• Velmi slabá plachta, hned se dělají díry, slabé švy, nedrží na autě, musí se chytit do dveří,aby při sebemenším větru neuletěla. Gumy vpředu i v zadu nedrží. Prostě takový nepraktický pytel. Kdyby se neudělala díra při sfouknutí o stěrač, tak vracím. Snad se to využije alespoň na přikrytí dřeva. (i když trochu drahá záležitost na dřevo) Už nikdy více výrobek z TV HIT!

rychle dodání

• Doba doručení

• 21.12. jsem objednal a dneska 1.1. mám vzkaz od kurýra, že převzal zboží k přepravě i když mělo být dodáno následující pracovní den po objednávce.

Vyhněte se mu !

• rychlé vyřízení objednávky

• nereaguji na reklamacni email, ackoli to bylo dohodnuto telefonicky!!!
    • zbozi prislo poskozene

• dobré ceny, rychlé dodání
    • krabičky s některým zbožím příšerně zaprášené, mezi nimi do ničeho nezabalené dětské kloboučky a odlakovač na nehty; naštěstí vše v pořádku!

• Vše v pořádku

• nabízel zboží, které jsem potřeboval
    • o žádné nevím

• rychlost dodání,komunikace se zákazníkem
    • žádná

• rychlé vyřízení

• rychlé doručení, kvalitně zabalené

Zboží označené "skladem" NENÍ skladem. Týden po objednání žádná zpráva od prodejce, telefon zvedne až po delším vyzvánění. Není výběr dopravce, pouze In-Time, s nímž mám špatné zkušenosti. Obchod nedoporučuji!

Zboží mi došlo v pořádku a velmi rychle. Doporučuji.

• Přišlo nefunkční zboží. Zasláno k reklamaci, informace jsem sepsány do emailu, společnost zatím nekomunikuje.

• žádná

• Spolehlivost

O dorucení zasilky jsem nedostal zadnou zpravu kdy bude dorucena. Po 4 pracovnich dnech jsem volal do obchodu a tam me ujistili,ze zbozi je predano prepravci. Po 9 dnech se nic nezmenilo. Uvazuji o stornu objednavky.

bez problémů

Velký výběr, slušné ceny a rychlé vyřízení a doručení.