Obchod jako takový je dobrý, bohužel nabízí nekvalitní, neodzkoušené a normám neodpovídajicí zboží. Nakoupil jsem jednou, takže se možná v tomto mém případě jedná o výjimku. Uvidím, jak se obchod postaví k mojí reklamaci.

• Nedoporučuji. Uplatněná reklamace na zboží, byla ihned zamítnuta a poskytnut odkaz na mimosoudní spor na webu ČOI. Obrázek si udělejte sami.

Co k tomu dodat. Nikdy více

• Klid na prohlídku zboží, sice virtuální, ale stačí.
    • Poměrně rychlé provedení nákupu vybraného zboží.
    • Nakupoval jsem jen jednou a stalo se, že místo nabízené vojenské svítilny, přišel úplně jiný typ, který jsem vrátil.

Nakoupil jsem, protože mě zaujala nabídka.
    Dle výše uvedené příčiny bych obchod doporučil půl na půl.

• Absolutně nikdo nereaguje.
    • Uvedené telefonní číslo nikdo nezvedá.
    • Na poznámku pro dodavatele, kdy jsem se chtěla spojit s ohledem na dodací lhůtu nikdo nereaguje.
    • Uváděný email neexistuje.

Příště se na tento obchod již rozhodně neobrátím.

• vaš operator na telefonu je nekompetentny,ne vi čislo objednavky,ne ma vubec přehled v jakem stavu je zboži a t.d.

ne zlobte se ale ne doporučil by nikomu,ja jsem dva krat volal operatorovi po objednani zboži aby upřesnit spusob platby,nahlasil mu čislo objednavky ale on ne mohl mi odpovedet.

Reakce obchodu Vtt0509

je zvolena platba přes bránu PayU, ale platba nebyla uhrazena, proto nemůžeme odeslat zboží.
    Vtt0509.cz

• nefunkční zboží

špatná komunikace neodpovida na e-mail ani na telefon tuto firmu nedoporučuji

• Možnost nákupu přes Internet.
    • Žádné jsem nezaznamenal.

Dobrá nabídka zboží za přjatelnou cenu.

Jeden kus dorazil vadný, napsal jsem prodejci a on mi poslal peníze za vadný kus zpět na učet, tak že komunikace a jednání super. Všem doporučuji ten to obchod.

• v obchodecj jsem zboží neobjevila a je to pohodlnější
    • není v doručeném balíčku faktura a delší dodací lhůty

až natyhle nedostatky jsem spokojena

• Dodací doba

Spokojen

• K uvedenému zboží není přiložen žádný návod na zprovoznění a způsob užívání daného výrobku. To považuji za zásadní nedostatek celé dodávky.

Pokud by bylo pravidlem dodávání zboží bez základní dokumentace, obchod bych nedoporučil!

• CELKEM LEVNÉ ZBOŽÍ
    • ROZHODLA JSEM NAKUPOVAT U VÁS PROTOŽE BYDLÍM V POHRANIČÍ A ŠIROKO-DALEKO NEMÁME OBCHOD

VŠE V POŘÁDKU
    TROCHU DELŠÍ DODACÍ LHŮTA
    JINAK OK

Koupil jsem dvě svítilny. Jedna z nich nefungovala. Reklamace byla celkem včas vyřízena. Přišla trochu jiná,ale funkční.

• zatím neumím posoudit
    • zatím neumím posoudit

Služba České pošty "Balík do ruky" nebyla dobrá volba - doručovatel prozvonil asi 30 vteřin a pak odjel, tuto službu už nikdy nevyužiji, musel jsem zboží vyzvednout osobně na poště.

• spolehlivost

doporučuji obchod

Bez problémů! Doporučuji!

Chybí otázka: Jak jste spokojen se zbožím
    U baterky s paralyzerem nefunguje kontrolka
    nabíjení. Po 15hodinách svítí stále červená.

• Dobré ceny, otázkou je, jaká bude kvalita zboží, jak bude zboží fungovat po delší době?
    • Musel jsme si napsat o návod na jednu věc ze dvou dodaných a o fakturu. Ta nepřišla automaticky, což mne překvapilo.
    • Obchod i na faktuře uvádí svoje jméno jako Vtt0509, ale podle rejstříku se jedná o fyz. osobu, která se musí na fakturách uvádět pod svým jménem a příjmením. Nevím, proč takové utajení ...
    • Ke zboží: paralyzér nemá v zapnutém (pohotovostním) stavu žádnou výstražnou signalizaci, např. svítící červenou diodou, jak to mají jiné výrobky, při zapínání světla je možné omylem zapnout i paralyzér, což není příliš bezpečné

Jak jsem již uvedl, dobré ceny, uvidím, za jakou cenu jsou ty dobré ceny ...

• výborná a vstřícná komunikace.

Doporučuji, solidnost.

• Ceny
    • nevim

V obj. byl budík který nefunguje s pánem jsme domluveni že mě vrátí peníze tak uvidím jinak dobrý