Vše bylo perfektní, ale bohužel zboží vracím jelikoz mi nevyhovuje velikost.
    Objednala jsem si hodinky a na obrázku vypadali větší než ve skutečnosti.

Reakce obchodu Váš Ráj

Děkujeme za Vaše hodnocení. I v budoucnu se budeme snažit, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni. Vrácení zboží je běžné a platby jsou zákazníkovi vráceny obratem, nejpozději však do 5 pracovních dní.

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Na první pohled není zřejmé, že zboží objednáváte ze SR, doprava trvá déle

Reakce obchodu Váš Ráj

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Všechy informace o e-shopu, o termínech dodání a odeslání zboží jsou uvedeny v popisu každého zboží, v obchodních a přepravních podmínkách.
    Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• rychlost odezvy i doručení

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Široká nabídka zboží za přijatelné ceny.

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Nikde jinde nelze koupit.

Vše na jedničku a krasné zboži.Některé kousky jinde v ČR nekoupíte:-)

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Rychlé dodání, perfektní komunikace, kvalitní zboží za nejlepší cenu na trhu!
    • ŽÁDNÉ

Určitě doporučiji nakupovat v tomto obchodě, je na něj v každém směru 100% spolehnutí. Ráda se obrátím při dalším nakupu.Věřím že i vy budete stejného názoru je třeba jen vyskoušet :)

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Velmi musím pochválit propracovanost eshopu

• nízké ceny

přehledný obchod
    široký sortiment zboží
    perfektní ceny

Doporučuji.

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

S nákupy v tomto obchodě jsem maximálně
    spokojená. Vše je vždy v naprostém pořádku. Hlavně oceňuji ochotu a vstřícnost při ře-
    šení mých objednávek. Pro ostatní - nakupuj-
    te v obchodě Váš ráj - budete určitě také
    spokojeni.

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

Vše v poradku;) doporučuji!

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• perfektní komunikace se zákazníkem
    • přehlednost obchodu
    • dobré ceny
    • nenašla jsem

naprosto bezproblémový nákup, všem doporučuji

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• přehlednost a aktuální nabídku, i když zboží zobrazené nakonec nebylo dodáno všechno, bylo nedostupné, chyba systému
    • nemá

S nákupem jsem spokojena, ráda se opět podívám na nabídku obchodu.

Reakce obchodu Váš Ráj

Děkujeme za vaše hodnocení. I v budoucnu se budeme snažit, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni. Aktualizace skladových zásob od dodavatelů je jen 2-3 týdně a proto se někdy stane, že poslední kus s uvedenou dostupností: "Poslední kus k dispozici" se v době mezi aktualizacemi u dodavatele vyprodá. Za tento nedostatek se omlouváme, ale momentálně to nevíme jinak zajistit.

• Doba dodani

Doporucuji,spokojenost az delku dodani

Reakce obchodu Váš Ráj

Děkujeme za hodnocení, Každopádně termín doručení Vaší objednávky byl v souladu s dostupností uváděnou u zboží a časem přepravy v obchodních podmínkách. Celkově to byly 4 pracovní dny. V případě, pokud máte zájem o rychlé dodání doporučujeme využívat služeb kurýra a doručení je následující den po odeslání.

• Vstřícnost, spolehlivost, šírka sortminetu
    • Neznám žádné....

Jsem spokojen se všema službama, které e-shop nabízi. Pokud se to nezmění, budu nakupovat i nadále. Vřele doporučuji !

• rychlost a pozakaznicka orientace

velmi dobry pristup, rychlost dodani, perfektne baleni

• Jediný ochod, který měl dané zboží (v ČR i SR).
    • Dobrá komunikace po @.

Rychlé doručení, bonus navíc - dárek, dobrá cena a bezvadná komunikace.

Možná jediné mínus: Zboží nebylo úplně dokonale zabaleno - vypadalo to jako by se do balíčku někdo díval. Uvnitř byl ovšem obsah neporušený. Návod ke zboží byl ve slovenštině a též i záruční list. Tak doufám, že v případě problému bude zajištěn servis v ČR.

Reakce obchodu Váš Ráj

Děkujeme za vaše hodnocení. I v budoucnu se budeme snažit, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni. Zvýšili jsme kvalitu balení, aby nedocházelo k poškozování přepravních obalů.

super