nabízí zboží které nemá !!!!

Reakce obchodu U Lendulky

Dobrý den, ano i toto je součástí prodeje na internetu, že nabízíme zboží , které pro Vás musíme objednat. Bohužel se stává, že nabídka dodavatele se změní během minuty. U zbožího, u kterého nyní překontrolujeme skladovou dostupnost - můžeme za 5 minut zjistit, že se u dodavatele doprodalo. Bohužel tuto skutečnost není v našich silách ovlivnit. Děkujeme za pochopení. Lenka Matušinová

• rozmanitá nabídka, velký váběr, dobré ceny
    • zatím jsem žádné nenašla

doporučuji, mám dobré zkušenosti

Mnohokrát děkujeme a těšíme se na další nákupy. Krásný den. Lenka Matušinová

• -veľa druhov tovaru
    • -výhodné ceny
    • -dobrá komunikácia so strany obchodu

-veľa druhov tovaru
    -výhodné ceny
    -dobrá komunikácia so strany obchodu

Reakce obchodu U Lendulky

Děkujeme a těšíme se na další příjemnou "spolupráci " s Vámi. Krásný den. Lenka Matušinová

Zboží je skvělé, za příznivé ceny:) Jsem maximálně spokojena s nákupem a určitě si objednám i další výrobky.....

Moc děkujeme. Krásný den. Lenka Matušinová

• mnoho zboží na jednom místě

mohu doporučit,špatnou zkušenost nemaám

Mnohokrát děkujeme za velice příjemný obchod. Lenka Matušinová

• Nemusím lítat po obchodech.
    • Žádné

Perfektní

Reakce obchodu U Lendulky

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup v našem obchodě a jsme velice rádi, že jste spokojená. Těšíme na další nákupy. Hezký den. Lenka Matušinová

• nabízené zboží není na skladě
    • komunikace s prodejcem absolutně nedostatečná

tady nakupovat nebudu a je na každém jak se kdo rozhodne, ale za sebe ne.Po zrušení objednávky z důvodu, že nabízené zboží nebylo na skladě a nechtělo se mi čekat než se někdo s někým dohodne, se mi dostalo reakce, že můj přístup je špatný... ale hlavně, že jejich je dokonalost sama.

Reakce obchodu U Lendulky

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci, u zboží, které jste objednala byla stanovena dostupnost 14 dní, ta by byla z naší strany splněna. Podklady pro zaplacení opravdu zasíláme až , když nám objednávku potvrdí dodavatel. Bohužel nejsme schopni ovlivnit jeho rychlost. Mrzí nás Vaše nespokojenost, to jsem Vám i psala..snažíme se maximálně vyjít zákazníkovi vstříc. Krásné svátky Vám i Vaší rodině. Lenka Matušinová

• Rychlé jednání, příznivé ceny.

Doporučuji.

Reakce obchodu U Lendulky

Mnohokrát děkujeme. Krásné vánoční svátky Vám i celé Vaší rodině. Lenka Matušinová

Skvělá komunikace,rychlé dodání. Vše v pořádku

Reakce obchodu U Lendulky

Děkujeme moc, věříme, že zboží dobře slouží.. Krásné Vánoční svátky. Lenka Matušinová