• Všechno od hokeje na jednom místě.

Dobrý den Adélo,

moc Vám děkujeme za vaši recenzi, moc nás potěšila! Snažíme se držet si široký sortiment hokejové výstroje a tréninkových pomůcek, tak aby si každý zákazník vybral vše co potřebuje. Jsme moc rádi, že jste našla vše co jste potřebovala a těšíme se na Vaši další objednávku na našem obchodě!

Hezký zbytek dne,

• test v praxi

Super

Dobrý den Martine,

předem děkujeme za Vaší recenzi, která nás moc těší! Testování v praxi jsme zavedli proto, aby naši zákazníci dostali co nejpřesnější informace o produktech. Chceme vyzkoušet vždy to co prodáváme, pak můžeme dát všem zákazníkům ty nejpřesnější informace.

Děkujeme ještě jednou za Vaše kladné hodnocení našeho eshopu!

• Siroky sortiment

Doporucujem, velky vyber

Dobrý den Rastislave,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a doporučení našeho obchodu! Široký výběr se snažíme držet na té nejvyšší možné úrovni. Je to prosté, chceme aby si každý na eshopu našel co je mu nejbližší a co zrovna na hokej potřebuje. Ve Vašem případě se jednalo o nejprodávanější střeleckou plachtu CCM. I v plachtách samotných (http://www.x-hokej.cz/strelecke-plachty-c445/ ) se snažíme udržovat co nejvíce variant ke koupi.

Ještě jednou děkujeme za Vaší recenzi a budeme se těšit na Váš další nákup!

X-HOKEJ.cz

• dobrá komunikace ze strany prodávajícího
    • ne vše co mají na svých stránkách je vždy i na skladě

Moje zkušenost je dobrá doporučuji v tomto obchodě nakupovat. V případě problému dobrá komunikace s obchodem.

Dobrý den Romane,

mnohokrát vám děkujeme za Vaší recenzi! Jsme rádi, že jste byl s komunikací v našem obchodě spokojen, je to jedna z věcí, na které si zakládáme.

Na stránkách máme i zboží, které je na cestě, nebo je tuto variantu možné doobjednat. Ve Vašem případě u produktu (http://www.x-hokej.cz/tackimac-command-grip-goalie-p4199/) se jedná o zboží, které doobjednáváme průběžně, proto u některých variant můžete najít skladovou dostupnost "na dotaz".

Ještě jednou děkujeme za pozitivní hodnocení a doporučení našeho eshopu!

S práním hezkého dne,

• Rychlost odeslání

Dobrý den Lucie,

jsme moc rádi, že jste spokojena s rychlostí odeslání Vaší objednávky! Snažíme se tuto stránku stále vylepšovat, aby zákazník měl zboží doma co nejdříve!

Moc děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na případný další nákup na našem eshopu!

• Dobra Komunikace!
    • Neznam.

Doporucuji!

Dobrý den Jiří,

moc Vám děkujeme za Vaše hodnocení! Na komunikaci se zákazníky si zakládáme a jsme moc rádi, že Vaše hodnocení potvrzuje, že jsme na té správné cestě! Jsme také moc rádi, že nás doporučujete ostatním zákazníkům k nákupu, velice si toho vážíme!

Přeji Vám hezký zbytek dne,

Dobrý den Michale,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, které nás doporučuje dalším zákazníkům!

Rychlost odeslání je velice důležitá. Snažíme se proto dbát na co nejrychlejší odeslání objednávek. Dokonce i na Slovensko nám balíčky kurýr doručí do 48h. Vy jste si vybral hokejku Brains (http://www.x-hokej.cz/brankarska-hokejka-brians-gsu1-sr-p27999/), kterou máme na skladě a hned druhý den ji můžete mít doma :-) Stejně, jak se tomu stalo ve Vašem případě!

Ještě jednou děkujeme za recenzi! Budeme se těšit na případný další nákup na našem eshopu!

X-HOKEJ.cz

Naprosto bezkonkurenčně skvělý přístup k zákazníkům.

Dobrý den Jitko,

moc Vám děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velice potěšilo!

Snažíme se dělat vždy 1000% pro spokojeného zákazníka! Jsme rádi, že Vaše hodnocení nás utvrzuje v tom, že jsme na dobré cestě! Vždy se snažíme najít řešení, které bude zákazníkovi nejvíce vyhovovat, stejně jako ve Vašem případě.

Ještě jednou děkujeme a bude se těšit na případný další nákup hokejové výstroje na http://www.x-hokej.cz

• prehladnost
    • velmi dobra komunikacia
    • rychla dodavka tovaru
    • mozno vratenia tovaru

vynikajuca komunikacia so zakaznikom pri ktorej mate pocit, ze obchod sa skutocne riadi heslom: nas zakaznik, nas pan.
    vzdelany a ochotny pracovnici, ktory pomozu aj o 21:59:59.
    podla mna najlepsi hokejovy e-shop!

Dobrý den Martine,

jménem celého týmu X-HOKEJ.cz Vám děkuji za Vaše pozitivní hodnocení! Je to pro nás to největší ocenění, pokud si můžeme přečíst hodnocení, jako je to Vaše.

Komunikace 14h denně (http://www.x-hokej.cz/kontakt-m50/) je služba, kterou nabízíme jako jediný hokejový eshop na trhu a jsme na ni pyšní! Jak jsme psal u hodnocení níže, ne každý má čas brouzdat po eshopech v práci. Proto jsme tu my, abychom Vám poradili a zodpověděli Vám otázky, které Vás přirozeně zajímají, a to až do 22h.

Heslo "náš zákazník, náš pán" je heslem, které se od samotného počátku naší firmy snažíme razit! Proto nás těší, že v praxi vše funguje jak má!

Ještě jednou Vám moc děkujeme za hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup na našem eshopu.

• komunikace do 22:00

Dobrý den Kamile,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Jsme rádi, že jste využil naší služby komunikace 14h denně (8-22h). Víme, že spousta z Vás pracuje do večera a nemá přirozeně na brouzdání po internetových obchodech přes den čas. Proto jsme tu pro Vás až do 22h! Můžeme Vám tak poradit s výběrem produktu a odpovědět Vám otázky, které Vás zajímají.

Moc děkujeme za ocenění za naše služby a bude se těšit na případný další nákup na eshopu X-HOKEJ.cz

• video prezentace zboží
    • na žádné jsem nenarazil

jen samá pozitiva

Dobrý den Josefe,

moc nás těší Vaše hodnocení. Videorecenze děláme proto, aby si zákazník mohl prohlédnout produkt doopravdy důkladně a dozvěděl se k němu zajímavé informace! Budeme rádi, když se přihlásíte k odběru našich videí na našem youtube kanále (https://www.youtube.com/user/xhokejcz). Pak Vám už neunikne žádná novinka z dílny X-HOKEJ.cz.

Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, budeme se těšit na Váš další nákup :-)

Max. spokojenost!!!

Dobrý den Ivo,

děkujeme za Vaše hodnocení! Jsme nadšeni z toho, že jste maximálně spokojen. Vždy se proto snažíme dělat 1000% a taková hodnocení, jako je to Vaše, nás přirozeně velice těší!

Děkujeme ještě jednou za Vaše hodnocení a přejeme hezký zbytek dne!

• Dobrý výběr
    • Nevýhody podle mne nemá

Dobrý den Marcelo,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, které nás velice potěšilo! Široký výběr je naším záměrem, aby si u nás vybral opravdu každý! Myslím, že Vy jste vybrala výborně, tato čepice byla letošní rok doopravdy hitem (http://www.x-hokej.cz/kulich-reebok-locker-room-chicago-blackhawks-p19852/).

Moc nás těší i Vaše kladná reakce na rychlost dodání! Vždy se snažíme aby byl balíček co nejrychleji u zákazníka :-)

Ještě jednou děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme hezký zbytek dne!

Mohu jen doporučit

Dobrý den Petře,

jsme velice rádi, že nás doporučujete ostatním zákazníkům. Moc si Vašeho hodnocení vážíme a těšíme se na další případný nákup na našem eshopu.

• Výber tovaru.
    • Nezistil som.

Odporúčam dobrá komunikatívnosť s obchodom.

Dobrý den Patriku,

jsme velice potěšeni Vaším kladným hodnocením. Jsme moc rádi, že hodnotíte pozitivně šíři výběru produktů.

Moc nás také těší Vaše doporučení ohledně kvalitní komunikace. Je to jedna z nejdůležitějších věcí kvalitního internetového, ale i kamenného obchodu. Proto pro ni děláme maximum!

Budeme se těšit na vyřízení Vaší další objednávky někdy v budoucnu.

• rychlost, ochota

Dobrý den Miroslave,

děkujeme za Vaše hodnocení, které doporučuje naše služby! Moc nás těší ocenění za rychlost a ochotu, které jste zmínil.

Všechny věci na našem eshopu (http://www.x-hokej.cz) se snažíme dělat naplno, abyste Vy, naši zákazníci byli naprosto spokojeni. O to víc nás pak těší hodnocení, které n ás doporučují dále.

Ještě jednou děkujeme!

X-HOKEJ.cz

• velký výběr hokejového zboží

Velká spokojenost

Dobrý den Ivano,

jsme velice rádi za Vaše hodnocení a doporučení našeho eshopu dalším zákazníkům. Velký výběr se snažíme stále rozšiřovat, aby si na své přišel doopravdy každý!

Ještě jednou moc děkujeme!

• komunikace

Dobrý den Petře,

moc nás těší Vaše pozitivní recenze! Recenze nás těší o to více, že jste také z "oboru". Pozitivní hodnocení od eshopaře nás doopravdy hodně těší!

Komunikace je naprostým základem a já jsem moc rád, že jste byl spokojen! Rychlost dodání dnes také rozhoduje, my se snažíme, aby byl balíček vždy co nejdříve u zákazníků, stejně jako ve Vašem případě.

Děkujeme a přejeme hezký zbytek dne,

• Rýchlosť

Dobrý, prehľadný, rýchly

Reakce obchodu X-HOKEJ.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, které nás doporučuje dalším zákazníkům! Rychlost odeslání je velice důležitá. Snažíme se proto dbát na co nejrychlejší odeslání objednávek. Dokonce i na Slovensko nám balíčky kurýr doručí do 48h.

suprová hokejka. doporučuji

Dobrý den Aleno,

moc nás těší, že jste spokojená s hokejkou, kterou jste u nás zakoupila (http://www.x-hokej.cz/hokejka-bauer-supreme-one-4-griptac-int-p28016/). Je to velice oblíbený model, vybrala jste doopravdy skvěle.

My Vám děkujeme za hodnocení, velice nás těší, že nás doporučujete ostatním zákazníkům k nákupu.