• zajimavé zboží
    • nenapadá

schod mi byl doporučen

• Docela pěkný nábytek.
    • Nekomunikace,brigádnice na prodejně,která nemá kompenzaci nic řešit a nadřízenému se nemůže dovolat.Myslíte,že by se to mělo stávat v takovem obchodě?

Připravte se,že po objednávce a zaplacení se slehne téměř zem.Čísla na webu 2,ale ani jedno nefunguje,pak si musíte najít ve svém tel.číslo ze kterého vám nějaká slečna volala.Pak teda čekáte dlouho než to někdo zvedne.Od 11h.má operátor fungovat,ale tel.se zapíná až tak 11:20h.Za dopravu zaplatíte majlant a jí osobně 1990 a pak Vám pán řekne,že on to s Váma neponese,protože to už není objednané,takže tozas odveze a ještě poškozené zboží a dovolat se nápravy nemožné.

• neetické obchodní praktiky

Rozhodně nedoporučuji - již třetí měsíc měsíce máme uhrazenou zálohu na dodávku zboží - bohužel až po opakované urgenci z naší strany jsme se dozvěděli, že nábytek již není vůbec k dispozici. Peníze ale do současné chvíle i přes opakované výzvy nevrátili.
    Nejsme jediní, kteří tomuto obchodu takto naletěli- bohužel pozdě jsme zjistili, že takto podvedených je celá řada a mají dokonce vlastní fcb stránky!!!

• Nekomunikovatelnost

Poškozené zboží,žádná reakce na reklamaci.

• Doufam,ze kvalitu . zbozi mam teprve v objednavce
    • Doufam,ze zadne

Zatim nemohu hodnotit,zbozi v objednavce

• zadna komumikace se zakaznikem

nedoporucovala bych..

zboží se mi líbí
    doporučila bych to známým

• Pohodlý a velký výběr

Spolehlivý, komunikativní

Nábytek od VIP se nám líbí. Naprostá spokojenost.

Vše Ok. Doporučuji.

• Žádné,v obchodě neni vsechno zboží ani vystavené.
    • Dodací lhůty katastrofální!!!!,absolutne se nelze dovolat do obchodu a se zákazníky ani ne komunikuji kdyz nedodrží dodání atd....!!!!!

Zde nákup uz nikdy vic,zákazník je jim absolutne lhostejný,jen chtějí zaplatit 100% předem a poté zádný servis ze strany prodávajícího ,na dnešní dobu hruza!!!!!!!

Vše v pohodě.

• Hezké zboží
    • reklamaci řeším přes rok a ještě není dořešená. Dodání zboží nekonečné

Špatná komunikace, špatná dodací lhůta, Nedoporučuji

• Byl jsem spokojeny. Urcitě pristě si zase objednam.

Docela dobrej obchod. E-shop slusny, dobry ceny.

Suprovej obchod, hlavně na sedačky, mají velky vyber.

Nemame pripomek, ceny ujdou, domluva v pohode.

Vřele doporučujeme, zboží bylo celé a kompletní. Dodání nábytku bylo bleskové.

• Nekomunikace se zákazníkem

Nedoporučuji jej

Komunikace s obchodem po telefonu proběhla v pořádku. Balík s židlemi jsem obdržela nepoškozený, tudíž v pořádku.