• Obchod mne informoval, že zboží již vyprodali, ale nevrátili mi již odeslané peníze. Psal jsem během 2 týdnů již 3 e-maily ohledně žádosti o vrácení peněz. Obchod nereaguje !!!

Zboží jsem vrátila před měsícem, a peníze mi ještě neposlali zpět.

• nabídka
    • Objednáno 13.1.2015, měsíc žádná komunikace, zboží zmizelo z nabídky

žádná komunikace

• kvalita za dobrou cenu

Vše v pořádku, dodán produkt na zásilkovnu, který nebyl v ČR dostupný.

• pořád čekám na dodání v zásilkovně,tzv.online sledování visí dnes 29.12 na 12.12 ?????

naprostá spokojenost

• skvělá komunikace
    • to co jsem hledala jsem na UKfashion našla

skvělá komunikace
    to co jsem hledala jsem na UKfashion našla

• Komunikace se zakaznikem a dalsi dulezite veci pri nakupu v e shopu
    • nevim jelikoz to byl mu prvni nakup tezko hodnotit

Jsem velmi spokojen

• komunikace emailem, ochota

• levné ceny kvalitního sortimentu

• Mozna ceny
    • Sliby,sliby a sliby...sliben patecni termin...v patek rano dosla sms,ze zbozi odchazi z UK....delaji z lidi hlupaky

Radeji si za zbozi priste priplatim.

Reakce obchodu UKfashion.eu

Hezky den, Anonyme.

V patek meli jini zakaznici zbozi jiz k dispozici. Vy jste si zvolila nejdelsi dopravni retezec, zbozi bylo v patek na ceste na vedlejsi pobocku Zasilkovny, kde bude v pondeli k vyzvednuti. Priste si radsi priplatte za dopravu, ktera i tak je z Anglie velmi levna, kdyz je pro Vas problem pockat o den dele. Pokud Vam prisla informacni SMS zprava, bylo to kvuli zmene stavu objednavky. Uznavam, ze zpetne, proto Vas to pravdepodobne zmatlo. Myslim vsak, ze v tomto pripade je mnoho povyku pro nic.
    Hezky vikend.
    S pozdravem Tym Ukfashion.eu

• špatná komunikace, neodpovídají na emaily

Objednala jsem si u UKfashion plavky, neseděla mi však velikost. Obratem jsem je odeslala zpět. Po více jak měsíci nemám peníze zpátky na účtě. Na emaily neodpovídají!!

• Značkové zboží za výhodné ceny
    • Špatná komunikace, nevyřízení reklamace, neberou telefony

Objednala jsem si boty, které mi bohužel neseděly, obratem jsem je zaslala zpět. Po více jak měsíci nemám zpátky na účtě peníze, nejde se dovolat a na maily neodpovídají.

• originální zboží

• Koupila jsem si mikinu, která dorazila v pořádku, ani mi nevadila delší dodací lhůta cca 7 dní.

Spokojenost

• Široký výběr
    • Nabídka zboží, které je v ČR již vyprodané
    • Dodání proběhlo rychleji, než jak je na stránkách uvedeno

• Zboží ze zahraničí, výhodná cena, rychlá dodací lhůta, super komunikace s prodejcem
    • Žádné

Výborné, nemám co vytknout

Objednal jsem si kopačky Adidas F5O Adizero XTRX SG - spokojenost maximální: V balení byly kopačky, 2 páry vložek Adidas a Klíč na kopačky, nějaké internetové obchody tohle nenabízí, opravdu veliká spokojenost, i s délkou dodání jsem dá se říci spokojen - na to že se zboží objednávalo z Anglie, dorazilo do ČR a poté až do mých rukou opravdu rychlé, doporučuji velice tento internetový obchod;)

• Výborná a milá komunikace se zákazníkem

Prima