• Nevím o žádných
    • -Komunikace
    • -Držák sice odpovídal parametrům, ale přišel ùplně od jiného výrobce, než jsem chtěl, podle mě nějaká laciná kopie, doufám že mi nespadne televize.
    • -Lepší je si opravdu připlatit a mít jistotu.
    • -Musel jsem volat, aby mi vůbec zboží bylo odesláno, přes email žádná komunikace
    • -PPL mi nakonec balík skoro nedoručil, ale za to prodejce nemůže
    • -Byl to můj první a taky poslední nákup

NEDOPORUČUJI!!!!

• absolutně neprofesionální přístup
    • nulová komunikace
    • poslali něco jiné, než jsem si objednal

Absolutně neprofesionální přístup. Objednávku jsem udělal 30.10. Po týdnu kdy se nic nedělo, jsem napsal mail, ale ani na ten mi nikdo neodpověděl. Asi po třech týdnech mi najednou volali s PPL, že mi vezou balíček a musel jsem komplikovaně řešit doručení, přitom jsem si v obj. zvolil dopravce Českou Poštu.
    Prostě děs. Nedoporučil bych tento obchod ani nepříteli.

• Přehled,rychlost.
    • nevim o ničem

• Nabízí to co nemají

Už tam nakupovat nebudu

Katastrofa. Měl jsem si osobně zboží vyzvednout. Dne 29.10.2015 byl učiněn na prodejně první pokus, bohužel bylo sděleno, že žádná objednávka, zboží není. Ač byl doložen doklad - faktura od objednaného zboží. Znovu jsem se pokusil dne 31.10.2015, po telefonickém hovoru s tel. č. 774547999 mi bylo sděleno, že se mohu stavit, dalším telefonem mi bylo navečer sděleno, že se omlouvají, že mi bude zboží neprodleně odesláno poštou, bohužel nic, ticho. Tedy špatná komunikace, hlavně výsledek nulový.

• komunikace,cena

Nikomu nedoporučuji!!!!!Pozor vytáhne z Vás peníze a potom nekomunikuje

Super, druhy den sem měl držák doma, maximální spokojenost, děkuji

• Dobré ceny
    • výdení místa (ulozenka.cz)
    • Dodací lhůta se protáhla na 9 dnů, přestože zboží bylo skladem a v dodacích podmínkách je uvedena expedice do druhého dne od objednání. Prodejce byl údajně v zahraničí a objednávku začal vyřizovat, až když se po týdnu vrátil.

Dobrý a přehledný internetový obchod.

• Rychlá reakce

• Objednáte,zaplatíte,čekáte,voláte,čekáte,voláte ,čekáte
    • nekomunikace

• -
    • ABSOLUTNE Nekomunikuju, ked je nejaky problem.

Objednala som si tovar a zaplatila ho vopred. Odvtedy o obchode ani chyru ani slychu. Tovar mesiac nikde. Na maily neodpovedaju, telefon nedvihaju. Cas a peniaze su fuc. Absolutne neseriozny pristup.

• výběr zboží
    • nemusím shánět po obchodech

výběr i cena zboží
    dodávka do domu

• příznivá cena
    • ověření objednávky po telefonu, preferoval bych email

• Dobre ceny
    • Dostupnost (jsem kousek od Prahy)

Tento obchod doporučuji

• Jedinou výhodou je, že vám slíbí dodání zboží do dvou až tří dnů.
    • Sliby
    • Nedodržení termínu
    • Ani vám nedají vědět že zboží nebude
    • Neberou telefon
    • Výmluvy, výmluvy, výmluvy
    • Na horší obchod jsem zatím nenarazil

Objednané zboží, které bylo deklarováno "skladem" nebylo možné koupit ani vyzvednout, protože prodávající byl stále dle jeho vlastních slov "mimo". Zboží objednané v pondělí, slíbené na čtvrtek včetně doručení. (podotýkám ne automatem, ale po telefonu) Na barevné variantě která byla skladem jsem se domlouval telefonicky (chtěl jsem tedy koupit dva kousky).
    Prodejce mi slíbil že vyzvednutí domluví s kolegou a ozve se mi zpátky (tel. proběhl v úterý).
    Úterý, středa, žádný kontakt.
    Ve čtvrtek asi na desátý pokus mi zvedli telefon. Výsledek? Ano mělo být ve čtvrtek, ještě ho sháním, zavolám. Na odpověď jsem čekal do 23hodin. Nedovolal jsem se. Nebrali tel.
    V pátek - děláme co můžeme, do hodiny zavolám (12h).
    Pátek odpoledne (15h) - snažíme se jak můžeme, zboží naskladníme ve středu.
    Výsledek?
    Uběhl další týden, je opět pátek, od pondělka nikdo nedorazil, nezavolal, neposlal mail, info, omluvu, nic. Takže stále čekám na zboží. A se mnou čeká i faktura za ušlý zisk.

• za týden jsem dostal odpověď jen z automatu

Zboží jsem objednal 26.5. a do dnešního dne jsem jej neobdržel, ani vysvětlení z obchodu. Objednávku jsem zrušil.