• Žádné
    • Neochota řešit vzniklé problémy. Nezájem. Různé machinace se zbožím. Neprůhlednost celého obchodu.

Nedoporučuji nákup u tohoto prodejce!!! Nikdy nic nefungovalo, tak jak mělo.

• Levné ceny replik nábytku
    • Nefungují

Lžou v termínech dodání zboží je vždy poškozené pouze právník u nich vyjednal slevu...

Zboží jsem reklamovala a chtěla výměnu, jelikož bylo poškozené. Několikrát jsem psala, že chci zboží vrátit...reakce nulová....

• slevy
    • - prodávající nemá přehled o konkrétní barvě zboží
    • - vyobrazení neodpovídá skutečné barvě výrobku

Objednala jsem židli Rib chair v bílé barvě, na webu byla vyobrazena čistě bílá. Doručena mi byla židle krémová až béžová, nelze ji označit za bílou. Na mou námitku mi bylo sděleno, že je židle zřejmě ušpiněná, neboť se jednalo o vystavený kus, o čemž mě prodejce předem neinformoval. Navrhla jsem výměnu za černou jako vstřícný krok namísto vrácení zboží. Prodejce reagoval požadavkem, ať židli přivezu přes celou republiku přímo do skladu k výměně, což jsem odmítla a navrhla výměnu přes dopravce. Když jsem se před nákupem chtěla na židli osobně podívat, bylo mi řečeno, že návštěva skladu není možná. Tento můj návrh prý prodejce projedná s vedením a přestal se mi ozývat. Když se po delší době na mou urgenci ozval, bylo mi sděleno, že měli inventuru a můj případ je v pořadí a že se mi do pátku ozvou. Dnes je neděle, 12tý den od doručení a bez reakce. Tento přístup považuji za velmi nedůvěryhodný a nákup nedoporučuji. Jsem přístupem obchodu velmi zklamaná, ikdyž zpočátku působili ochotně a profesionálně.

• Dobre ceny, pekne zbozi, doprava zdarma.
    • Zbozi po vice nez 3 tydnech nedorazilo,obchodnik nereaguje na emaily, na telefony,ze vse zkontriluje a zavola zpet, samozrejme nevola.

Doufam,ze zakoupene zbozi dostanu.

• netuším

Zakoupili jsme zboží nabízené na stánkách VipNábytku.Okamžitě nás kontaktoval zaměstanec a požadoval platbu, jinak prý bude upřednostněn jiný zájemce. Obratem jsme zaplatili a obdrželi potvrzení o platbě. Informovali jsme se o stavu zboží, údajně mělo být 100%. Poté nám začal někdo z VN volat a nutil nám zboží v jiné barvě i ceně, samozřejmě dražší. Trvali jsme na původní objednávce. Když zboží ani po 10dnech nedorzilo, telefonovali jsme opět do VN a bylo nám sděleno, že zboží je vadné...
    Žádné kompenzace ani omluvy jsme se nedočkali, zato nám pán položil telefon...
    Na maily nereagují a telefony neberou.
    Dodnes nemám vrácené peníze.

• Krásné zboží za výhodné ceny.

• Zboží,které není běžné sehnat v jiném obchodě.

Zboží,které jsem potřebovala jako dárek.
    Mám první zkušenost s tímto obchodem.
    Doporučím Váš obchod i mým kamarádkám a známým.
    Rychlá dodací lhůta, dobré zboží i perfektní komunikace s pracovníky po telefonu,proto ANO.

• Velmi málo novinek

• pěkný výběr z docela širokého sortimentu luxusního, modního a designového zboží které zrovna frč a které "snad" nikde jinde nemají.
    • na doporučení, hezké, celkem přehledné webovky, internetový obchod pro mimopřažské je určitě velkou výhodou, škoda že do budoucna budou k výběru už jen sedačky.
    • asi ta doprava včetně lepšího a kvalitnějšího zabalení, kdy se podle mě moc nehledí na to co se veze a kolik ta věc stojí..osobní převoz bude lepší a bezpečnější.
    • zatím doporučuji, uvidíme dál..

vše podstatné jsem už napsal do předchozích dvou oken, nemám co dodat..

• Ocenuji individualni pristup k zakanikovi.

Jsem velmi nespokojená. Objednala jsem postel fialovou, přišla postel červená. V potvrzující objednávce byla jiná cena než chtěl dopravce. Nedoporučuji.

budu u vás nakupovat i příště, protože jsem byla velmi spokojená.

• Levné a kvalitní designové zboží
    • Vybírání záloh za zboží.
    • Špatný dopravce.

• Poštovné které je uvedeno na webu je třikrát menší než skutečné!

• - neskutečně drahé doručení DPD! snad nikdo neúčtuje 150Kč!! o čemž není zákazník dostatečně srozumitelně informován
    • rychlost dodání, velký výběr a skvělá cena

vynikající

• Nejsou týden schopní napsat, že zboží nedorazí, protože ho už nemají. Když jsem si ho ale objednala, bylo skladem.

NIKDY NIC NEKUPOVAT! Kdybych jim sama nenapsala, kdy zboží dorazí, čekám na ně asi do dalších Vánoc. Zboží, když jsem si je kupovala bylo skladem, zaplatila jsem hned přes účet. Peníze naštěstí vrátili.

• Zboží, které si objednáte, si nejdřív nechají zaplatit, protože ho mají skladem a teprve když vy se ptáte, jestli vám ho dodají a kdy, tak vám sdělí, že vám ho můžou dodat, ale musíte si připlatit skoro 100%, protože to, co jste si objednali vlastně vůbec není skladem. Ale mohou ho se skoro 100% přirážkou objednat. Docela drzost.

Rozhodně nenakupovat. Jsou to podvodníci. Vůbec nerozumím tomu, jak může Heuréka tovýto obchod propagovat.

• Moje hodnocení odráží nespokojenost z posledního nákupu. V předchozích nákupech jsem byla spokojená, neměla jsem výhrady, pouze snad k zobrazování internetového obchodu.
    • Zakoupila jsem konferenční stolek, dala ho do košíku a zaplatila. Po cca 14-ti dnech mi bylo sděleno, že stolek byl prodán někomu jinému. Pokládám to za neseriózní jednání. Bylo mi nabídnuto, že stolek je možné objednat znovu s trochu vyšší cenou. To navýšení bylo 50%, což nepokládám za "trochu vyšší cenu". Domluvila jsem se, že tuto situaci ještě budeme řešit, ještě se mi nepodařilo to uskutečnit.

Vše jsem napsala v předchozím bodě.