• Klid na prohlídku zboží, sice virtuální, ale stačí.
    • Poměrně rychlé provedení nákupu vybraného zboží.
    • Nakupoval jsem jen jednou a stalo se, že místo nabízené vojenské svítilny, přišel úplně jiný typ, který jsem vrátil.

Nakoupil jsem, protože mě zaujala nabídka.
    Dle výše uvedené příčiny bych obchod doporučil půl na půl.

• Možnost nákupu přes Internet.
    • Žádné jsem nezaznamenal.

Dobrá nabídka zboží za přjatelnou cenu.

Jeden kus dorazil vadný, napsal jsem prodejci a on mi poslal peníze za vadný kus zpět na učet, tak že komunikace a jednání super. Všem doporučuji ten to obchod.

• Dodací doba

Spokojen

• K uvedenému zboží není přiložen žádný návod na zprovoznění a způsob užívání daného výrobku. To považuji za zásadní nedostatek celé dodávky.

Pokud by bylo pravidlem dodávání zboží bez základní dokumentace, obchod bych nedoporučil!

• CELKEM LEVNÉ ZBOŽÍ
    • ROZHODLA JSEM NAKUPOVAT U VÁS PROTOŽE BYDLÍM V POHRANIČÍ A ŠIROKO-DALEKO NEMÁME OBCHOD

VŠE V POŘÁDKU
    TROCHU DELŠÍ DODACÍ LHŮTA
    JINAK OK

Koupil jsem dvě svítilny. Jedna z nich nefungovala. Reklamace byla celkem včas vyřízena. Přišla trochu jiná,ale funkční.

• zatím neumím posoudit
    • zatím neumím posoudit

Služba České pošty "Balík do ruky" nebyla dobrá volba - doručovatel prozvonil asi 30 vteřin a pak odjel, tuto službu už nikdy nevyužiji, musel jsem zboží vyzvednout osobně na poště.

• spolehlivost

doporučuji obchod

Bez problémů! Doporučuji!

Chybí otázka: Jak jste spokojen se zbožím
    U baterky s paralyzerem nefunguje kontrolka
    nabíjení. Po 15hodinách svítí stále červená.

• Dobré ceny, otázkou je, jaká bude kvalita zboží, jak bude zboží fungovat po delší době?
    • Musel jsme si napsat o návod na jednu věc ze dvou dodaných a o fakturu. Ta nepřišla automaticky, což mne překvapilo.
    • Obchod i na faktuře uvádí svoje jméno jako Vtt0509, ale podle rejstříku se jedná o fyz. osobu, která se musí na fakturách uvádět pod svým jménem a příjmením. Nevím, proč takové utajení ...
    • Ke zboží: paralyzér nemá v zapnutém (pohotovostním) stavu žádnou výstražnou signalizaci, např. svítící červenou diodou, jak to mají jiné výrobky, při zapínání světla je možné omylem zapnout i paralyzér, což není příliš bezpečné

Jak jsem již uvedl, dobré ceny, uvidím, za jakou cenu jsou ty dobré ceny ...

• výborná a vstřícná komunikace.

Doporučuji, solidnost.

• Ceny
    • nevim

V obj. byl budík který nefunguje s pánem jsme domluveni že mě vrátí peníze tak uvidím jinak dobrý

• je to pohodlné a rychlé a pokud se vyplnovala voucher tak naprosto přehledné . to smé jsem objednávala u HYPERSLEVY objednávku jsem raději zrušila nemohla jsem se dostat ke zboží a to ještě budou problémy s vrácením peněz

vše šlo rychle bez problému nedoporučuji e-chop -HYPERSLEVY

• rychle dodání zboží
    • nemá

kupujte,solidní firma

vše v pořádku

• Informovanost

Dostupnost a pohodlí

• Rychlost a kvalitní služby
    • Nevím o slabinách .

Objednávka , nákup i dovoz zboží bez problémů . Doporučují .

• Našel jsem, co jsem potřeboval za vyhovující cenu.
    • Slabiny jsem nezaznamenal, jsem spokojený.

Obchod funguje spolehlivě, objednal jsem ve středu večer a zaplatil kartou dopředu. V pátek bylo zboží na poště a v pondělí doručeno - kvalita splnila moje očekávání. Co ještě k tomu dodat? Spolehlivý a seriózní obchod a proto všem doporučuji.