• Zboží nedodáno. Poprvé my bylo oznámeno že bude za týden to byl začátek dubna, že jí má dodavatel skladem, po 14 dnech nic. Na podruhé že bude v půlce května a zase nic a je konec května. Komunikace nulová.

Reakce obchodu VAPKA.cz

S objednavatelem bylo komunikováno 3 x 12.4,27.4, 6.5 a vždy sdělil, že počká až bude. U výrobce je nedostatek těchto strojů.
    Při objednání věděl, že není skladem. Pak píše nesmysly.

• Předražený těsnění které stojí 2.30 mají 2 ks za 200 ))nesmysl ..
    • Nevydrží ani těsnění ani hadice

Nic moc

Reakce obchodu VAPKA.cz

KOKO si objedná něco na druhém konci republiky s osobním odběrem, pak to zruší ,že to není zadarmo a pak píše .... No další koment.

Nemám zboží.

do dnešního dne 28.8.2019 ,díly nedorazily. Na dotaz ,jak to vypadá s objednávkou mi nepřišla žádná odpověď.

• Na objednávku ani emaily nikdo nereagoval. Objednávku jsem stornoval.

• špatná komunikace

možná bude lepší si zjistit zda mají opravdu zboží skladem než uvádějí. Zboží jsem potřeboval do určitého datumu na svoji zakázku a s požadavkem jsem jim také psal. Také jsem prvně udělal platbu převodem na účet, aby to bylo rychlejší, což nikdy nedělám a aniž by mi někdo dal vědět, tak mi zboží dorazilo pozdě. Takže můj spoleh mi přidělal spoutu starostí. Bohužel toto nerad píšu, ale skutečnost byla jak píšu. Bylo mi voláno až když to bylo předáno přepr. službě s omluvou, že to neměli skladem. v klidu to mohli dát vědět a vybral bych podobné zboží, jen abych stihl zakázku na kterou jsem to potřeboval. máte co zlepšovat.

• Bohužel se stalo, že balíček nebyl úplný a musela jsem několikrát volat a informovat se ohledně řešení, kdy mi nebyla moje námitka uznána. Ale nakonec se to nějak samo vyřešilo a komponent doposlali.

• Schopnost zaměstnanců pružně jednat.

U konkurence to může fungovat rychleji.

• Zboží je nekompletní

Obal byl silné pomackany,zboží je nekompletní nelze používat !!!!!

• prehledne zpracovane webove stranky, zajimava nabidka
    • komunikace, respektive nekomunikace s klientem, doprosovani se

Zasadni problem vidim v komunikaci s klienty, kdy byla nejdrive ma objednavka zrusena (duvodem byla poznamka v objednavce, ze v pripade doruceni poskozeneho zbozi dane zbozi neprevezmu), nakonec jsem pres nekolik vyzev cekal tyden na odpoved, zda mi zbozi bude dodano.

Zbozi jsem zatim nemel moznost vyzkouset (je to darek).

Pres puvodni problemy zbozi nakonec doslo v poradku, den po potvrzeni zprocesovani objednavky, dobre zabalene.

• nekomunikuje se zákazníkem

• Dobré ceny
    • Dodací lhůty jsou katastrofální a musíte se samy informovat...

Dobré ceny, ale zlá komunikácia a neochotný personál.

• ceny
    • jednání personálu není na přijatelné úrovni
    • nejsou autorizovaný obchod karcher, přestože to o sobě tvrdí

Nebudu zde již nakupovat, i z důvodů, že se vydávají za autorizovaný servis Karcheru, přestože se na officiálních stránkách Karcher píše, že varují před nekalými obchodními praktikami obchodu www.vapka.cz a že rozhodně nejsou autorizovaný prodejce a servis Karcheru!!!

Reakce obchodu VAPKA.cz

Chtěli jsme touto cestou reagovat na zmatenou recenzi zákazníka, který si objedná výrobek značky Nilfisk-ALTO.V den objednání je telefonicky informován o tom, že výrobek není skladem, a že jakmile přijde bude do 10 dnů bude informován telefonicky. Poté rádoby zákazník nebere telefon, nereaguje na emaily. A pak napíše takové blbosti. Nevím, Objednal si Nilfisk né žádný karchr, Objednávka byla psaná dne 27.3.2013 v 13.39 hod z emailu [email protected], a asi tam nemají co na práci a dělat a proto píšou blbosti. Je za tím vidět, že negativní recenzi psala konkurence, která chce špinit druhé. Ano my určitě nejsme autorizovaní prodejci karcher.a servis. Nilfisk ALTO je značka, kterou úspěšně prodáváme a servisujeme.

• Obchod s větrem

Vyhněte se mu

Další chorý mozek

• Nedovedu posoudit
    • Na internetu je neco jineho nez ve zbozi co mi prislo. Nevim kde vznikla chyba.

Nejsem spokojeny? objednal jsem si wapku i s rotacnim kartacem v cene,ale ten jsem tam nenasel. Jsem docela sklamany. Nemuzu se k vam dovolat proc mi to neprislo uplne. Tet nevim jestli obchod nekomu doporucit nebo ne. prijemny den, nashledanou.