• rychlost,velký sortiment

• jinde pouze růžový
    • byl skladem

šikovní
    rychlý
    tak jak informují,tak skutečně platí
    velice obchod chválím
    radost nakupovat
    určitě doporučuji

• Rychlá expedice

• Siroky sortiment
    • Dodaci doba

• Rychlá komunikace a veliká vstřícnost

Ochod byl dobrý ale nedorazilo mi příslušenství ke kočárku myslím tím dečku a polštářek které byly napsány jako dárek zdarma

Objednala jsem tříkolku pro dceru, obchod mi odepsal, že nemá mojí barevnou variantu a nabídl mi jiné, což jsem potvrdila a vybrala jinou, ale bohužel jsem obdržela jiný Produkt, který je na trhu za nižší cenu, to jsem zjistila, až když jsem tříkolku sestavila, bohužel jsem od dopravce neobdržela ani žádnou fakturu a ani v obdrženém balíku nebyl žádný doklad - Faktura.

• Zboží jsem zaplatila před deseti dny a zatím nedorazilo, ani se nikdo neozval. Budu doufat že dorazí, nebo mě vrátí peníze. Příště už zde nenakupuji.

• slušné ceny a široká nabídka
    • dlouhé dodací lhůty, nemám tušení, kdy objednané zboží dorazí. Ze strany obchodu minimální informace

Pokud vám nevadí dlouhé dodací lhůty a budete doufat, že to nějak dopadne, určitě doporučuji. Pokud jste zvyklí na perfektní služby a jistotu, nakupte jinde. Objednala jsem 22.10. a zatím nákup nedorazil. Hezký den

Nevím co se stalo, zboží nemám a na mail nikdo nereaguje.

• rychlost spolehlivost

Velice kladně

• Zboží po deseti dnech od objednávky ještě nedorazilo a ani jsem nedostala zprávu, zda je na skladě a jak to s objednávkou vypadá, což se mi ještě v žádném jiném obchodě nestalo.

Strašná komunikace, bez telefonního čísla jen po mailu. Zboží bez faktury a nemůžu ji z nich dostat. Nekomunikují, neodpovídají. Hrůza

• Našla jsem tam levnou alternativu jinde dražších výrobků (velká krabice s dřevěnými korálky pro děti).
    • Při odstávce v obchodu bych uvítala, aby mi automatický email o pozdějším termínu vyřízení přišel hned při provedení objednávky. Informaci na stránkách (ne příliš přehledné) jsem nezaregistrovala.

- levnější výrobek, který mě zajímal.
    - komunikace obchodu dobrá, s výhradou lepšího informování o odstávce v obchodu.
    - jinak celkem dobré.

• V celku docela rychle vyřízeno, smůla, jen jsem se trefil do termínů dovolené.

Jo spolehlivé.

• Zboží bylo nefunkční a komunikace s touto firmou nulová, absolutní nezájem.

Zboží bylo nefunkční a komunikace s touto firmou nulová, absolutní nezájem. Poslala jsem nefunkční a rozbité zboží zpět a vrátilo se bez reakce a od té doby není možné s touto firmou navázat kontakt! Nejen, že jsem zaplatila plnou cenu a poslala na vlastní náklady zboží zpět s příslibem, že bude vyměněno za funkční a nové hned. To byla první a poslední reakce na můj e-mail, že potřebuji rychle zboží vyměnit vzhledem k tomu, že jde o dárek pro mého syna k narozeninám. Do dnes nemám ani nové funkční zboží, ani peníze! Absolutně nedoporučuji tento internetový obchod a jsem rozhořčená přístupem této firmy k zákazníkovi!

Dne 18.9. jsem provedla objednávku. Dne 20.9. jsem za ni zaplatila 1842Kč pod správným variabilním symbolem atd. Dnes je 30.9., objednávka nedorazila a ve sledování objednávky píší,že se čeká na platbu. Nedostatkem peněz na účtu to jistě není. Pravděpodobnou pŕíčinu vidím v nepořádnosti či lenosti zaměstnanců. Na stránkách chybí telefonický kontakt.

• nabídka, která není jinde k sehnání
    • neaktualizovaný stav zásob, žádná komunikace

Od nákupu uplynulo 14 dní, zboží je objednané na dobírku, takže se nemusím bát o peníze, ale zatím mi nepřišlo ani potvrzení o objednávce ani o jakékoli činnosti s objednávkou. Zboží pravděpodobně nedorazí.

Zboží dorazilo hned po ukončení plánované dovolené e-shopu, ale i v průběhu dovolené informovali o stavu objednavky.

Vše v pořádku. Rychlá komunikace, zboží bylo k vyzvednutí v domluvený termín a v naprostém pořádku. Obchod doporučuji.