• rozhodně nedoporučuji dopravce Česká pošta
    • balík do ruky složen na poště s avizací příjedu příklad 25.4.2015 to mám čekat celý den doma až přivezou balík??!!!-katastrofa!!!!

možná není problém ani v dodavateli zboží jako spíše v dopravě a následné komunikaci

• vélká úspora peněz :(
    • komunikace, nespolehlivost, klamavá reklama

Už mne tam neuvidí

• Můžu si vybrat z domova.
    • Nevím, byl to můj první obchod.

Obchod na malé ploše má mnoho zboží, takže celkem nic moc. Zákazník se musí ptát. Termohrnky jsem si vyzvedla a byla jsem velice překvapená, že nejsou ani v krabičce, ani nijak zabalené. Strčili mi je do igelitky s logem a hotovo. Pak jsem zjistila, že hrnek nahoře nedoléhá jak by měl, takže jsem to šla vyměnit. Doufám, že tam nepůjdu znova, když zjistím, že hrnky netěsní a tečou.
    Známým nedoporučuji i když personál je ok.

Zdá se mi neseriózní uvádět na faktuře, že je zboží skladem u dodavatele, byl jsem 2x informován o termínu dodání a nakonec je mi po mých urgencích oznámeno, že se do ČR nyní iobjednané a zaplacené zboží nedodává. Fakturu jsem samozřejmě v dobré víře uhradil. Byl jsem ujištěn, že mi budou prostředky vráceny, tak věžím, že se tak opravdu stane.

Byl to narozeninový dárek pro syna, který však včas (resp. vůbec) nedorazil... co víc k tomu dodat.