• Naprosto nespolehlivý obchod, objednala jsem zboží a po měsíci objednávku zrušila neboť zboží nedorazilo.....už nikdy víc.

• cena, rychlost dodání
    • Zboží bylo zasláno na jinou adresu než bylo uvedeno v objednávce

až na chybu v doručení - spokojenost

• Neni uvedeno tel cislo na obchod. Neposila objednane a zaplacene zbozi.

Uz nikdy vice v tomto obchode.

• + už vím, jak se k zákazníkům nemám chovat
    • - arogance prodejce
    • - dodání jiného zboží

Objednala jsem si věc X, dostala jsem věc Y. Bylo my sděleno, že u věci X bylo napsáno, že není a při jejím objednání dostanu věc Y. Což tam nyní uvedeno je, v době mého objednání jsem tam nic takového neviděla. Po zaslání emailu, co s tím mám dělat, že věc Y nechci, mi bylo napsáno, ať je neatakuji, že to tam je jasně napsané. Dále na mou poznámku, že zboží přišlo v rozmotané strečce a v pytli na odpadky, odvětili, že by je zajímalo, jak bych to mezi 200 plastovými hračkami zabalila já..nějak jsem to nepochopila. A dále u zboží nebyl jakýkoli doklad..dodák, faktura, účtenka nebo dokonce popis zboží, materiál ze kterého je to vyrobeno. Prostě nic. Tímto předávám stížnost ČOI, minimálně poslední uvedené. Přeji prodejci příjemné obchodování a děkuji za ponaučení a ukázání, kam nechci naše podnikání směřovat.

• rychlost,velký sortiment
    • asi žádné

rychlé a milé jednání

• měli modrého usínáčka
    • jinde pouze růžový
    • byl skladem

šikovní
    rychlý
    tak jak informují,tak skutečně platí
    velice obchod chválím
    radost nakupovat
    určitě doporučuji

• Rychlá expedice

• Siroky sortiment
    • Dodaci doba

• Zboží dorazilo jiné,než jsem objednala a předem zaplatila
    • Arogantní jednání
    • Obdržené zboží jsem odeslala zpět za 120--Kč poštovného,balíček se vrátil jako nevyzvednutá zásilka

Celá záležitost předána ČOI

nekvalitní zboží neodpovídající popisu uvedenému u výrobku. Výrobky se zdají být nebezpečné pro děti. Bez českého návodu a popisu k užívání.Komunikace přes email buď arogantní nebo nulová. Celá záležitost předána ČOI.

• dorazilo mi zboží jiné než jsem si obědnala a ještě se semnou dohadovali že jsem ho chtěla.V internetové prodejně uvadí že když zboží nebude na skladě v dané barvě tak automaticky pošlou tu barvu která tam bude ale místo toho mi poslali jinou značku a ještě se semnou dohadovali.

nedoporučuji

• Super zkušenost nevěřit lidem.
    • Obrovské zklamání.
    • Zboží došlo poškozené.
    • Chybí doklad o zaplacení zboží.
    • Není telefonní kontakt na majitele obchodu.

Mrknul jsem pozdě na recenze obchodu a vidím že je to moje blbost.

• V žádné případě NEDOPORUCUJI. Nespolehlivý prodejce!!!!!

Zboží bylo ve dvou krabicích ,ani jedna nebyla porušena. Ale zboží bylo praskle ,tudíž nefunguje!!!

• Rychlá komunikace a veliká vstřícnost

Ochod byl dobrý ale nedorazilo mi příslušenství ke kočárku myslím tím dečku a polštářek které byly napsány jako dárek zdarma

Objednala jsem tříkolku pro dceru, obchod mi odepsal, že nemá mojí barevnou variantu a nabídl mi jiné, což jsem potvrdila a vybrala jinou, ale bohužel jsem obdržela jiný Produkt, který je na trhu za nižší cenu, to jsem zjistila, až když jsem tříkolku sestavila, bohužel jsem od dopravce neobdržela ani žádnou fakturu a ani v obdrženém balíku nebyl žádný doklad - Faktura.

• Zboží jsem zaplatila před deseti dny a zatím nedorazilo, ani se nikdo neozval. Budu doufat že dorazí, nebo mě vrátí peníze. Příště už zde nenakupuji.
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• slušné ceny a široká nabídka
    • dlouhé dodací lhůty, nemám tušení, kdy objednané zboží dorazí. Ze strany obchodu minimální informace

Pokud vám nevadí dlouhé dodací lhůty a budete doufat, že to nějak dopadne, určitě doporučuji. Pokud jste zvyklí na perfektní služby a jistotu, nakupte jinde. Objednala jsem 22.10. a zatím nákup nedorazil. Hezký den

Nevím co se stalo, zboží nemám a na mail nikdo nereaguje.