• čekám, čekám, čekám...

10 dní čekám. A kdoví, jak dlouho ještě budu čekat. O.k počkám si, ale alespoň nějaké info, nebo omluva by byla vhodná.

• prodává zboží, které nemá.

• zatím jsem objednané zboží nedostala
    • Malá komunikace se zákazníkem. 17.2.2015 mi pouze potvrdili objednávku a od té doby žádné INFO ani zboží.

Těšila jsem se na zajímavé CD a jeho působení, ale zatím mi nic nedošlo. Snad se dočkám. Škoda, že chybí info z obchodu.

• Nakoupila jsem 13,2,2015 a do dnešního dne mi nepřišla tabulka minerálu od Stanly ,kterou jsem zaplatila
    • dodnes jsem zboží nedostala.
    • nevím o žádných
    • Objednala jsem si 31.ledna, dnes je 22.února a kromě tohoto hodnotícího emailu nic, ani zboží a ani žádné informace co se děje.

Televizní pořad je skvělý, propagace a nabídka výrobků taky. Jen po přijetí objednávky ticho po pěšině, takže člověk neví, jestli je přijetí automatické přes počítač a jestli vůbec objednávku někdo vyřídí. Objednala jsem dvě CD Alenky Pastelky, jedno pro mě a jedno pro maminku, ta mě už dnes nevěří, že jsem něco objednala a je na mě naštvaná.

• Prodávající se neozývá když lhůta dodání je delší než je uvedeno. Chabá komunikace.

• Žádné
    • Nespolehlivost

Nikdo nekomunikuje, nedoporučuju!

• nemuzu posoudit
    • nevim

negativni

• Před 10 dny jsem zboží uhradila z účtu a do dnešního dne jsem ho neobdržela - na stránkach bylo uvedeno vyskladnění do 2 dnů
    • Deset dbů čekám na zboží a dodnes ho nemám

Zboží ani po 14 dnech nedorazilo, nikdo neposlal vyrozumění přes sms/email, naprostý nezájem a amatérismus. Ale nakonec se není čemu divit, když se člověk podívá, na jaký TV pořad plný podvodníků je obchod navázaný. Bohužel oreganový olej v kapslích budu muset objednat ze zahraničí.

• nekomunikuje

• dodací termín

• Zajímavé zboží za solidní cenu.
    • Nekomunikace, dodání v nedohlednu.

Dotaz na obchod od heuréky přišel dříve než zboží.

• Deset dní uběhlo a žádná reakce kdy balík pošlou

• mozna cena , dostupnost
    • komunikace a dodaci lhuta

Po telefonate o zbozi pred samotnym objenanim kdy pani rekla ze zbozi skladem je, dodaci lhutu mi take rekla a bylo to uctyhodnych 7-10 dnu - nechápu proc tak dlouho. musim jen kroutit hlavou a prevracet oci, logistika je dneskek velmi dostupna a na patricne urovni ale ze strany obchodu se jevi jako by byl eshop nekde v cine nebo bangladeši a zbozi muselo obejit pulku svet nez dorazi a presto mi stale nedorazilo . objednavku zrusim. celkove obchod hodnotim zaporne a mam z nej smisene pocity.

• To opravdu nevím
    • Udělala jsem objednávku před 12ti dny a nikdo se neozval,nebyli mi schopni ani odpovědět na moji otázku jak to s onou objednávkou vypadá

Zboží jsem objednala, přišel potvrzovací email a od té doby nic. Pro mne naprosto nespolehlivé