• Velký výber
    • Doteraz mi nebol doručený tovar ktorý som objednal pred 12 dňami, uhradil som sumu 31.55€, v ďalšom emaili to už bolo 31.69€ asi kvôli kurzu, na mail mi nikto neodpovedá, či mám uhradit tých pár drobných alebo nie, nulová komunikácia

• Dobré ceny

• Rychle palec hore

Špatné zkušenosti, nelze objednot na mou adresu ani zaplatit při předání.
    S tímto obchodem jsem skončil.

• Komunikace na nule jsem zvedavy jestli vubec neco dorazi.

Nakupoval som prvy krat zatial neviem posudit. Dobra skusenost je ze je ochotny personal.

Objednal a zaplatil jsem samolepici znacku s předstihem před odjezdem na dovolenou a do odjezdu mě nepřišla. Je to 11 dní od objednavky.

• Vše ok

• Rychlá komunikace

Rychlé jednání bezva komunikace

• Rychlost a kvalita

• Produkty kde jinde nemaji
    • Zpracovani produktu

Objednal jsem plastove sablonky do budiku automobilu. Trvalo pres tyden nez je nechali vyrobit a nez je vubec odeslali. Kdyz konecne prisly, kontrolky nesvitili jak meli a sablonka do otackomeru nesedela. Ted resim reklamaci kterou mi sice po zaslani fotek uznali, ale je to dalsi tyden a to se ani neuracili mi napsat nebo zavolat. Mozna toho maji hodne, ale pokud jde o spokojenost zakaznika, meli by hned nahradit spatne vyrobeny produkt novym. Za me uz nikdy vic.

• Rychlost, spolehlivost, kvalita

Na dotazy reakce i o víkendu, rychlá komunikace při řešení nadstandartních požadavků, cena vs. výrobek, výborná kvalita nestandartního výrobku - velká spokojenost.

• Rychlost doručení, dobrá komunikace.

Klasika e-shop plný produkty a nic není skladem, objednat z ciziny si to zvládnu i sám a za méně, za mě špatná politika firmy.

Reakce obchodu TSdesign s.r.o.

Dobrý den pane Jarek. Bohužel situace z uzavření firmy z důvodu Covid - 19 je i pozastavena výroby jak Vám bylo řečeno. Zboží skladem momentálně u některých produktů opravdu není. Alurámečky které jste i objednal, se vyprodali a zhotovujeme průběžně do 14dnů. Z Číny zřejmě nebudete mít kvalitu a pochybuji, že vám to dojde do 14dnů. Měli jsme za to, že momentální situaci pochopíte, ale zřejmě je přednější napsat negativní recenzi, než pochopit že i u nás dodržujeme zákon a zdraví je na prvním místě. Být Vámi, styděl bych se za vaše jednání. Nicméně se omlouváme všem, co se dotkne jak termíny dodání, tak zhotovování na zakázku.

• obchod naprosto vpořádku

• Myslím ano

• rychlé doručení
    • přesně to zboží, které jsme potřebovali

Skvele a rychle jednani. Zbozi v naprostem poradku a presne podle mych predstav. Rozhodne doporucuji.

Rychlé dodání
    Velký výběr