Velmi špatná zkušenost s dodanou řetězovou ruční pilou, nepoužitelná dle klamavé reklamy. Po pár řezech spálený motor, reklamace neuznána. Obávám se že většina nabízeného zboží je kvalitou na podobné úrovni. Rozhodně nedoporučuji.

• Snad jen, že když se nedá dovolat na uvedené tel.číslo (které je mimochodem zmiňované i v mailu s objednávkou), tak alespoň odepisují a to i v sobotu
    • Naprosto neseriózní jednání! Objednala jsem 4 pistole dětem a k tomu plno dalších maličkostí, abych to měla za víc, než 1500,- a vyhla se tak poštovnému. Do emailu mi přišel odkaz na mou objednávku, v celkové ceně 1605,- kč. Když mi přišel email od dopravní společnosti s cenou 778,- kč, rozklikla jsem znovu odkaz z emailu a tam žádné pistole nebyly, místo toho tam bylo poštovné 130,- kč. Snažila jsem se jim dovolat a zjistit, kde je problém, ale na telefon se dovolat nedá. Tak jsem napsala email s tím, že objednávku ruším(ještě mi ani dopravce nenapsal, kdy přijede). Pán Lustig mi hned začal vyhrožovat vymáhací firmou a tvrdit nesmysly, jako že pistole neprodávají a dělá ze mě hlupáka, který ani neumí objednat zboží.

Rozhodně nedoporučuji nakupovat v tomto obchodě, pokud se chcete vyhnout problémům.

Zaslali vadné zboží, zboží jsem na vlastní náklady odeslal zpět, na zrušení kupní smlouvy nereagují. S obchodem nelze solidně komunikovat. Jejich jednání je dle mého názoru na hraně podvodu. Jsem v tom za 2.000,- Kč v mínusu. J.H.

• Podvod

Velmi špatné zkušenosti s reklamací...vše říkající je se podívat na foto sídla firmy...to úplně stačí...prostě je nenajdete...jak je možné v dnešní době takto fungovat jako firma je pro mne zarážející!
    Standa

• Nejhorší jednání na netu, reklamované nefunkční zboží zasláno zpět za dalších 130 Kč na moje náklady a opět nefunkční...
    • Neuznana reklamace... Přesto zboží nefunguje... Vyhozené peníze

• Katastrofa
    • Vadne zbozi

Vadne zbozi,
    obchod nekomunikuje, vypnuty mobil , na emaily neodpovida

• Zboží nefunkční
    • špatná komunikace s obchodem
    • peníze stále neposlali

Zboží jsem zakoupila, přišlo nefunkční, na moje náklady posláno zpět a reklamece zatim nevyřízena a peníze nikde. Je to už 2 měsíce, do obchodu se dovolat dá ale paní opakuje stále dokola, že to poslala tam kam má.
    Myslím,že peníze zpět už nikdy neuvidim.

• Reklamace rychlá,paní byla báječná.

Objednané zboží přišlo obratem a malá závada s poškozeným zbožím a výměna zboží také byla velice rychlá..Jednání paní na telefonu bylo příjemné a milé.Děkuji.

• Hnus

Brýle Vision jsou naprostý brak, nefunkční!!!!!!!Jak si to vůbec dovolují prodávat.

• Velmi Špatná zkušenost

VELMI špatná zkušenost. Přišlo úplně jiné zboží než jsem si objednala. Objednala jsem roušky, ale přišly úplně jiné.
    Na opakované dotazy e-mailem nepřišla žádná odpověď. Už nikdy více nic od nich nic neobjednám, nesolidní jednání!!!

• Rekordně rychle zboží přišlo a platilo se až dobírkou
    • Bylo to funkční
    • Zboží mi nevyhovovalo, kvůli špatně ovladatelnému software a potřeboval jsem jej vrátit a udělal to
    • Maily jejich fungují jen jako automat na reklamy
    • Za vrácené zboží peníze přišly až po 2 telefonátech po měsíci a 2 dnech a ještě o 300,- méně.

Co se týká věcí ohledně E-shopu TVHITY, vše v celku je více méně pravda, co se tu tom píše od jiných zákazníků níže. Pořídil jsem si 25.1.2020 nějaký čínský přijímač na Android-Smart TV v hodnotě 1669,-. Ovládání místní obecní IP-Televize bylo dost programově velice nepraktické, tak zboží nevyhovovalo a 31.1.2020 jsem poštou vrátil jako "Odstoupení od kupní smlouvy, tzv. bez udání důvodu" i s patřičným dokumentem a podle doporučené zprávy přišlo zboží zpět 3.2.2020. Oba maily fungují jen jako automat na reklamy a komunikace s firmou možná až pouze po telefonu, tak jsem koncem února 2020 zavolal a nic nezapřeli a za vrácené zboží koncem měsíce vrátí fin. prostředky. Až po druhém telefonátu sdělila paní, že únor byl krátký měsíc, než ty jiné, tak tento týden koncem, že pošlou. Slovo dodrželi, fin. prostředky včera odeslali a dnes 5.3.2020 místo 1669,- přišla částka 1369,-.
    Chápu že poštovné a balné bylo "takzvaně zdarma", tu diferenci 300,- už řešit nebudu, ale dělají to přesně tak. Vše mám doloženo.

• Zboží jsem vracela, dosud mi nebyly vráceny peníze!

• Nekomunikuje

Dne 20.1.2020 jsem odeslal reklamaci Českou poštou i zcela nefunkční zboží,kde jsem zaplatil i poštovné k ceně zboží a ani po 10 dnech nemám
    žádnou reakci ze strany obchodu. Jde o neseriozní jednání.

• Výrobek není funkční jak by měl
    • Sání z ucha nevysaje ani kapku
    • Výrobek budeme muset vrátit

Výrobek neslouží k tomu, aby vysál alespoň kapku z ucha, natož aby vysál z ucha nějaký ten ušní maz. Nikomu no nedoporučuji.

Vše v pořádku, rychlé doručení.

• Objednané zboží dorazilo poškozené. TVhity na svých stránkách slibuje okamžité řešení reklamací, 24 měsíční záruční dobu a případné vrácení peněz. Zboží jsem vrátlia i s vyplněným reklamačním lístkem. Od té doby bohužel žádná komunikace, na e-maily neodpovídají, přestali zvedat telefony. Objednávala jsem v listopadu 2019 a dosud nemám ani zboží ani peníze. V žádném případě zde nenakupujte!!!

• Nulová komunikace, v mém případě nabízené zboží firma neměla.

Dorazila jen část objednávky na email ani telefon nikdo nereaguje!

• Široký výběr
    • Lákavé ceny

Doporučuji, objednávka byla obratem vyřízena a dodána k mé spokojenosti.