• Komunikace na nule. Po 14 dnech z obchodu nepřišel ani jeden email.

Velmi špatná komunikace - nedoporučuji

• Zboží jsem dostala za tři týdny od objednání. Na webu nemají telefon a tak nebylo možné se někomu dovolat a na mail reagovali po týdnu. Navíc mi přišlo jiné zboží než to, které jsem podle obrázku objednala.

Tento obchod rozhodně nedoporučuji !!!

OK

• Nereaguje včas; není flexibilní.

• Zboží bylo bez českého návodu. Polský a anglický návod neodpovídal doručenému zboží (jiný typ elektrické čtyřkolky). Plasty a zpracování čtyřkolky velmi nízké kvality. Neposlali se zbožím fakturu (v obchodních podmínkách je miniaturním písmem poznámka, že faktura je pouze na vyžádání. Na www stránkách chybí telefonní kontakt.

Rozhodně nedoporučuji. Špatná kvalita zboží, bez doručení faktury a českého návodu, komunikace jen mailem bez podpisu a bez telefonního kontaktu.

• Objednala jsem u nich, protože jsem u nich našla, co jsem hledala
    • objednala jsem, zaplatila dopředu a po týdnu stále nemá zboží, ani se mnou obchod nekomunikuje. :(

Nedoporučuji, nejsou korektní, budu z nich vymáhat peníze za zboží, které nedodali

• velký výběr hraček
    • komunikace, reklamace

po několika urgencích konečně vyřízená reklamace

• Poutavý eShop lákající naivní lidi
    • Emailovy kontakt na který prodejce reaguje dle svého uvážení,c.uctu naštěstí na web není ani kontakt jinak by zřejmě hoodne lidí bylo nastvanych

podvod

• Výhodnější nákup

Mohu jen doporučit poradi vám ze vším :-)

• Zboží nakonec došlo, naštěstí nepoškozeno, i když s ohledem na způsob zabalení se dost divím.
    • Od objednávky do dodání uplnylul měsíc.
    • Arogantní vystupování - anonymní - bez podpisu konkrétního člověka.
    • Vyhrožování zákazníkovi, že obchodník odstoupí od smlouvy, je-li mu obchod dlouhý.

No comment

• Vážně nedoporučuji!!!
    • zboží dorazilo poškozené
    • balík se ztratil a dohledán byl po měsíci
    • po reklamaci dodáno nekompletní zboží
    • nespolehlivost
    • neochota prodejce
    • arogantní jednání

Zakoupili jsme v tomto eshopu tříkolku, která dorazila s proraženým rámem. Poslali jsme ji k reklamaci s namontovanými ložisky a prodejce do původní krabice pouze vložil nový rám bez ložisek a balík nám poslal zpět. Tento balík však dopravce ztratil a prodejce nám řekl, že si jej máme dohledat sami. Balík dopravce dohledal zhruba po měsíci. Následně na to jsme mu psali, že v krabici chybí zmiňovaná ložiska a reagoval tak, že je to naše chyba a že je musíme znovu zaplatit i s poštovným a poslal email s informací kolik peněz mu máme za ložiska a dopravu poslat na účet. Na prodaná ložiska nebyla vystavena faktura. Na mou první recenzi na firmy.cz reagoval urážkami, že jsem lhář a podvodník, ale já mám veškerou emailovou komunikaci a fotodokumentaci k dispozici.

• Nic moc. Objednávka přišla,ale domluva byla nepříjemná.
    • Nepříjemné jednání, nešlo se dovolat a domluvit.

Umím si představit vstřícnější přístup. Nedělali jsme velkou objednávku,ale i tak jsme zákazníci.

• žádné nejsou, zboží došlo poškrábané a poházené po krabici bez českého mauálu a bez faktury. Na opakované emaily nikdo nereaguje a na telefonu, ktrerý jsem našel na netu se ozve jen hlasová schránka.
    • všechno špatně - provozovatel by se měl jít sám přihlásit na policii za klamání spotřebitele

sečteno podtrženo hrůza

• telefonicky kontakt , objednala som si tovar detsky kociarik a autodrahu. vopred som sa informovala o dostupnosti tovaru, nakolko mi dosiel email ze je skladom. Tovar mi bol ale odoslany bez akejkolvek vopred informacie , ze jeden z tovar nebol dostupny... keby som to vedela vopred objednavku zrusim. Mohli by ste stym nieco urobit, bola som preto velmi sklamana a urcite uz tovar od vas neobjednam

dodavka tovaru super, komunikacia slaba nakolko je len emailom, chyba vam telefon, neinforovanie kupujuceho o nedostupnosti

• Žádné.
    • Všechny, co Vás jen napadnou.

V žádném případě nedoporučuji.

• Velmi rychlé jednání, objednala jsem 17.12 a 22.12 jiz zbozi bylo u me doma.

Obchod doporucuji, velmi solidni jednaní. a rychlé dodání zboží. Za me urcite doporucuji

• Neprehldenost kroku v objednavce

• automat objednávku přijal a nic víc !!!považuji za drzost ptát se na moji spokojenost !!!!

• Maximalni nespolehlivost

Clovek vlastnici tento eshop je maximalne nespolehlivy a nekorektni. Nelze mu verit naprosto nic, nedrzi slovo, lze, spekuluje. Prestoze je stredniho veku, chova se jako decko.

• Rychlost a spolehlivost
    • Žádné