• Jsou super!

Velká spokojenost, ochota ,rychlé dodání

výběr, ceny

• Precizni zpracovani a kvalita materialu samolepek

Nakupuji zde opakovane, kvalita dekorativnich samolepek na auto overena uz dvema vice jak desetiletymi aplikacemi na negarazovanem aute bez sebemensiho poskozeni vzhledu.

Velký výběr zboží

Prostě SUPER obchod,velice kvalitní samolepky,rychlé dodání,vysoká kvalita samolepek i tvanlivost,pečlivé balení a ochota.Vždy pokud budu potřebovat tak jen zde a mohu i za sebe jen vřele doporučit

Kvalita a rychlost.

• Prislo zabalene tak aby sa neposkodil tovar...
    • Doprava ok
    • Neprehladny a nejasny web... vela informacii chyba ako napr. ci sa jedna o nalepku.
    • Obchod nezdviha telefon ani nezavolaju naspat. (Potreboval som info ktore nebolo uvedene na nete) musel som risknut co vlastne dojde...

• Jako jediní na internetu nabízí na SPZ modrou samolepku EU na levé straně s kulatými rohy a na pravé straně s ostrými rohy. Nejblíže originálu.
    • Přijatelná cena poštovného na zásilkovnu.
    • Na dotaz emailem mi druhý den normálně odpověděli.
    • Dodání trvalo cca týden.
    • Ve všech fakturách a emailech jsou vynechány písmena co obsahují háčky a čárky, mají nějaký chybný software.

Podle hodnocení co jsem tady četl jsem měl strach nakupovat a hlavně posílat peníze předem. Vše ale proběhlo v pořádku, objednané samolepky došly na zásilkovnu, jsou v pořádku a pasují. Takže za mě mohu obchod doporučit.

• Příznivá cena

Vše ok.

Cena za doručení (balné atp.) je poměrně vysoká.

• Kvalita!

I když nebylo zboží hned na skladě, byli ochotni ihned vrátit zaplacené peníze, což nebylo nutné. Jakmile zboží vyrobili, hned zaslali, vše v pořádku. Už jsem nakupoval i dříve a stejně spokojený.

• I přes informaci, že má obchod vánoční prázdniny ještě před vánocemi hrníček dorazil pod stromeček. Díky!

Tohle byl můj druhý nákup, první proběhl v naprostém pořádku. U tohoto druhého došlo k malé chybě. První má zpráva zůstala bez odezvy- což se mohlo v předvánoční době stát a taky je to jediná piha na kráse. Po druhém mailu už bylo vše uvedeno do naprostého pořádku a rychle vyřešeno, takže vše dobře dopadlo, díky.

• komunikace
    • super přístup k zákazníkovi

dobrá komunikace, předmět kvalitní, rychlá doručení...doporučuji.

Spokojenost.

• Dobré ceny