• Zboží ani po 12 dnech nedorazilo a telefony neberou!!!
  • Zboží objednáno 5.12.2020 i zaplaceno, místo dvou mopů, poslali 23.12 dva náhradní díly za 1/4 ceny. Na můj email sice odpověděli, že jde o omyl a že to napraví, je 19.1.2021, přesto mi zboží nebylo doteď doručeno( vyměněno )a už vůbec nekomunikují. Chtěla jsem peníze zpět, marná snaha? Nechápu proč.

• Pokoušel jsem se kontaktovat obchod ale nepovedlo se mi to.Do dnešního dne nemám o mé objednávce žádné informace

• Nesdělili, že objednané zboží není k dispozici, ač potvrdili objednávku a vystavili fakturu.

objednal jsem si zboží už víc jak 14 dní, objednávku potvrdili, ale doposud se nic neděje.!?

Zboží jsem objednal a žadná odezva to by tady bylo dřív z činy

Zboží mi ani po téměř 2 měsících nedorazilo, i přes několikanásobné telefonické ujištění, že zboží mají skladem a že mi dají vědět. Nedali. Platba byla uskutečněna v okamžiku objednávky kartou.

Čakanie na doručenie je márne, tak som to zrušil a kúpil inde

• Přehlednost
    • Dlouhé dodací lhůty

Ani za 3 týdny mi nebylo zboží doručeno. Objednávka z mé strany stornována a peníze vráceny.

• Pro objednání ND není zřetelné označení dílu v rozkreslení. Proto jsem obdržel "o"kroužky jiného rozměru za bratru 180,-Kč, které jsou mi k ničemu. I když jsou rozměrově neběžné, věřím, že je seženu i jinde.
  • Dobrý den,
    objednávku jsem udělal 30.06.2020. Do dnešního dne jsem nedostal vizvu k vyzvednutí. Proto nedoporučuji na této firmě něco objednávat.
    Dobrovanský

Déle než týden nulová komunikace, mimo potvrzení objednávky od automatu. Zboží jsem sehnal jinde.

Absolutní nezájem o zákazníka, že třeba může čekat na zboží a je na dodání závislý. Až po upozornění, kde je zboží, obchod začal komunikovat...

• Údajně měl sortiment, který jsem potřeboval
    • Nulová komunikace, chápu, že zboží nemusí byt k sehnání, ale dá se to řešit kontaktovaním
    • I přes úpravu objednávky na kusy, které jsou skladem, ani po 7 dnech není objednávka dodána

Je to naposledy co jsem zde nakoupil. Po 8 dnech jsem se musel sám informovat co se děje. Po tom co mi bylo oznámeno, ze požadované množství není k dostání jsem objednávku upravil. Po dalších 7 dnech stále nic. Komunikace nulová. Hlavně, že peníze jsou na úctě obchodu.

• Objednal jsem si Festool Bit-Box MIX + BH 60-CE přesně tenhle a oni mi poslali starý.

• obchod po více než 14 dnech sám zkrátil potvrzenou objednávku bez mého souhlasu
    • neodpovídá na emaily
    • nedodržel potvrzenou závaznou objednávlu

Zboží - smetáky a podobně, které byly skladem dorazily za 20 dní!!! a to to bylo na dobírku, i když jsem požadovala určitou barevnost - nedodrženo a došly jiné barvy - takže ty jsou na nic.

Smetáky mají i jiné závity- než bylo na fotu, takže budeme muset nakoupit i jiné násady.

Už je to téměř měsíc od objednávky a nic. Žádné zboží, ale ani žádný kontakt, žádná informace ze strany obchodu, prostě mrtvo. Než mi nářadí přijde, už ho asi nebudu potřebovat.

• Nekomunikují na dotazy zboží zaplacené a nedorazilo 15 dní čekám a nic

• Špatná komunikace

Reakce obchodu YNářadí

Děkujeme za objektivní recenzi. Občas se stane, že ve stávajícím návalu nestíháme odpovídat včas, nebo máme přetíženou telefonní linku. Za to se moc omlouváme a doufáme, že nám v budoucnu dáte ještě jednu šanci.