• super reakce na rozbité zboží, ihned zaslali nové i když nebyla chyba zřejmě na jejich straně. V dnešní době supr!

Obchod má velký výběr, ale vadí mi délka dodací lhůty.

• Objednané zboží jsem musel přesně po týdnu urgovat, slíbena okamžitá náprava, přesto ani SMS či MEIL, že zboží je připraveno k odběru nepřišel

stále jsem čekala na esemesku že si mám dojít pro zboží na výdejní místo a ono nic,skoro jsem o zboží přišla.

• dobré ceny
    • dlouhé dodací lhůty, špatná komunikace, 11. den čekám na zboží a nikdo mě ani neinformuje

Toto byl můj první nákup v UTC přes internet, jinak na pobočkách nakupuji domácí potřeby poměrně často.
    Zboží, které mi bylo automaticky odstraněno z objednávky s tím, že je nedostupné, viselo ve velkém množství přímo na pobočce.

• Ochotná obsluha.

Výhodu vidím v tom, že si vyberu zboží v klidu domova, nemusím se ukvapovat.

• vynikajici

• Dlouhá dodací lhůta

• maximální spokojenost s ezbožím
    • skvělá a rychlá komunikace
    • rychlé vyřízení a dodání objednávky

Ochotný personál, rychlost.

• Dodací lhůta oproti jiným obchodům docela dlouhá.

Výběr bez problému, jen do košíku lze dát zboží, které již nemají a při potvrzování objednávky se teprve vynulují.

V obchodě objednáte, nic se neděje, čekáte, po nějaké době Vám přijde email, že si máte zboží vyzvednout. Takže po určitou dobu nevíte , co se bude dít. Nakonec všechno zboží dorazilo, tak jak mělo, i když některý kousek byl šunt, tak většinou spokojenost. U tohoto obchodu se obrňte trpělivostí, komunikace se zákazníkem není silnou stránkou, ale zboží se dočkáte. Platbu předem bych si rozmyslela.

Pokud zvolíte vyzvednutí na pobočce, zřejmě si na zboží chvíli počkáte - u mě to byl týden. Ve VOP garantují dodání do 5 pracovních dní (zřejmě zaváží zboží na pobočky 1x týdně), což v mém případě dodrželi. Není to tedy myšleno jako kritika, jen konstatování, že doba doručení může být delší než je současný standard.
    Mezi personálem výdejního místa existoval pouze jeden člověk, který byl proškolen na výdej zboží z e-shopu. Tento zaměstnanec byl ochotný a nemohu říci, že by byl vyloženě neschopný, protože věděl, kam se má v případě nouze obrátit - nahlížel do jakéhosi ručně psaného manuálu a volal na interní podporu, ale jelikož si 2x nevěl rady (vyhledání objednávky v systému, zadání platby kartou), výdej zboží se neskutečně protáhl. Zvlášť když v průběhu vyřizování mého požadavku obsluhoval ostatní zákazníky na prodejně. Trvalo 15 minut, než mi balíček konečně předali.
    Po okamžitém rozbalení jsem zjistila, že jeden kus objednaného nádobí je rozbitý, což se při dopravě samozřejmě může stát. Proto jsem musela sepsat s dotyčným zaměstnancem reklamační protokol a moje návštěva se tak protáhla na půl hodiny.
    Moje zkušenost s tímto obchodem není úplně negativní, protože díky možnosti vyzvednout si zboží zdarma v blízkosti svého bydliště mě nákup vyšel poměrně levně, ale stálo to celkem dost času...

Jsem velmi spokojen. V Jažlovicích vás navigují již od vjezdu, zaplatil jsem kartou bezkontaktně.

Nakupuji již po několikáté, nebyval problém,ale u téhle obj.jsem byla zklamaná. Objednala jsem 4.7. A zboží bylo doručeno na výdejní místo až 17.7. A ještě problém a výdejní místem v UH.