nabízí zboží které nemá !!!!

Reakce obchodu U Lendulky

Dobrý den, ano i toto je součástí prodeje na internetu, že nabízíme zboží , které pro Vás musíme objednat. Bohužel se stává, že nabídka dodavatele se změní během minuty. U zbožího, u kterého nyní překontrolujeme skladovou dostupnost - můžeme za 5 minut zjistit, že se u dodavatele doprodalo. Bohužel tuto skutečnost není v našich silách ovlivnit. Děkujeme za pochopení. Lenka Matušinová

• nabízené zboží není na skladě
    • komunikace s prodejcem absolutně nedostatečná

tady nakupovat nebudu a je na každém jak se kdo rozhodne, ale za sebe ne.Po zrušení objednávky z důvodu, že nabízené zboží nebylo na skladě a nechtělo se mi čekat než se někdo s někým dohodne, se mi dostalo reakce, že můj přístup je špatný... ale hlavně, že jejich je dokonalost sama.

Reakce obchodu U Lendulky

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci, u zboží, které jste objednala byla stanovena dostupnost 14 dní, ta by byla z naší strany splněna. Podklady pro zaplacení opravdu zasíláme až , když nám objednávku potvrdí dodavatel. Bohužel nejsme schopni ovlivnit jeho rychlost. Mrzí nás Vaše nespokojenost, to jsem Vám i psala..snažíme se maximálně vyjít zákazníkovi vstříc. Krásné svátky Vám i Vaší rodině. Lenka Matušinová