• rychlost, spolehlivost
    • nevím

Reakce obchodu X-HOKEJ.cz

děkujeme za super hodnocení, moc si toho vážíme. Rychlost je dnes jedno z nejdůležitějších kritérií dobrého e-shopu a pracujeme na tom, abychom dodali zákazníkům zboží co nejrychleji. Také proto využíváme služeb spolehlivých expedičních firem. Mimo klasickou expedici externím dopravcem můžete využít také osobního odběru na pobočkách Úloženka.cz, nebo naší partnerské prodejny General Sport, Blanická 22, Praha 2 - Vinohrady (speciálka s Under Armour).

Neváhejte se na nás příště opět obrátit, až budete potřebovat pomoct s výběrem správného hokejového vybavení, výstroje, nebo tréninkových pomůcek. Záleží nám na tom, abyste vybrala vždy správně.

Mějte krásný den a hezké svátky,

Jakub Studený, X-hokej.cz

• dlouhá dodací lhůta, oproti tomu co slibují

• Velmi vstřícný přístup k zákazníkům (pan Uhlíř), poradu ohledně zboží, velikosti apod.

Výborná první zkušenost, vstřícnost, maximální ochota, naprostá spokojenost.

Dobrý den, Ketty,

moc děkujeme za skvělé hodnocení, kterého si moc vážíme :-) Rádi jsme se o Vaši objednávku postarali se vší péčí.

Pokud budete příště potřebovat poradit s výběrem správné velikosti hokejové výstroje, nebo hokejového vybavení, neváhejte se na nás opět obrátít. Je pro nás důležité, abyste vybrala vždy správně :-)

Kolega, pan "Uhlíř" (jeho pravé jméno je Jiří Truhlář, ale myslím, že získá novou přezdívku) tímto dostane velkou pochvalu :-)

Hezké hokejové zážitky,

• Rychlost, vyber, cena
    • no slevovy kupon by se klidne sikl :-)

Doporucuji

Super

Reakce obchodu X-HOKEJ.cz

děkujeme za skvělé hodnocení, kterého si moc vážíme. Neváhejte se na nás příště znovu obrátit, až budete potřebovat poradit s hokejovým vybavením :-)

Krásný den,

• kvalitni hokejove zboží
    • žadný věrnostní program, většina zboží se dá koupit v jiném kamenném obchodě levněji

velký výběr ale draho

Dobrý den, Petře,

děkujeme za zpětnou vazbu, které si moc ceníme. Jsem rád, že jste spokojený s kvalitou vybraného zboží, dáváme si na tom záležet.

Co se týče originality nabídky, začneme od příštího týdne na X-hokeji prodávat také sportovní výživu a různé další tréninkové vybavení, což věřím, že mnoho zákazníků ocení.

V neposlední řadě plánuje spustit, ještě před Vánoci, věrnostní program, a to přes registraci na X-hokeji :-)

Věřím, že až se na nás příště obrátíte, budete ještě více spokojený :-)

Hezký den,

X-hokej, Jakub Studený

• velký výběr zboží

Dobrý den, Barboro,

moc děkujeme za skvělou recenzi. Jsem rád, že jste si u nás vybrala a oceňujete šíři nabídky, kterou máme. Můžete se ale spolehnout, že ji budeme ještě rozšiřovat a to už brzy :-)

O novinkách informujeme mimo jiné na našem Facebooku, který tímto doporučuji sledovat: https://www.facebook.com/xhokej/

Neváhejte se na nás příště opět obrátit, až budete potřebovat pomoct s výběrem správné velikosti hokejové výstroje, nebo třeba tréninkových pomůcek pro hokejisty. Je pro nás důležité, abyste vybrala vždy správně.

Děkuji a hezký den,

• dobré ceny,komunikace ,termín dodání,spolehlivost

neváhejte objednávat,je to ke 100 = spokojenosti

Reakce obchodu X-HOKEJ.cz

moc děkujeme za super recenzi. Jsem rád, že jste spokojený s našimi produkty i službami. Pracujeme na tom, aby to bylo vždy super :-)

Až budete příště potřebovat poradit s hokejovou výstrojí, nebo hokejovým vybavením, neváhejte se na nás obrátit :-)

Krásný den,

X-hokej.cz, Jakub Studený

• Koupil jsem hokejovou bránu Winwell, takže jsem ocenil video s testem. Je fajn, když prodávající si dá práci a zboží vyzkouší a ne jenom přesouvá krabice. Takže Díky za to :-)
    • -

Na pohodu

Reakce obchodu X-HOKEJ.cz

moc děkujeme za skvělou reakci. Testování produktů považujeme za důležité a brzy se pustíme do nové kolekce :-)

Celý náš YouTube video kanál najdete zde: https://www.youtube.com/user/xhokejcz

Až budete příště potřebovat hokejové vybavení, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme. Je pro nás důležité, abyste byl spokojený a vybral si a dostal to, co opravdu potřebujete :-)

Za tým X-hokej.cz,

Jakub Studený

• komplexní služby
    • nezaznamenala jsem žádné

nakupoval a objednával syn. vše bylo v pořádku a rychlé, navíc jsme obdrželi průběžné informace o pohybu zboží.

Reakce obchodu X-HOKEJ.cz

děkuji za skvělé hodnocení, moc si toho vážíme. Přistupovali jsme k Vaší objednávce s veškerou pečlivostí a snahou ji k Vám co nejlépe a nejrychleji doručit. Je skvělé, že se to podařilo. Věřím, že se na nás brzy opět obrátíte, až bude potřebovat s výběrem další hokejové výstroje, nebo jiného hokejového vybavení.

Mějte se krásně,

X-hokej, Jakub Studený

• Dobrá komunikace po telefonu a přehledné internetové stránky.

Reakce obchodu X-HOKEJ.cz

jsem rád, že jste byl spokojený s naším klientským servisem. Klademe na komunikaci se zákazníky velký důraz. A nejen kvůli evidenci i informovanosti o zákaznických objednávkách, ale také v rámci pomoci výběru správných velikostí hokejové výstroje.

Budeme rádi, když se na nás příště znovu obrátíte, až budete potřebovat doplnit svou hokejovou výbavu.

Přeji pěkný den,

• Široký výběr sortimentu
    • Nemá

Mohu jen doporučit

• Kvalita

Kladny

na dotaz = neni

Reakce obchodu X-HOKEJ.cz

velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Většinu produktů se snažíme držet skladem, ale jsou i takové, které se objevují v naší nabídce nepravidelně nebo jsou dostupné pouze v omezeném množství. Tyto produkty zařazujeme do kategorie „na dotaz“. O jejich dostupnosti následně zákazníka informujeme.

Vše, co nově naskladňujeme, tak zveřejňujeme na našem Facebooku: https://www.facebook.com/xhokej/?ref=ts&fref=ts

Děkujeme a přeji pěkný den,

Ondra Gebhart, X-hokej

• ceny, komunikace, přehlednost
    • omezený výběr

Doporučuji!

Reakce obchodu X-HOKEJ.cz

velice děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen a budeme se snažit neustále pracovat na zlepšování našeho servisu vůči Vám zákazníkům.

Široký výběr zboží je jedním z bodů, na kterých usilovně pracujeme a nabídku postupně rozšiřujeme, aby si mohl vybrat opravdu každý. Veškeré novinky postupně zveřejňujeme na našem FB: https://www.facebook.com/137779172185/photos/?tab=album&album_id=10153452221107186

Za celý tým X-HOKEJE
    Ondřej Gebhart

• Široký sortiment,
    • popis produktů ( videorecenze )
    • Nenašel jsem...

Doporučuji všem, výdorná komunikace, vstřícnost, dobré ceny

• V tomto případě rychlost dodání a ochota spolumajitele při doplnění objednávky. Velký dík za ochotu a příjemné vystupován. Děkuji.

Doporučuji obchod ostatním.
    Důvod : byla jsem velmi spokojena s ochotou spolumajitele při dodatečném doplnění objednávky a velmi příjemným vystupováním. Objednávka byla kvalitně dodána i zabalena. Děkuji!!!

Dobrý večer Jitko,

jsme rádi, že jste byla se servisem z naší strany spokojena. Tohle jsou věci, které bereme jako samozřejmost v rámci našeho fungování a poskytování servisu našim zákazníkům. Samozřejmě nás těší, když nám zákazníci dají pak zpětnou vazbu, že byli s naším přístupem spokojeni. Děkuji nejen za mě ale za celý náš tým.

Budeme rádi, když se na náš zase v budoucnu obrátíte a pokud budete potřebovat doplnit cokoliv z tréninkových pomůcek http://x-hokej.cz/treninkove-pomucky-hokej/ jsme tu pro Vás!

Děkuji ještě jednou a přeji hezký zbytek víkendu

X-HOKEJ.cz

• Zboží jsem musela reklamovat. Reklamace proběhala v rekordním čase a naprosto bez problémů.
    • Slabiny jsem nanašla

Výborný přístup, výborná komunikace. Doporučuji

Dobrý den Vando,

reklamace je jedna z mnoha "malých" věcí, které jsou pro nás klíčové. Reklamace totiž dělá u zákazníků buďto výbornou reklamu nebo zákazníka natolik odradí, že už se do obchodu podruhé nevrátí. Komunikace je dalším ze střípků, která musí fungovat na 1000% bleskově, jinak jsem hodně nespokojen a dávám to lidem v týmu najevo. Každopádně děkujeme za Vaši důvěru a budeme rádi, když o našem eshopu řeknete klidně mezi známými a my uděláme vše proto, aby i oni byli maximálně spokojeni.

Ještě jednou díky a přeji fajn zbytek čtvrtečního odpoledne

100% spokojenost ve všech směrech

Lenko,

jsme rádi, že jste byla se vším spokojena. Až budete potřebovat doplnit cokoliv dalšího z tréninkových pomůcek, stačí si jen vybrat http://www.x-hokej.cz/treninkove-pomucky-hokej/. Uděláme vše proto, abychom i Vaší další objednávku obsloužili tak, že budete maximálně spokojena.

Děkujeme za důvěru

Hezký den

X-HOKEJ.cz

• široká nabídka zboží, rychlé dodání, příznivé ceny
    • zatím nevím

Všem doporučuji, výborná komunikace, dobré ceny i kvalita, krátké termíny dodání. Zboží je shodné s tím, co obchod nabízí.

Reakce obchodu X-HOKEJ.cz

Miroslave, děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že jste byl se vším spokojen. Hokejka CCM 44K je velmi dobrá volba a jsem přesvědčen, že budete spokojen! Časem můžete klidně doplnit nějaký doplněk jako třeba gumový command grip na konec hole. Díky němu máte ještě lepší kontrolu nad hokejou a zároveň se méně niči dlaň rukavic.. tak pro příště tip od nás http://www.x-hokej.cz/hokejky-command-gripy-hrac/.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně gólů! :)

Hezký den