• NIC
    • Nekomunikují
    • Potvrdí objednávku nechají si zaplatit, ale zboží nepošlou jsou to zloději pozor na ně

ZLODĚJI POZOR

• Super ceny, velký výběr

• Rychle dodani, lepsi ceny jako jinde.

Doporucuji

• -
    • Varování nekomunikují zboží nedodají 19.6 objednávka přišlo potvrzení a víc nic .Zboží nedodáno přitom objednáno skladem.Telefon neberou jeto podivný eshop proč je má Heureka to nepochopím .Varování všem

Nedoporučuji a mám kliku že jsem nezaplatil zboží předem .
    Nekupuj

• Zboží přišlo s chybějícími díly, jen polský návod.

Zboží nelze vrátit ve 14ti denní lhůtě. Vráceno zpět poštou jako nevyzvednuto.

• Dne 14.4.2016 zakoupen a kartou zaplacen držák na TV. Dnes je 5.5.2016 a žádná reakce. Na maily nereagují, telefony nezvedají. Zítra nahlašuji eshop na ČOI.

Nikdo si nic neobjednávejte. Jedná se o podvodný eshop. Neuvidíte ani zboží, ani své peníze!!!!!!!

• Mrtvá firma, nic tam neberte :-(
    • nedá se kontaktovat

Vypadá to na PODVODNÝ ESHOP
    zboží nedodají nejsou nekomunikují.
    Divím se že je Heureka ještě nezatrhla

• Doručeno jiné zboží než jsem objednal
    • Nedá se dovolat - nekomunikují
    • Šlendriáni

Doporučuji nenakupovat - dodají jiné zboží než je objednáno a evidentně zcela vědomě.
    Telefony nezvedají - asi vědí proč.
    Zboží posílám zpět - uvidíme, zda alespoň funguje možnost vrácení zboží do 14 dní, které má každý ze zákona.

• přišlo jiné zboží než jsem si obědnal..

nakupování kočky v mněchu.

• nechapu ze tenhle obchod jeste funguje...hruza a des

katastrofa

• nekomunikuje - email ani tel.
    • nedodržení slíbeného termínu dodání

NEDOPORUČUJI !!!

• Nevím o žádných
    • -Komunikace
    • -Držák sice odpovídal parametrům, ale přišel ùplně od jiného výrobce, než jsem chtěl, podle mě nějaká laciná kopie, doufám že mi nespadne televize.
    • -Lepší je si opravdu připlatit a mít jistotu.
    • -Musel jsem volat, aby mi vůbec zboží bylo odesláno, přes email žádná komunikace
    • -PPL mi nakonec balík skoro nedoručil, ale za to prodejce nemůže
    • -Byl to můj první a taky poslední nákup

NEDOPORUČUJI!!!!

• absolutně neprofesionální přístup
    • nulová komunikace
    • poslali něco jiné, než jsem si objednal

Absolutně neprofesionální přístup. Objednávku jsem udělal 30.10. Po týdnu kdy se nic nedělo, jsem napsal mail, ale ani na ten mi nikdo neodpověděl. Asi po třech týdnech mi najednou volali s PPL, že mi vezou balíček a musel jsem komplikovaně řešit doručení, přitom jsem si v obj. zvolil dopravce Českou Poštu.
    Prostě děs. Nedoporučil bych tento obchod ani nepříteli.

• Přehled,rychlost.
    • nevim o ničem

• Nabízí to co nemají

Už tam nakupovat nebudu

Katastrofa. Měl jsem si osobně zboží vyzvednout. Dne 29.10.2015 byl učiněn na prodejně první pokus, bohužel bylo sděleno, že žádná objednávka, zboží není. Ač byl doložen doklad - faktura od objednaného zboží. Znovu jsem se pokusil dne 31.10.2015, po telefonickém hovoru s tel. č. 774547999 mi bylo sděleno, že se mohu stavit, dalším telefonem mi bylo navečer sděleno, že se omlouvají, že mi bude zboží neprodleně odesláno poštou, bohužel nic, ticho. Tedy špatná komunikace, hlavně výsledek nulový.

• komunikace,cena

Nikomu nedoporučuji!!!!!Pozor vytáhne z Vás peníze a potom nekomunikuje

Super, druhy den sem měl držák doma, maximální spokojenost, děkuji