Objednával jsem olova ZB, kde byl na obrázku elipsovitý tvar a přišlo mi olovo tvaru, který se rozšiřuje na spodní stranu, což nebylo to, co jsem objednal, připomíná to spíš olovo GB, ale snad to bude plnit účel. Nemám čas a náladu to řešit. Příště bude lepší neobjednávat podle přiloženého obrázku, ale po telefonické domluvě. Věřím, že příští objednávka bude v pořádku:)

Propagované zboží nenabízí varianty a po doručení zjistíte že vám poslali něco jiného ( např. Jiný průměr a tím i jiná nosnost vlasce.)

• Nesouhlasí skladová dostupnost

-----

Objednání zboží a poté telefon, že zboží nemají. Asi se stát může nicméně telefonické poučování o hlouposti objednávat zboží, které není skladem se mi nezdálo vhodné. Při objednávce bylo označené jako skladem.

Reakce obchodu Usumce.cz

Je nám líto, že jste nebyl spokojen s naší komunikací, někdy je to náročné, ale pokusíme se to zlepšít :)

Rybářské potřeby s kamennou prodejnou a non-stop automatem na živou nástrahu.
    Autorizovaný prodejce rybářských produktů SPORTEX a servis prutů SPORTEX.

Po týdnu od objednávky žádná reakce...

Reakce obchodu Usumce.cz

Omlouváme se... Že zazdíme objednávku se nám stává jednou za 10 let :)
    Díval jsem se, že zboží Vám bylo nakonec doručeno a je tedy vše v pořádku.

Moc děkujeme za Váš nákup a polepšíme se :)

Rybářské potřeby s kamennou prodejnou a non-stop automatem na živou nástrahu.

• Zboží nedorazilo. Odjíždím na dovolenou bez něj.!

Reakce obchodu Usumce.cz

Je nám líto, že nedopadlo vše podle Vašich představ. Doufám, že příště budete naprosto spokojen.

Rybářské potřeby s kamennou prodejnou a non-stop automatem na živou nástrahu.

• Při nákupu na prodejně, velmi ochotná paní prodavačka.
    • Neprofesionální arogantní přístup e-shopu a posílání zbytečných e-mailů.

Po objednání zboží, které nabízeli skladem, mi zavolali a v podstatě mi vynadali, proč si objednávám zboží, které není skladem. Po odkázání na e-shop mi volající muž, který se nepředstavil oznámil, že už zboží (tedy důkaz o mé pravdě) z nabídky odstranil a poslal mi e-mail o zrušení objednávky. Čekala bych omluvu, že nabízejí zboží, které nemají a ne útok na zákazníka. Jako bonus mi po 14 dnech napsali, že moje objednávka se vyřizuje a následně, že ji opět ruší. V e-shopu mají jeden velký chaos.

Vážená paní Harachová,
    Omlouvám se, že jsem Vás informoval o nedostupnosti objednaného zboží a doufám, že příště budete naprosto spokojena.

neodpovídaji

Reakce obchodu Usumce.cz

Omlouváme se za opoždění.

• Rychle dodanie
    • Posielaju aj poskodeny tovar
    • Neochota komunikovat
    • Neochota riesit problemy

Bohuzial obchod mi zaslal poskodenu udicu. Na moj odkaz cez eshop a neskor aj email nik nereagoval. Jedinu odpoved som dostal ked som volal na cislo uvedene na stranke. Odpoved ale bola ze reklamacia sa mi neoplati, bolo by to drahe a ze naklady na reklamacie budem platit ja. Toto ale nie je pravda pokial bude reklamacia uznana vsetky naklady znasa predavajuci.

Reakce obchodu Usumce.cz

Zřejmě došlo ke špatné komunikaci. Děkujeme za Vaši objednávku.

Obchod o stavu objednávky neinformuje. I u zboží, které se tvářilo jako skladové.
    Snad se jedná o ojedinělý případ. Každopádně nedoporučuji.

Reakce obchodu Usumce.cz

Při každé změně v objednávce Vám přijde informační e-mail, stav objednávky si můžete také zjistit po přihlášení do Vašeho účtu.
    Děkujeme

Rybářské potřeby s kamennou prodejnou a non-stop automatem na živou nástrahu.

• V eshopu je uvedena dostupnost zboží-skladem a po objednání mi volali, že zboží se už vyprodalo :D

Objednal jsem si tři druhy návazcových šňůrek kryston. U dvou šňůrek byla uvedena dostupnost zboží skladem 24 a 25 kusů. Po objednání mě na druhý den telefonicky kontaktovali, že tyto dvě šňůrky se vyprodali a jestli mi mají poslat aspoň tu jedinou, tak jsem objednávku zrušil. Pro upřesnění uvádím, že dostupnost skladem a počet kusů byl stejný několik dní předem a až po objednání se zázrakem vyprodali.

Reakce obchodu Usumce.cz

Mrzí nás, že jste nebyl spokojen. Znovu se omlouváme za špatně uvedenou dostupnost.

Rybářské potřeby s kamennou prodejnou a non-stop automatem na živou nástrahu.

Dárky k objednávce nad určitou cenu objednaného zboží, jsou jen klam. Objednal jsem si u této společnosti zboží a dárek k objednávce nepřišel a navíc ještě ani nereagují. Bylo to má první objednávka v tomto internetovém obchodě a zároveň i poslední.

Reakce obchodu Usumce.cz

Velice mě mrzí, že Vám nepřišel dárek k nákupu (chyba ve skladu se může stát). Omlouvám se a kontaktujte mne prosím na email [email protected]
    Doposlání dárku zařídím obratem.

Děkuji

www.usumce.cz

• Objednávka asi zůstala v zapomnění dodnes nepřišla ani zmínka o obědnávce

Dobrý den pane Horte,
    Bohužel nejsme schopni Vás na uvedených kontaktech zastihnout. Můžete nás prosím kontaktovat k dokončení Vaší objednávky?
    Děkuji

• nedodání zboží

Do dnešního dne jsem objednávku neobdržel. Objednávka byla provedena 11.7.2017.
    Nulová komunikace ze strany eshopu.

Neplní dodací termíny. Nemá zboží na skladě přesto že tvrdí na stránkách je skladem. Neinformuje zákazníky.

Absolutní nezájem a arogantní přístup pana majitele. Považuji tento obchod za nejhorší ve městě v porovnání s jinými, kde vycházejí daleko více vstříc zákazníkovi a nemají arogantní chování. Nikdy více.

• vše na objednání

3patný

• když přijdete ještě v otevírací době mají již přestávku na jídlo a to jdete jen vyzvednout zboží které již máte zaplaceno

TAkže se musíte vrátit domů a přijet druhý den, zbytečná cesta, zbytečné náklady navíc...

Zboží nekvalitní, vše jsem musel opravovat. Poslali to co se jim nehodilo.