• Přišli mi úplně jiné boty než jsem si objednala.

velikost bot vůbec neodpovídá objednanému zboží

Pokud chcete zboží vrátit, musíte vytisknout a vyplnit papíry na dodat fakturu. Poštovné platíte sami.

• Zasilkovna uz tyden dorucuje moje zbozi jinam nez jsem puvodne chtel

Nevim jak hodnotit zbozi ktere jsem nedostal

Zboží bylo velmi zaprášené, jedna láhev byla úplně špinavá, víčko vypadalo strašně i po pouhém opláchnutí, bylo potřeba vydrhnout. Zvažovala jsem, že zboží vrátím, láhve Booble používáme dlouho pro děti do školy, bohužel jsem neměla čas na vrácení, Neon Pink byl pouze zaprášen, ale bledě modrá láhev vypadala odporně jako by někde ležela několik let.

• Cekame na tyto boty, chteli jsme je vzit male na dovolenou a bohuzelh

• vrácení zboží není v ceně

Spolehlivý eshop.

Ani po 10 dnech se nic ze strany obchodu neděje, zboží bylo zaplaceno .

uplne hrozne, old school, moznosti vraceni zbozi!

Objednal jsem boty č. 43 obdržel jsem boty č 41. Boty kupuji v e-shopech pravidelně a ještě se mi něco podobného nestalo. Na nějaké reklamace nemám opravdu náladu. V tomto obchodě už si nikdy neobjednám.

• E -mailem mě obchod informoval, že došlo ke skladové chybě a zboží, které jsem objednala, není v nabídce.

Posíláte mi dotazník spokojenosti...směšné...26.6. jste mi potvrdili objednávku, zboží do dnešního dne nedorazilo (4.7.), ani žádná zpráva o stavu objednávky.

Vracela jsem jeden pár, poštou - stálo to 129,-. Urbanlux už nikdy nevyužiju. Sbohem.
    I. Slámová

Přišlo jiné zboží.

Zboží objednané dne 19.5.2021 sále nemám!!! Ani žádnou zprávu o vyzvednutí v Zásilkovně!!!!!

• Platím si sám poštovné při vrácení zboží
    • Ještě mi nepřišly peníze za vrácené zboží
  • Na stránkách mají velikosti, které ve skutečnosti skladem nejsou ! Po týdnu mi napsali, že boty skladem nemají přesto, že byly uvedeny na jejich stránkách. Za mě už druhé zklamání v objednávce !

Obchod sice avizoval zpracování mojí objednávky velmi rychle, ale bohužel uběhlo deset dnů a zásilka do dnešního dne nedorazila.

• Objednávka se připravovala dost dlouho, doruceni je zdarma a kuryr mile vám je doručí do domu, jen ze když vrátíte nevyhovující zboží už to není tak jednoduché a krásné. Musíte s originální krabici běžet v dnešní době na počtu a poslat jako balík do ruky, vyšlo to na 240 korun! Coz je ve srovnání s cenou zboží v 600 korun opravdu vyhodna transakce! A čekám během 30 dnů snad mi vrátí i peníze za vracene zboží. Radsi by je jednoduše darovala někomu! Doporucit tento obchod muzu jen v případě, ze nikam nespechate a víte na 100%, ze vám zboží padne. Bez této jistoty doporučit obchod nemuzu!