Bezchybný pohodový nákup.

• Komunikace se zákazníkem.
    • V případě nemoci je nutno informovat zákazníka, že nebude dodržena lhůta dodání, především pokud zákazník kupuje zboží jako dar pro svou dceru.
    • Nutno zajistit náhradu za osobu, která marodí pro komunikaci se zákazníkem.
    • Hezké věci..
    • Nekomunikujou..

Nekomunikujou.. Potřebovala jsem vědět kdy mi zásilka přijde a více než týden se mi neozvali tak jsem to zrušila a poté mi napsali.. Špatná komunikace a bála jsem se ze bude problém u případného vraceni!!!

• ŽÁDNÉ!!!!!!!!!!!!!
    • Komunikace na nule,
    • chybí tel. číslo,
    • odesílání 1x týdně je málo, zboží mi přišlo skoro za 3 týdny.
    • Zboží mají na E-shopu skladem,ale ve skutečnosti to není pravda.
    • Není český návod
    • Zboží neodpovídá kvalitě, která je napsána v popisu.

Tento obchod NEDOPORUČUJI a podávám stížnost na Českou obchodní inspekci. Zboží v hodnotě 3000,- Kč mi přišlo v jiné barvě, než jsem objednala, i když jsem barvu napsala i do poznámky k objednávce, jak to požadují na jejich E-shopu, nebyl k tomu český návod, zboží neodpovídá kvalitě, kterou popisují, a přišlo nám to po 16 dnech. Hned ten den, co nám zboží přišlo, což bylo 5.4., jsem psala E-Mail panu Plavinovi, že chci zboží vrátit, protože nám poslali jinou barvu, a do dnešního dne bez reakce. Psala jsem mu již několik E-Mailů, že chci i odstoupit od smlouvy, když nereaguje na reklamaci. Bohužel odpověď žádná. Lituji, že jsem neobjednala někde jinde. Tento pán by měl mít zakázanou činnost podnikání. Je to podvodník. Když zboží objednáte, pán bude hezky komunikovat. Jakmile zboží převezmete, už se mu nedopíšete! (Nedovoláte - raději tam nemá ani tel. číslo - asi ví proč, že?)

• Komunikace na nule. Po 14 dnech z obchodu nepřišel ani jeden email.

Velmi špatná komunikace - nedoporučuji

OK

• Nereaguje včas; není flexibilní.

• Zboží bylo bez českého návodu. Polský a anglický návod neodpovídal doručenému zboží (jiný typ elektrické čtyřkolky). Plasty a zpracování čtyřkolky velmi nízké kvality. Neposlali se zbožím fakturu (v obchodních podmínkách je miniaturním písmem poznámka, že faktura je pouze na vyžádání. Na www stránkách chybí telefonní kontakt.

Rozhodně nedoporučuji. Špatná kvalita zboží, bez doručení faktury a českého návodu, komunikace jen mailem bez podpisu a bez telefonního kontaktu.

• Objednala jsem u nich, protože jsem u nich našla, co jsem hledala
    • objednala jsem, zaplatila dopředu a po týdnu stále nemá zboží, ani se mnou obchod nekomunikuje. :(

Nedoporučuji, nejsou korektní, budu z nich vymáhat peníze za zboží, které nedodali

• Poutavý eShop lákající naivní lidi
    • Emailovy kontakt na který prodejce reaguje dle svého uvážení,c.uctu naštěstí na web není ani kontakt jinak by zřejmě hoodne lidí bylo nastvanych

podvod

• Výhodnější nákup

Mohu jen doporučit poradi vám ze vším :-)

• telefonicky kontakt , objednala som si tovar detsky kociarik a autodrahu. vopred som sa informovala o dostupnosti tovaru, nakolko mi dosiel email ze je skladom. Tovar mi bol ale odoslany bez akejkolvek vopred informacie , ze jeden z tovar nebol dostupny... keby som to vedela vopred objednavku zrusim. Mohli by ste stym nieco urobit, bola som preto velmi sklamana a urcite uz tovar od vas neobjednam

dodavka tovaru super, komunikacia slaba nakolko je len emailom, chyba vam telefon, neinforovanie kupujuceho o nedostupnosti

• Žádné.
    • Všechny, co Vás jen napadnou.

V žádném případě nedoporučuji.

• Velmi rychlé jednání, objednala jsem 17.12 a 22.12 jiz zbozi bylo u me doma.

Obchod doporucuji, velmi solidni jednaní. a rychlé dodání zboží. Za me urcite doporucuji

• Neprehldenost kroku v objednavce

• automat objednávku přijal a nic víc !!!považuji za drzost ptát se na moji spokojenost !!!!

• Rychlost a spolehlivost
    • Žádné
  • Naprosto nespolehlivý obchod, objednala jsem zboží a po měsíci objednávku zrušila neboť zboží nedorazilo.....už nikdy víc.

• cena, rychlost dodání
    • Zboží bylo zasláno na jinou adresu než bylo uvedeno v objednávce

až na chybu v doručení - spokojenost

• Neni uvedeno tel cislo na obchod. Neposila objednane a zaplacene zbozi.

Uz nikdy vice v tomto obchode.