• Nabízí vyjímečné zboží
    • Zboží je skladem

Se vším maximální spokojenost
    Tak si představuji nákup na úrovni

Reakce obchodu Váš Ráj

děkujeme za hodnocení a Váš čas strávený při jeho psaní. I v budoucnu se budeme snažit, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni.
    Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

Všechno skvělé, bez připomínek, jen dárek za nákup poněkud zbytečný - oprýskaný pouťový šunt. Bylo by určitě lepší dárek raději neposílat.

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

Tento obchod můžu jenom doporučit, perfektní komunikace,doruceni do druhého dne prostě luxus

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Jediný obchod kde byly hodinky skladem
    • Super ceny
    • Perfektně zabaleno
    • Krásný dárek k nákupu
    • Nevím

Naprostá spokojenost, rychlé dodání a krásný dárek k nákupu. Balíček kvalitně zabalený. Nejlepší cena ze všech. Určitě zase do obchodu nahlédnu.

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Dobrý poměr cena/kvalita eshopu a servisu.
    • Maximálně tak to, že všechno zboží není skladem, ale to je úplně běžné a je to dobré zase pro nás pro zákazníky, protože díky tomu může obchod nabídnout nižší ceny. Nemusí vše držet skladem, je tedy i levnější.

Super zkušenost. Doporučuji. Objednal jsem na dobírku, hodinky jsou v pořádku. Vše pěkně zabalené, avizovaná doba dodání +-1 den dodržena. V pohodě, nemám co dodat.

Reakce obchodu Váš Ráj

mockrát děkujeme za hodnocení a Váš čas strávený při jeho psaní.
    Upřímné díky i za objektivní zhodnocení termínů dodání, nakolik skutečně ne vždy je možné mít všechno zboží skladem. Cca 1600 druhů zboží máme skladem s termínem odeslání do dvou dnů, ale cca 2000 druhů je mimo našeho skladu a tam můžeme garantovat odeslání cca 3-5 pracovních dnů. Nejčastěji však odesíláme toto zboží třetí pracovní den. Pak je už jen na výběru dopravce, kdy bude zásilka doručena. V případě kurýra je to následující den, ale v případě české pošty jsou to další cca 3 pracovní dny.
    Ještě jednou děkujeme za recenzi
    Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Přehled zboží a komunikace.
    • Hlavní dojem a kvalitu obchodu kazí dlouhá dodací lhůta.

obchod doporučuji.

Reakce obchodu Váš Ráj

děkujeme za hodnocení a Váš čas strávený při jeho psaní.
    Je nám ale líto, že jako negativum uvádíte dodací lhútu.
    Přibližná doba dodání zásilky je vždy uvedena v detailu zboží a i ve Vašem případě byla dodržena. Zásilka byla na doručení na poště pátý pracovní den, tak jak bylo uvedeno u zboží / 4-7 prac. dní /....
    Vše závisí od dostupnosti zboží a vybraného dopravce.
    Pokud by byl ve Vašem případě zvolen dopravce Kurýr, zásilka by byla doručena již tŕetí den po objednání. Litujeme, ale s dopravcem Česká pošta je doba dodáni cca 3 pracovní dny od odeslání, tak jak je uvedeno i v obchodních a přepravních podmínkách. Ješte jednou dékujeme za váš názor.
    Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Bezkonkurenční ceny, zboží jsem objednal v pondělí a ve čtvrtek bylo doma.
    • Nevím

Velmi dobrý nákup

Reakce obchodu Váš Ráj

Děkujeme za Vaše hodnocení. I v budoucnu se budeme snažit, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni.

• rychlost dodání
    • dobré ceny
    • perfektní komunikace se zákazníkem
    • velký výběr zboží

naprosto bezproblémový obchod, všem doporučuji, velký výběr zboží za dobré ceny

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Velký výběr značkového zboží, dobré ceny
    • Nevím o žádných

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Levnější značkové zboží a doprava zdarma
    • -

Obchod doporučuji. Rychlé dodání a v mém případě při menším zádrhelu-okamžitá reakce a velmi příjemné a vstřícné jednání.

super

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

Až na délku dodací lhůty (ale s tím jsem počítala) vše v pořádku.

• + pestrá škála sortimentu
    • + mnohdy velmi výhodná cena
    • - zatím o žádných nevím

Doporučuji, solidní obchod.

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Nákup z pohodlí domova.
    • V tomto obchodě měli produkt, který jiné e-shopy už stahovali z prodeje.

Důvod nákupu - měli tu to, co jinde už neměli.
    Vřele doporučuji tento e-shop, vše proběhlo rychle. Zásilka nebyla poškozená, byla perfektně zabalená.
    Zásilka dorazila přesně, tak jak jsem byla informována a jak jsem očekávala.
    Komunikace s e-shopem a celým týmem VasRaj.cz je na výbornou.
    Opravdu vřele doporučuji.

• Přehled, ochota

Super

• velký výběr zboží
    • o žádných nevím

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Spolehlivost, včasné doručení, skvělá cena

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

Veľmi spokojní, príjemná komunikácia s predajcom.

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Zboží,které ve svém městě nekoupim.
    • Cena,kvalita.

• Spolehlivost