Nejprve mi došel cizí balík, ten jsem vracela, na můj stále čekám. Asi tam mají trochu zmatek v objednávkách. Kladně hodnotím snahu telefonicky to řešit, tak snad se brzy dočkám svého objednaného zboží.

• vysoké náklady na přepravu při vracení zboží

Zboží objednane 22.12. zatím nedorazilo.

• Pomalé doručení

Jednu obědnávku mi doručili po měsíci a druhé jsem se nedočkal vůbec. Ještě že jsem neplatil předem, ale na dobírku...

Zboží nebylo doručeno a tento dotaz mi připadá jako výsměch. Objednáno bylo 26.10. s tím, že je na skladě.
    Mohla jsem si jej objednat jinde., kdyby mi to alespoň někdo sdělil.
    Paciorková

• Byl mi poslán jiný typ než jsem si objednala.
    • Odeslala jsem zboží zpět a po tel. domluvě jsem naskenovala doklad o poštovném, to mi však neproplatili.
    • Navíc dlouhá doba dodání-asi 2 týdny.

Obchod rozhodně nedoporučuji. Klamání spotřebitele vyobrazeným výrobkem- dojde Vám jiné. Komunikace špatná. Co bylo domluveno vlastně nesplnili. Už nikdy nikdy více.

zboží nedorazilo

• objednal jsem pred 12 dny a dosud zbozi nedorazilo a nikdo z obchodu mi nekontaktoval

Nekomunikuji, objednavka nedorazila

Objednala sem si dve objednavky cca 2 dny po sobe. Druha objednavka dorazila bez problemu. Bohuzel prvni zatim nedorazila a nemam zadne informace. Proto zbozi ani obchod nemohu 100% hodnotit.

10 dni cekam na info k objednávce, nemůžu se dovolat... po 10 dnech slečna na telefonu nic nevi. O par hodin později mi přijde e-mail, ze zboží nemají, asi chyba...

• Potvrdí to emailem a napíšou, že normálně doručují za 3-5 dní, ale vzhledem k situaci která dopadá i na jejich obchod, tak má být doručení 7-10 dní. Objednávka proběhla 31.8. a dosud mi nic ani neposlali. Takže už o to nemám ani zájem.

skoro 2 týdny nemám zprávu o tom, kdy by mel tovar dorazit.

• Skvělý sortiment
    • Nedorazily jste moje objednávku

Objednala jsem Crocs 31.08, dostala jsem mail že budu mít své objednávku přes 7-10 dnů, teď už 10 den, ale nemám žádný změny v stavu objednávky, napsala jsem jim mail, nikdo mě neodpověděl, ale já stejně velmi jsem chci takový Crocs! Objednala jsem u nich po slevě, ale teď už oni mají za plnou cenu.
    Oni mají skvělý sortiment zboží, to je pravda. Ale chci abych moje objednávka dorazila.

• Ani po 10ti dnech zboží nedorazilo a obchod se neozval

Žádná komunikace, po deseti dnech jsem vznesla dotaz, kdy zboží obdržím.
    Odpověď zněla do konce týdne bude zboží expedováno.

Zboží jsem zaplatila a ani po 10ti dnech nedorazilo.

Před deseti dny jsem si objednala zboží a ještě pořád nedorazilo.

• NEDOVOLALA jsem se, abych zjistila, kdy zboží obdržím. Telefon opakovaně nezvedaji.

Objednávku jsem zrušil s tímto vyjádřením:
    Dobrý den, děkuji za tak rychlou odpověď . (po 14 dnech)Pokud uvádíte, že máte zboží na skladě, tak to tak beru, že ho máte.Po 14 dnech odpovědět, že ho nemáte je fakt super rychlost. Pokud čekáte, co vám pošlou z Číny, tak si to nechte.NIC nechci.