• Obchod mi zaslal omylem jiné zboží, než jsem si objednal a rovnou i zaplatil. Nejdřív uznal chybu a dohodli jsme se na vrácení zásilky a odeslání správného zboží. Zásilku jsem vrátil poštou a od té chvíle šlo už všechno špatně. Jednatel obchodu si zásilku nevyzvedl z pošty a snažil se vymlouvat, že pošta ji neměla uloženou tak dlouho, jak měla. Vyzýval mě dokonce k reklamování u pošty, nebyl ale schopný předložit žádný důkaz. Znovu mi teda přišla zásilka, kterou jsem si nikdy neobjednal. Záležitost včetně přepisu komunikace jsem předal ČOI. Doporučuji obloukem se tomuto obchodu vyhnout!

• mlžení, oddalování, planné sliby, nedodání ani po čtyřech měsících urgování

doporučuji se obchodu velkým obloukem vyhnout

Od té doby co jsem odeslal peníze, zboží nikde a nikdo ani neodepisuje na email které už jsem poslal 2,komunikace katastrofa to jsem v životě nezažil, než jsem peníze poslal komunikovaly normálně a po odeslání ticho po pěšině, takže rozhodně nedoporučuju tento e-shop a už je mi úplně jasný proč jdou u nich jen peníze předem a ne na dobírku,počkám ještě do konce týdne a začnu zvažovat další kroky

Vše ok.

Cena za doručení (balné atp.) je poměrně vysoká.

Zboží které jsem objednal mělo dorazit v termínu 3-7dni.po více jak 14 dnech zboží stále nedorazilo.zasilku jsem musel zaplatit předem jelikož jinou možnost firma nenabízela a na email jestli byla zásilka odeslána nikdo neodpovídá.

Na stránkách píší skladem, pak to 3 týdny vyrábějí, poté 2 týdny posílají a pořad to neodeslali. Takže měsíc od objednávky a pořad nic.

• Kvalita!

• KLAMAVÁ REKLAMA - na obrázcích jsou výrobky s logy.. a pak klasicky malinkým písmem úplně dole poznámka, že to bude bez loga - protože nemají vyřízené licence !!!

Dobrý den
    klamná reklama?? to je zřejmě omyl. Žádnou reklamu nikde nemáme.
    Jinak jak jste popsal. Vše je uvedeno v popisku, tak nerozumím, proč negace, když veškeré informace jste si přečetl.

• Mezi budíky jak jsou ostatní znaky tak jsou vidět, hrozné! Ikdyz nesvítí tak jsou bílé a pořád razí do očí!
    • Záseky ručiček nejdou vsunout velmi malá díra!

Dobrý den pane Ohera.
    Budíky, které jste si objednal jsou modré, tudíž kdyby jsme nechali modré i piktogramy, asi by Vás na STK vyhodili.
    To znamená, že od nás bylo vše v pořádku. Co se týká montáže, tak tu doma nedoporučujeme. Jinak v návodu je, že by jste měl nechat montáž na odborné firmě. Mohl jste se vyvarovat negativního příspěvku, kdyby jste vše konzultoval předem.

I když nebylo zboží hned na skladě, byli ochotni ihned vrátit zaplacené peníze, což nebylo nutné. Jakmile zboží vyrobili, hned zaslali, vše v pořádku. Už jsem nakupoval i dříve a stejně spokojený.

Boční polep škoda roomster je o cca 30 cm kratší než bylo vyobrazeno na ilustračním foto . je tam sice napsaná délka 150 cm ale nenapadlo mě jít měřít auto.(asi když si objednám třeba přední sklo na škoda roomster tak ho nejdu taky přeměřovat a jak by to vypadalo nebo k čemu by mě bylo ???)

Reakce obchodu TSdesign s.r.o.

Dobrý den, mrzí nás, že boky na Vaše auto jsou kratší. Uvádíme v textu vždy délku samolepky. Vždy u zboží máme vlastní specifikace, do kterého jste mohl napsat, jaký rozměr by jste chtěl.

• Sortiment
    • Kvalita zpracování

Objednal jsem si už dříve podklady na budíky. Krom toho, že když jsem se ptal po týdnu jak to vypadá s objednávkou jestli vůbec došly peníze přišel mi e-mail. “Máme dovolenou”. Dobře, v pořádku. Ale podklady přišly až za dalších 10dní od konce dovolené. A informace o zásilce skoro žádné. Podklady cca 600kč.. a ta kvalita? Odpovídá věci vytisknuté na polofunkčním plotru za 100kč. Na budíkách přibyla i reklama která nebyla ani v náhledovém obrázku. Zklamání.

Reakce obchodu TSdesign s.r.o.

Dobrý den, za zpoždění se omlouváme.
    Jinak budíky jsou tištěny na speciálním stroji, nikoliv na plotru, kde se řeže samolepka. Jinak logo naší firmy, je uvedena v textu.
    Stejně, jako když si koupíte tričko, také má logo té firmy nebo značku, pokud se nejedná o čínu. Naše budíky jsou prestižní, a i za cenu ( 600 kč) velice kvalitní. Samozřejmě děláme i na zakázku, kdy ceny jsou mnohonásobně větší.

• I přes informaci, že má obchod vánoční prázdniny ještě před vánocemi hrníček dorazil pod stromeček. Díky!

• Platba předem, tím ale nemyslí online platbu kartou, ale převod na účet a pak čekejte zda a kdy něco pošlou.
    • Neskutečně předražené poštovné za dvě samolepky.

Tohle byl můj druhý nákup, první proběhl v naprostém pořádku. U tohoto druhého došlo k malé chybě. První má zpráva zůstala bez odezvy- což se mohlo v předvánoční době stát a taky je to jediná piha na kráse. Po druhém mailu už bylo vše uvedeno do naprostého pořádku a rychle vyřešeno, takže vše dobře dopadlo, díky.

• komunikace
    • super přístup k zákazníkovi

dobrá komunikace, předmět kvalitní, rychlá doručení...doporučuji.

1. Grafika na produkte nebola zhodná s obrázkom na eshope.
    2. Obchod neuvádza (ani pri objednávke, ani v obchodných podmienkach) extra príplatky pre špecifické priania úpravy, ale navýšenú sumu dodatočne vyfakturuje.

Reakce obchodu TSdesign s.r.o.

Dobrý den 1: grafika se může lišit (proto máme ilustrační foto)
    prosím je potřeba číst i text u zboží ( pro Vás na Slovensko je možnost přímo na stránkách překlad).
    V případě že chcete úpravu o proti standardnímu zboží je příplatek za úpravu to máte pravdu. Odeslán mail na váš mail 23.11. prosím zkontrolujte. Bylo Vám psáno jaká cena a jaký obrázek na podložce. Bohužel na tento mail jste nereagovala ani doplatek od Vás nedošel za specifickou úpravu i když zde uvádíte že jste o tom musela být informována když píšete o tom doplatku. Proč jste neodepsala????????Tak jsme poslali zaplacené zboží.

Spokojenost.