• Podvod

Pozor na něj. Je to podvodník. Jakub Studený IČO 28799381 Má více firem. Ve chvíli kdy dostane peníze, komunikace se zákazníkem končí.

• Bezproblémová komunikace (telefonicky i po mailu)
    • Dárek udělal radost:-)

Byla jsem skeptická vůči ostatním recenzím, protože jsem se na ně dívala, až po objednání. Zboží mi však dorazilo 2. den od objednání a přesměrování zásilky proběhlo v pořádku. Děkuji, Klára.

• Příjemná komunikace
    • Tentokrát vše ok

Objednával jsem zde přibližně před dvěma lety a tehda jsem na zásilku čekal přibližně měsíc, takže velké zklamání. Po dvou letech jsem to zkusil znovu a hned 2x po sobě, nyní můžu říct jen DÍKY. Evidentně jste zlepšili vaše služby a nyní nemám nic, co bych vytkl. Jen tak dál.

• Zboží dorazilo
    • nemám nic co bych vytkla..

• Nahravac dorucen do 2. dne od objednani (y)

• Maximální spokojenost:)

• špatně jsem objednala, ale vše se vyřídilo a nahrávač dorazil, děkuji

Kupovala jsem pro syna hokejový nahrávač evolver a omylem jsem objednala jiný produkt. Objednávku mi rychle změnili a poslali to co jsem chtěla.

• - vetsi objednavka dorazila do 3 dnu od objednani

Vse OK

• Velmi spokojena, doruceno vcas i posledni tyden pred Vanocemi..
    • Zadne nevyhody

Dodani vcas, nakupovala jsem na posledni chvili pro syna na Vanoce. Urcite zde nekdy nakoupim znovu.

• Neobjednávat - nic nedoručí a nekomunikoujou

• rychla reakce na emailovou komunikaci
    • kvalita zbozi
    • trochu delsi doba dodani

Reakce obchodu X-HOKEJ.cz

moc děkujeme za recenzi. Velmi si Vážíme hezké reakce.

Neváhejte se na nás opět obrátit, až budete potřebovat doplnit hokejové tréninkové pomůcky :-)

X-hokej.cz

• vsechno

telefonni cislo 737 350 333 se shoduje s cislem uvadenym jako kontakt u obchodu sport247.cz u ktereho jsem si objednal a zaplatil zbozi predem a zbozi stale nedorazilo..na maily a moje telefonaty z obchodu nikdo nereaguje.toto telefonni cislo je uvadeno i u jinych obchodu-doporucuji si jej vyhledat v googlu a hlavne nic neobjednavat

• Bohužel objednávka NHL povlečení neproběhla, v inzerátu stálo, že doručení je do druhého dne, ani po týdnu jsme se nedočkali. Bez omluvy, bez zpětné vazby. Objednáno přes jiný e-shop a povlečení máme doma. Za nás bohužel špatná zkušenost.

Cena, dostupnost zboží.

• Objednané zboží ze 3.2.2018 na dobírku dodnes nedorazilo (14.2.2018). Po napsání emailu, co je s objednávkou, se mi ještě nikdo neozval.

• Reklamace zboží není možné obchodu nijak doručit

• Podvodný e-shop na telefony nereagují , platba za zboží nevrácena. NEOBJEDNÁVAT'''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • NIKDO NEREAGUJE A TELEFON SKAČE DO ZAZNAMNIKU

• Pravděpodobně podvodný obchod. Zboží nemáme, na e-mail nereagují, namísto telefonu je záznamník.

• Nelze se dovolat a na e-maily nereagují. Pouze automatický e-mail před dvěma týdny, od té doby nic.
    • Ještě že jsem neposlal peníze předem.
    • Zřejmě poslední pozitivní recenze falešné od majitelů.

Velká škoda, dříve vše OK, nakupoval jsem pro syna pravidelně i na prodejně v HK u Stadionu. Je čas jít dál.

• Dodnes objednané zboží nemám,