• ceny

• - naprosto perfektní komunikace
    • - častá obnova zboží
    • - nízké poštovné
    • - zásilkovna
    • - dlouhá dodací doba, ale to se při dodání z UK dá předpokládat

Obchod 100% DOPORUČUJI!!! Nejvíce jsem ,,unešena,, z výborné a hlavně RYCHLÉ komunikace. Píšou emaily i volají skoro ihned po dotazu. Ceny oproti jiným taky skvělé a výrobky jsou kvalitní. Sice dlouhá dodací doba, ale na to, že dováží přímo z UK za takové poštovné, paráda. Spokojenost.

• Super ceny
    • Velky vyber
    • Kvalita zbozi

Dlouhou dodaci lhutu nepovazuji za slabinu, jelikoz je na ni predem upozorneno. Zbozi prislo do dvou tydnu a zcela v poradku.
    Obchod urcite doporucuji.

• Výhodné ceny kvalitního zboží
    • Dodací lhůta

Podle mě je to dobrý obchod za kvalitní ceny, takže nakupujte :)

• je levne
    • doba čekani

• pohodlny nakup z domova

vsem doporucuji - pekny vyber

Hezky den,
    dekujeme Vam za Vas prispevek. Ano, snazime se o pestry a siroky sortiment pro nase zakazniky.
    Dekujeme za Vase oceneni.
    Prejeme Vam krasne letni dny!
    S pozdravem Tym Ukfashion.eu

• Levnější zboží a perfektní komunikace.
    • Delší doba dodání, ale na tuto skutečnost je upozorněno, takže se jedná o slabinu pouze v porovnání s ostatními eshopy.

Obchod můžu jedině doporučit! Opravdu moc děkuji za velmi milou komunikaci přes emaily o stavu objednávky. :)

Reakce obchodu UKfashion.eu

Pekny den, pani Kovarova.
    Moc Vam dekujeme za Vas prispevek. Ano, na delsi dodaci lhutu je skutecne upozorneno. Je to z duvodu, ze se zbozi odesila primo z Anglie, odkud take firma pusobi.
    Prejeme Vam krasne dny! :)

• pohodlí z domu
    • žádný

Krasny den,
    dekujeme Vam za Vasi recenzi. Jsme velmi radi za Vas nakup.
    Prejeme Vam krasne dny. :)
    S pozdravem Tym Ukfashion.eu

• přišel mi špatný typ kopaček - chtěl jsem umělé a přišli kožené - chtěl jsem lisokolíky - přišli lisovky - děsný

zboží sice přišlo, velikost správná, určitě pravé a kvalitní, ale jiné než jsem chtěl.

Hezky den,
    dekujeme i Vam za Vas prispevek. Bohuzel lidsky omyl se stava. Rozhodne jsme spatne zbozi neposilali umyslne. Jsme radi, ze se i presto situace vyresila a bylo Vam zaslano na druhy pokus jiz spravne zbozi.
    Prejeme hodne uspechu ve sportu.
    S pozdravem Tym Ukfashion.eu

• pěkné zboží, super cena, možnost nákupu na dobírku

rozhodně doporučuji

Hezky den, pani Petro.
    Velmi Vam dekujeme za Vasi recenzi i nakup.
    Prejeme Vam pekny den. :)
    S pozdravem Tym Ukfashion.eu

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• pestrý sortiment, příjemná komunikace
    • dlouhé dodací lhůty, např. ve srovnání s next-direct, kdy mívam zboží již 2. den po objednávce

Hlavní předností obchodu je zajímavý a pestrý sortiment, příjemné ceny, vřelá komunikace s obchodním týmem; celkový dojem narušuje relativně dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu UKfashion.eu

Hezky den, pani Katerino.
    Dekujeme Vam za Vase hodnoceni.
    Na delsí dodací lhůtu je několikrát upozorněno. Zboží je dopravováno z Anglie. Není zde žádný "mezisklad" v České republice, proto je i cena nižší. Dekujeme Vam za projeveni duvery v komunikaci s nami.
    Prejeme Vam pekny den! Tym Ukfashion.eu

• Spolehlivost
    • Žádné

Doporučuji,
    vynikající komunikace
    vstřícnost.

Hezky den, pani Ivanko.
    Dekujeme Vam za Vasi reakci. Jsme radi, ze jste byla s vasim nakupem spokojena. Prejeme Vam pekne dny!
    S pozdravem Tym Ukfashion.eu

• Ještě nemohu zhodnotit, až následně po dodávce zboží. zdraví A.Roszková

Reakce obchodu UKfashion.eu

Zbozi bylo pani Roszkove dodano v terminu.
    Dekujeme Vam za Vas nakup!

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nedodal zboží v požadovaném počtu kusú, ale nechal si zaplatit částku za objednaný počet kusů.

Zkontrolujte si, zda bylo dodáno objednané zboží včetně počtu kusů.

Reakce obchodu UKfashion.eu

Pana Jaroslava jsme ihned zkontaktovali a chybejici pocet kusu zbozi jsme zaslali. Objednavka byla vporadku dodana.
    Dekujeme za Vas nakup! Prejeme pekne dny!

• nízká cena, u nás bez konkurence.
    • nevím

Dobrá volba pro ty, kteří na zboží nespěchají a nechtějí ho ze dne na den. Předem dali vědět, že doba dodání bude cca 2 týdny a tu dodrželi, takže spokojenost. I komunikace byla v pohodě, na mail hned odepsali, takže i po této stránce mám dobrou zkušenost.

Hezky den, pane Mates.
    Dekujeme Vam za Vase hodnoceni. Myslim, ze jste to vystihl presne. Dodavame zbozi zakaznikum, kteri chteji kvalitni zbozi z Anglie, na ktere se prave kvuli doprave z Velke Britanie musi chvili pockat. Dekujeme za Vas nakup. Prejeme Vam prijemne dny!
    S pozdravem Tym Ukfashion.eu

No tak pokud vam napsali,ze vam penize poslou do 3.1.,tak to mate jednoduchy..po uplynuti lhuty na vraceni dejte stiznost na obchodni inspekci..

Vazena pani Andreo,
    zde je prostor pro komentare nasich zakazniku, kteri si u nas objednali zbozi a pod svym cislem objednavky zhodnoti obchod. Vas "prispevek" je zcela nevyzadany a pokud chcete necim prispet, mate prostor v diskuzi.
    Hezky den. Tym Ukfashion.eu

Vúbec nedoporučuji.Komunikace při nákupu super,ale pak jsem zboží vracela,bylo mi napsáno,že mám poslat číslo účtu i když jsem číslo účtu napsala v odstoupení od smlouvy,pak poslali e-mail,že peníze pošlou do 3.1.,samozřejmně neposlali,a přestali odpovídat na maily. Nakupuju na netu často,při nákupu oblečení je to vracení časté a nikdy jsem s tím neměla problém,až teď.Vzhledem k tomu,že im končí 30-ti denní lhuta,doufám,že se vzpamatují,nerada by jsem s tím mněla prutahy. Neskutečný.

Reakce obchodu UKfashion.eu

Penize byly, pani Michelove vraceny v radnem terminu.

Tímto se omlouvám firmě UK fashion, peníze jsem dnes obdržela. Přeji hodně úspěchů v podnikání

Reakce obchodu UKfashion.eu

Dekujeme. Jsme radi, ze se nedorozumeni vysvetlilo.