• přehhledný
    • má zboží,které jsem potřeboval
    • jediný splňoval mojí poptávku

Kvalitní zboží za dobré ceny. Již několikrát jsem nakoupila přímo v obchodě, tentokrát jsem objednávala z internetu. Všechno v pohodě.

Jsem maximálně spokojená.

Jsem velice spokojená!

• Vyzvednutí a platba na pobočce v Praze u metra

• Vyzvednutí na kamenné prodejně s celkem rozvinutou sítí prodejen.
    • Celkem rozumné ceny
    • Poplatek za vyzvednutí na prodejně při nákupu pod 300 Kč - to si raději zajdu na prodejnu rovnou.

• 1.přehledné internetové stránky
    • 2.rozumné ceny
    • 3.možnost dodání do obchodu, neplatí se dopravné
    • nevím

Po dvou nákupech nemohu moc hodnotit, zatím vše naprosto bez problémů, nemám důvod mít jakékoliv negativní poznámky. Od objednání bylo do týdne zboží na prodejně, vždy bylo v pořádku. S vrácením nebo reklamací nemám zkušenost.

• Dobré ceny
    • Velký výběr zboží
    • Rychlá dodávka zboží

Nákup doporučuji.

• Komunikace se zákazníky-neodpovídání na email

Získala jsem slevu na nákup v tomto obchodě a chtěla ji využít. Zboží jsem objednala a v pořádku vyzvedla. Ale po vložení baterií jsem zjistila, že strojek nedělá to, pro co je vyrobený(mletí soli a pepře).proto jsem napsala email,že je zboží nefunkční a zda-li ho mám zaslat nazpět. Odpověď se mi nedostávala a tak jsem do obchodu zavolala a paní mi nabídla, jestli chci zboží vyměnit, nebo vrátit peníze. Rozhodla jsem se pro vrácení peněz a zboží hned ten den odeslala nazpět. Žádné peníze mi zatím nepřišli, a proto jsem napsala druhý email, jestli jim zboží přišlo a kdy mi budou vráceny peníze. Obávám se, že mi ale žádná odpověď nepřijde a proto budu muset do obchodu zase volat.

• nemožnost zvolení barevné varianty, vše se musí uvést do poznámky, není možné zjistit, zda je daná barva tedy skladem

• Mohu si zboží vyzvednout v místě bydliště v kamenné prodejně obchodu - ušetřím za dopravu.

• příznivé ceny, rychlá doprava
    • nepříliš přehledné webové stránky, měla jsem problém s uložením objednávky - při objednání více kusů, přišel stejně jeden

• Dobré ceny zboží i dopravy ;-)
    • ?

Tento obchod doporučuji ;-)

Spokojenost :-)

• pohodlný výběr z dpmova
    • poměrně dlouhá dodací lhuta

V obchodě jako takovém nakupuji poměrně často a jsem spokojená.Myslím tím obchodní místo,kam bylo zboží dodáno!

• dobré zboží, vyzvednutí objednávky zdarma

supr

• časově výhodné. objednáte přes net a vyzvednete po vychystání příležitostně .
    • nejsou mi známé

velmi výhodné .hlídat akce a člověk hodně ušetří . příjemný personál .doporučuji .

• Mám jen jednu zkušenost nemohu hodnotit,ale byla jsem spokojená.

Doporučila bych.

• nabídka zboží

Zboží které jinde není k sehnání
    Vše proběhlo v pořádku