• Rychlost, solidní jednání.

Při prvním použití čističky se rozbil přepínač tlaku. Ihned jsem poslal e-mail s dotazem, jak se situace bude řešit. Vzhledem ke vzdálenosti cca 300 km jsem požádal o informaci, kde nejblíže mi závadu odstraní. (Zaslání zpět by bylo komplikované, protože bych musel čističku zase rozložit). Odpověď jsem neobdržel, zaslal jsem tedy druhý e-mail ovšem zase bez jakékoliv reakce. Protože se však shodou okolností naskytla možnost stroj dopravit do Opavy (služební cesta známého), zatelefonoval jsem do firmy a se zaměstnankyní jsem dohodl opravu na počkání. Čističku skutečně ochotně opravili podle dohody, takže mohu jenom chválit!! Ale ta komunikace????

• Přehledný web,dobře ceny,komunikace

• Skvělé ceny
    • Vyšší ceny dopravy (možná souvisí s velikostí zboží)
    • Chybí platba kartou

Je brzy na hodnocení. Zatím ano.

• Zboží nedodáno. Poprvé my bylo oznámeno že bude za týden to byl začátek dubna, že jí má dodavatel skladem, po 14 dnech nic. Na podruhé že bude v půlce května a zase nic a je konec května. Komunikace nulová.

Reakce obchodu VAPKA.cz

S objednavatelem bylo komunikováno 3 x 12.4,27.4, 6.5 a vždy sdělil, že počká až bude. U výrobce je nedostatek těchto strojů.
    Při objednání věděl, že není skladem. Pak píše nesmysly.

• Jistota že to bude pasovat.
    • Cena je příliš vysoká .

- rychlé dodání

• Předražený těsnění které stojí 2.30 mají 2 ks za 200 ))nesmysl ..
    • Nevydrží ani těsnění ani hadice

Nic moc

Reakce obchodu VAPKA.cz

KOKO si objedná něco na druhém konci republiky s osobním odběrem, pak to zruší ,že to není zadarmo a pak píše .... No další koment.

Nemám zboží.

• Výborná komunikace

• Originální zboží

• V krátém čase po objenání přišlo zboží v neporušeném obalu v pořádku.

do dnešního dne 28.8.2019 ,díly nedorazily. Na dotaz ,jak to vypadá s objednávkou mi nepřišla žádná odpověď.

• Bez problémů

• Na objednávku ani emaily nikdo nereagoval. Objednávku jsem stornoval.

• Ochota a rychlost při řešení problému

• Dobré ceny
    • Specialista na Nilfisk
    • Tragická zákaznická podpora
    • Dlouhé dodací lhůty
    • Zmatená expedice

Objednal jsem Nilfisk E 145.4-9 PAD X-TRA, dostal jsem model bez PAD, o 900 korun levnější. Reklamoval jsem v den obdržení a očekával okamžité řešení problému - tj. výměnu zboží, případně doplacení rozdílu v ceně. Bohužel mnou objednanou vapku dostal pán, který naopak objednal model levnější. Obchod se jal problém řešit tak, že si s pánem vapky vyměníme a protože pán nereagoval, tak prý ať "mám strpení". Trpělivost mi došla brzy, neboť problém s jiným zákazníkem mě samozřejmě nezajímá. Žádná omluva, strohá komunikace, naprosté nepochopení principů zákaznické podpory. Objednejte u nich pouze pokud nemáte co dělat a máte chuť řešit dlouhé dny nesmysly.
    Douška: vyřízení reklamace nakonec trvalo osm pracovních dní.

• Velká spokojenost s rychlostí dodání