• rychlost, druhý den expedovali
    • mají náhradní díly na trampolíny i po 5 letech používání

ANO - JumpKING DELUXE nás po 5 letech nesklamal, rám má pevný a téměř vůbec nekoroduje, trampoška je držák a jsou na ní náhradní díly
    je velká a podstatně bezpečnější nežli ostatní trampolíny s vidlemi (rovnými tyčemi) po okrajích...
    První pružina praskla po 5 letech, a to je denně v létě využívaná 2-3 hodiny!
    Ochranná síť při venkovních podmínkách na slunci je na 3-4 roky po té se začne trhat, ale to je stejné jako u jiných.
    Malinký problém vidím v ochranném límci, ve spojích kde je tuhý, drhne o ochrannou síťovinu a ta se tam po těch 3 letech prodře. Jinak OK.

• široký sortiment
    • nemá

Super

Kvalitní, masivní trampolína pro vyšší hmotnost, tzn. starší děti a dospělé osoby.
    Po objednání telefoncký kontakt s dohodou termínu dodání. Vše proběhlo dobře, jednodenní prodleva v dodání způsobena zřejmě zvyky přepravní firmy.

• minimální dodací lhůta
    • nemá

bezproblémový

• rozhodně nedoporučuji dopravce Česká pošta
    • balík do ruky složen na poště s avizací příjedu příklad 25.4.2015 to mám čekat celý den doma až přivezou balík??!!!-katastrofa!!!!

možná není problém ani v dodavateli zboží jako spíše v dopravě a následné komunikaci

• Přehlednost, spolehlivost, dobré ceny.

Nákup měl jeden malinký háček, v balení chyběl montážní materiál a návod. Po mé urgenci byl problém okamžitě vyřešen.
    Já jsem spokojená, obchod mohu jen doporučit.

• vélká úspora peněz :(
    • komunikace, nespolehlivost, klamavá reklama

Už mne tam neuvidí

• Kvalitní trampolíny
    • všechny náhradní díly
    • nic jsem neobjevil

Spokojenost

• rychlost dodání
    • dobrá komunikace s pracovníky
    • žádné neznám

jsem spokojená

• přehlednost www stránek
    • dřívější nákup v tomto obchodě
    • Neznám.

Spolehlivost, rychlost dodání objednaného zboží. Doporučuji ostatním.

• rychlost dodání zboží, dobrá komunikace

-nebyl nejmenší problém, vše proběhlo rychle. Jen jsem zbytečně objednala navíc kotvící sadu, trampolína je perfektně stabilní i tak.
    -obchod můžu jen doporučit

Před několika lety jsem tam koupil trampolinu. Teď se protrhla ochranná síť, tak jsem ve stejném obchodě koupil síť novou. Doufám, že při jakémkoliv eventuálním dalším poškození čehokoli na této trampolině dostanu na stejné adrese potřebný náhradní díl a nebudu muset hledat jinde.

• je jedinným prodejce JK trampolín.
    • Žádné jsem nezjistila.

Dporoučiji vyzkoušet.

• rychlý
    • nejsou

rychlý

• bezproblémová komunikace
    • nevím o nich

dobrá zkušenost, doporučuji obchod

• Rychlost, spolehlivost, solidní jednání.

• ceny

• Nevystavil žádanou fakturu na zboží.

• Můžu si vybrat z domova.
    • Nevím, byl to můj první obchod.

Obchod na malé ploše má mnoho zboží, takže celkem nic moc. Zákazník se musí ptát. Termohrnky jsem si vyzvedla a byla jsem velice překvapená, že nejsou ani v krabičce, ani nijak zabalené. Strčili mi je do igelitky s logem a hotovo. Pak jsem zjistila, že hrnek nahoře nedoléhá jak by měl, takže jsem to šla vyměnit. Doufám, že tam nepůjdu znova, když zjistím, že hrnky netěsní a tečou.
    Známým nedoporučuji i když personál je ok.

Zdá se mi neseriózní uvádět na faktuře, že je zboží skladem u dodavatele, byl jsem 2x informován o termínu dodání a nakonec je mi po mých urgencích oznámeno, že se do ČR nyní iobjednané a zaplacené zboží nedodává. Fakturu jsem samozřejmě v dobré víře uhradil. Byl jsem ujištěn, že mi budou prostředky vráceny, tak věžím, že se tak opravdu stane.

Byl to narozeninový dárek pro syna, který však včas (resp. vůbec) nedorazil... co víc k tomu dodat.