• Bol mi poslaný tovar v iných farbách, ako som si objednala. Teraz mám starosti s výmenou...

• Objednala jsem více sortimentu, bez informace přišla jen část objednávky. Na můj dotaz ihned po dodání kdy bude zbytek a jestli vůbec bude nikdo nereagovat. Potřebovala jsem hlavně to co mi nedošlo na akci.
    • KOmunikace

• Přehlednost, šíře nabídky, rozumné ceny, korektní přístup k zákazníkovi, přiměřená doba vyřízení objednávky a dodání.
    • neshledala jsem žádné.

Rozhodně doporučuji.

Absolutní nekomunikace. Zboží jsem objednala a zaplatila dne 15.09.2016, měla jsem do 5 pracovních dní být kontaktována ohledně vyzvednutí zboží na výdejním místě a doposud žádné info nemám. Obchod jsem v pátek 23.09.2016 kontaktovala sama a zatím na můj email nepřišla žádná reakce :-(.

• Potvrzení objednávky přišlo a pak se už vůbec nic nedělo...předpokládám, že objednávka se někde ztratila v systému. Stane se, serepetičky jsem si shodou okolností sehnala jinde...kdybych se ozvala, tak se to možná rychle a ochotně vyřeší, ale neměla jsem důvod ani náladu...takže "nedoporučuji" berte s rezervou, třeba se to stane jednou, maximálně dvakrát za deset let...

• Ceny
    • Podvody

Komunikace se zákazníky je naprosto tristní.
    Na zakázku jsem spěchala, oni o tom věděli, přesto přišla až po 10ti dnech.
    O expedici psali den před tím, než zboží expedovali ve skutečnosti. Trackovací číslo zatajovali a mé e-maily ignorovali.

Za mě už NIKDY.

• V úterý 14.6. ráno v 7.04.20 , jsem obdržel od Vás informaci o předání objednávky č.166820 dopravci je 25.6. a nic jsem neobdržel.
    Také jsem Vás žádal o zaslání čísla ,pod kterým je zásilka doručována ,ani tuto informaci jsem neobdržel.
    Jaké je asi moje hodnocení Vašeho obchodu?

• Dostala jsem slevový kupon a tak jsem objevila tento obchod.
    • Některé nabízené zboží nelze objednat - až v košíku se objeví upozornění, že nelze objednat. Nechápu, proč to není už přímo u zboží.

Zboží jsem si objednala už 14.6. a do 21.6 stále objednávka hlásila, že se připravuje. Od 22.6. je expedována. Nevím, jak je možné mít takové dlouhé dodací lhůty (nenašla jsem v obchodně žádné upozornění). Co je na tom posbírat 4 druhy zboží a poslat je na prodejnu k vyzvednutí. Jsou obchody, kde ještě v den objednání odesílají vyřízenou objednávku. Za mě tedy už nikdy více. A to ještě ani nevím, kdy skutečně bude zboží dodáno a zda všechno. Obchod nedoporučuji.

Objednávku jsem platila dopředu a když mi po téměř 14 dnech nepřišla žádná informace, snažila jsem se do obchodu dovolat. Nechala jsem vzkaz, na který mi nikdo neodpověděl. Až na můj třetí telefonát jsem se konečně s někým dohodla, slíbili mi dárek, jako omluvu za dlouhou dodací lhůtu,ale nic jsem nedostala.

Dobrý den, děkujeme za poslání recenze.

Je nám líto, že má zákaznice takové negativní zkušenosti. Bohužel však u této objednávky došlo k pochybení při párování platby a i přes to, že zákaznice svou objednávku zaplatila, systém nám platbu neevidoval. Systém jsme již prověřili a vyvodili z toho následky.
    Zákaznici se srdečně omlouváme za komplikace spojené s objednávkou. Dárek dnes odesíláme

S přáním krásného dne

• Drahá doprava

Škrabka cca29 Kč
    Doprava 23,90

Dobrý den, děkujeme za poslání recenze.
    Je nám líto, že má zákazník takové negativní zkušenosti. Sice máme jednu z nejlevnější dopravy na trhu, ale chápeme, že při objednávce položky v hodnotě 29,90Kč se doprava poněkud prodraží (doprava na prodejny Action při objednávce do 300.- je v ceně 29.-) . V obchodních podmínkách máme, že doprava na prodejny Action je zdarma při objednávce nad 300.-Kč nebo jakákoliv doprava zdarma při objednávce nad 1.000.-Kč.
    Mrzí nás každá negativní reakce. Každý podnět k vylepšení našeho obchodu vítáme a snažíme se zákazníkovi vyhovět je-li to alespoň trochu možné.
    S přáním příjemného dne
    Vaše UTC.CZ

Sprchový závěs neodpovídal vyobrazení ani popisu. Komunikace s obchodem tak napůl. Telefonicky mě v podstatě odbyli, ale na e-mail reagovali rychle a slušně. Zboží jsem odeslal zpět.

Dobrý den, děkujeme za poslání recenze.

Pokud náš zákazník dostane jiné zboží nebo neúplnou objednávku, má samozřejmě nárok objednávku reklamovat. Se zákazníkem jsme se již domluvili a vrátili jeho peníze. Ještě jednou se omlouváme za komplikace spojené .
    Zároveň bychom chtěli poděkovat za upozornění na chybný popisek i fotografie u produktu. Již jsme vše napravili.

S přáním krásného dne
    Vaše UTC.CZ

• má docela krátkou dobu dodání
    • nejsou na stránkách uvedeny u zboží poznámky - že zboží není na skladě / oznamuje to až když zadám k pokladně/ a tak musím objednávku znovu doplnit zbožím jiným = cena zdarma dovozu je 1000,- a tak další výběr zboží mi hodně zdržel

nejsem spokojena
    telefonní spojení bylo s komlikacemi
    zaplacené zboží předem neměl dopravce nahlášeno
    vyžadoval na mne opětné zaplacení
    nabídka zboží na stránkách nebyla označena že už není na zboží na skladě

Dobrý den, děkujeme za poslání recenze.

Je nám líto, že má zákaznice takové negativní zkušenosti. U každé položky je u popisku uvedeno, že je skladem. Druhá možnost informace o skladové dostupnosti je při dokončení objednávky. Zákaznice se tedy bohužel všimla až té druhé možnosti.
    Za služby dopravních společností (nebo jejich zaměstnanců) bohužel neručíme.
    Mrzí nás každá negativní reakce, ke každé přistupujeme individuálně a snažíme se o okamžitou nápravu. Každý podnět k vylepšení našeho obchodu vítáme a snažíme zákazníkovi vyhovět.

S přáním příjemného dne
    Vaše UTC.CZ

• Objednáte zboží a přijde Vám něco jiného. Konkrétně se jednalo o barvu. Při urgenci byla přislíbena náprava, ale když jsme přišli na výdejní místo nikdo o ničem nevěděl.

Nespolehlivé.

na internetu nabizi neco jineho, nez potom v objednavce dorazi, tedy v mem pripadeto tak bylo

• Kvalita zboží. Vak na praví prádla sice chrání prádlo uvnitř, ale ostrý výčnělek zipu trhá ostatní prádlo v bubnu. Potah na polštářek byl špinavý a doslova zapáchal. Vaky a potah jsem vyhodila.

• dodací lhůta při osobním vyzvednutím

Zboží objednáno před 10dny. Do dnešního dne žádná odezva od prodejce ohledně dodání.

• Naprosto šílený nákup. Hrnce byly zkřivené a měly výrobní vady, místo bílého odkapávače poslali jinou barvu a nerezový nůž na chleba nejenže nekrájí, ale už jsou na něm vidět rezavějící místa

Šílený, tady už nikdy více!!!!

• Ne vždy kvalitní zboří.

Nedoporučují nakupovat.

• zboží jsem objednal a doposud mi nepřišla žádná informace, jestli bude zboží dodáno a kdy.S takouvouto délkou dodací lhuty NEMOHU být spokojen.

Na nákup zboží ve vašem obchodě nemám žádný názor, neboť mi od Vás nic nepřišlo

• Obchod nabízí zboží, které nemá na skladě a ne jedno!!!!