28.3 dnes je 8.4 a nic nepřišlo.
    • Zboží jsem objednala a zaplatila 5.3. a dones jsem neobdržela ani zboží, ani avizo o jeho odeslání,

Reakce obchodu YNářadí

mrzí nás, že jsme nebyli schopni vyřídit Vaši objednávku v dřívějším čase tak, abychom Vás uspokojili.

Na webu jsme ale avizovali, že ode dne objednání (5.3.2021) Vám zboží doručíme nejpozději 19.3.2021. A tento slib dodržíme - dnes budeme Vaši objednávku expedovat, nejpozději zítra je u Vás.

Zbozi melo dorazit nejpozdeji vcera, ale nikde nic. U jiz zaplacene objednavky bych cekal alespon email, ze se to zdrzi nebo neco...

• Objednané zboží nebyl obchod schopen dodat. Obchod reagoval až na mé urgence, na mojí žádost peníze vrátil.

• Dlouhé dodací doby

Objednávka a platba 22.12.2020. Je 25.1.2021 a zboží doposud nepřišlo.

Nikdo se neobtěžoval mi oznámit ,že zboží není na skladu, přestože ho deklarovali, až na můj email mi poslali nabídku podobného zboží, ale stále se nic neděje přestože jsem zaplatil. Až budu chtít umřít určitě si objednám smrt u téhle firmy a vim že se v dohledné době nic nestane !!!!! Děkuji za rychlost s jakou ke všemu přistupujete!

• Obchod je naprosto neseriozni.

Dejte si velký pozor na tento obchod je naprosto neseriózní. Vůbec s vámi nekomunikují. Absolutně nedoporučuji.