• Dobrý den, zboží mi doposud nedorazilo, nevím co mám dělat
    • zatím nemám !!!!!!!
  • do dnešního dne nic nepřišlo ač bylo řádně zaplaceno ???????????

Opravdu se mi nelíbí, že máte zboží zaplaceno skoro 2 týdny a ještě jsem je neobdržela. Jste 1., s kým mám takovou zkušenost. Ani jste se neobtěžovali poslat meil, kdy asi bude doručeno, nebo prostě nějak reagovali. Co si mám o Vás myslet? Pošlete mi vůbec něco?

cedecka jsou poskrabana pri prehravani jsou pauzy kde se pak navazuje dalsi slova po pauze u meditovani to rusi tudis se meditovat neda je to u dvou cedecek dalsi dve nemam ani chut poslechnout nakup byl za 1 500 korun tudiz ne zrovna levna zalezitost co mi ted lezi ladem,,,

• dlouhá doba dodání.

V dnešní době pokud objednávám přes internet- lékárny, obchody atd... dodání do druhého pracovního dne. Zde 3 pracovní dny, svátek který byl nepočítám. Za mě hodně slabé.

• Objednávku jsem poslal, ale nepřišli mě informace, jak zaplatit. Stále čekám, zda něco dojde. již je to týden.

• Nikdo mi neodepisuje na zprávy, zaplacené zboží mi po 10 dnech není stále doručeno
  • Vážení,
    zboží jsem si objednala 30.10. Hned zaplatila převodem a nyní (9.11.)stále čekám...
    Podělím se s Vámi o zkušenost s objednávkou zboží z Německa. V sobotu 4.11. jsem zboží objednala a v úterý 7.11. bylo doručeno!
    Tak nevím, kde udělali soudruzi chybu... :-)

Objednala jsem si Most do minulosti.Obsah může být kvalitní, co se týka obalové kvality, naprosto špatné. Zásilka došla poškozená, samotný obal CD měkký a disk zlámaný. No zkrátka se na kvalitě šetřilo a to není dobrá vizitka!!!
    N e d o p o r u č u j i

• Balíček dorazil za 3 dny,ale obal i zboží bylo poškozeno.Přes mail jsem chtěla poradit ohledně reklamace,přiložila jsem i foto balíčků,je to již čtvrtý den a odpověď žádná!Takhle seriózní obchod nejedná!!!

• zboží jsem objednala IN TIME (platba při dodání) 31.1.2017. Ještě jsem tuto možnost konzultovala po telefonu.
    • Dnes je 9.2.2017 odpoledne a kromě toho, že mi přišla SMS o tom, že jsem ještě nezaplatila, tak se nic neděje

• S obchodem problém nemám
    • Dopravce in time katastrofa!

Obchod ano, ale dopravce in time nikdy!!!

• všechny

je to na hovno

• Nejde ani tak o obchod, ale o zakoupené zboží - dle mého názoru se jedná o podvod, té paní nevěřím.

Posílala jsem dotaz na užívání oreganového oleje, ale maily [email protected] a [email protected] reagují pouze na objednávku. Po uzavření obchodu zřejmě již není zájem o další komunikaci. Objednávka 4 flakonů byla pro osobu s diabetesem, kardio a cévní potíže.

Platit předem asi nebyl ten nejlepší nápad.

Reakce obchodu Vedmy.cz

Klientka si zvolila předplatbu a tedy i my jsme čekali až dojde k proplacení, abychom mohli zásilku odeslat. Aktuálně česká pošta doručuje zásilku. Věříme, že vše již dopadne dobře.

V tomto předvánočním čase, doporučujem pro zrychlení odbavení zásilek využít možnost odeslaní na dobírku.

vedmy.cz

• Doručování

Reakce obchodu Vedmy.cz

Klient je se zbožím spokojen, jeho komentář se týká pouze doručení. Dodávku se podařilo doručit až na 3 pokus. Služby doručení je pro nás externí služba, v tomto případě IN-TIME, a jedná se o selhání konkrétní osoby. Se službou IN-TIME jsme jako e-shop, tak i naši zákazníci velmi spokojení. Věřím, že i IN-TIME udělá opatření, aby se tyto situace nestávaly.

vedmy.cz

nemůžu hodnotit spokojenost,když nemám zboží.Napište mi pak.

Reakce obchodu Vedmy.cz

Tato situace je dána tím, že se jedná se o PŘEDOBJEDNÁVKU zboží. V době objednání nebyl produkt skladem, byl teprve ve výrobě a zákazníci byli řádně informováni. Nyní je objednávka již v přepravě k zákazníkovi.

• ZATÍM NIC
    • OBĚDNAL JSEM DVĚ POLOŽKY A PŘIŠLA JEN JEDNA.ČEKÁME NA VYŘÍZENÍ REKLAMACE.

ZATÍM NEVÍM JAK DOPORUČIT!!!!

Reakce obchodu Vedmy.cz

Při balení produktů došlo k chybě na naší straně. Již jsme klientovi dodali chybějící zboží. Za chybu se omlouváme.

• Hned po obdržení potvrzovacího emailu, jsem změnila způsob dodání z "poštou" do "zásilkovny" avšak bez odezvy!