• hezké zboží a slušná cena
    • Dodací lhůta a nulová komunikace ze strany obchodu!16.8. jsem zaplatila za zboží a 31.8. ho ještě nemám! Při potvrzení objednávky bylo napsáno, že zboží expedují do 4 pracovních dní!!!

• po deseti dnech nemám zboží, za které jsem platila předem a ani odpověď na mail.

Reakce obchodu TOPŠPERK

tato zásilka byla odeslána třetí pracovní den po objednávce, neradi bychom zbytečně natahovali dobu odeslání, také se omlouváme se za nezodpovězený e-mail. Děkujeme za recenzi a přejeme hezký den. Topšperk

• Přišel mi email s tím, že zboží bude vyexpedováno do 4 dnů. A bylo to až 5tý den a ještě k tomu pátek takže jsem čekala ještě další dva dny.Ve většině obchodů na internetu mám zboží do 2dnů...psala jsem dvakrát email s dotazem, kdy mám nejspíš zásilku očekávat a žádná komunikace. Reagovali až na telefonát.

Doporučuji lepší komunikaci a rychlejší odeslání, ale jinak zboží došlo v pořádku a je podle našich představ.

• Zboží mělo být dodáno do 4 dnů,uplynulo skoro 14 dní a doposud nic nedorazilo, ani mne nekontaktovali, aby vše vysvětlili. Měl to být dárek ke 4O., takže jsem naštvaná.

• Velká spokojenost s komunikací a ochotou.
    • Výborné ceny a kvalita.

• Přehlednost, velký výběr,dobré ceny.
    • -

Doporučuji.

měli by se více věnovat stránkám a aktualizovat dostupnost zboží...

• Pěkné zboží za dobré ceny.

Doporučuji - přijatelné ceny, pěkné zboží, dobrá komunikace.

• - nákup za výhodné ceny
    • - originální zboží

- obchod bych doporučila
    - zboží nebylo skladem a ihned po naskladnění jsem byla dotázána, jestli mám ještě zájem
    tzn. zájem o zákazníka

• Neskutecna rychlost dodani a cena.

Objednala jsem pozdeji odpoledne a druhy den dopoledne jsem mela zbozi.Za mne jeden z nejlepsich eshopu!!!

• pěkný výběr
    • hezké šperky

jsem spokojená
    ráda nakoupím znovu

solidnost

• pěkné zboží za super ceny

doporučuji nákup na Topsperk, se vším co jsem si objednala jsem spokojena

• velký výběr

supr obchod proto doporučuji všem

V obchodě jsem nenakupovala po prvé a určitě tento obchod navštívím i příště. Jsem spokojená se zbožím i s rychlostí dodání zboží. Obchod můžu vřele doporučit.

• Snad jen doba dodání zboží
    • Objednala jsem si z tohoto obchodu řetízek s přívěskem srdce.Po objednání mi paní volala, že přívěsek není již skladem a že by zaslala jiný s tím, že když se mi nrbude líbit, můžeme se domluvit na jine alternativě. Když mi zboží přišlo (celkem rychle), nelibil se mi přívěsek a tak jsem se domluvila s paní, že si ponechám řetízek a srdíčko jim zašlu zpět a oni vrátí poměrnou část peněz za zboží na účet. Přívěsek jsem posílala poštou doporučeně 8.1., do dnes mi na účet peníze nedorazily a obchod mi pro jistotu nebere telefon, ani neodpovídá na maily . Když jsem se dívala na ostatní recenze, nejsem první a bohužel ani ne poslední komu se to stalo .

Tento obchod rozhodně nedoporučuji a jen doufám, že budou brzy po zásluze "odměněni" za jejich jednání!

• Pohodlí nákupu a výběru.
    • -

Spokojenost.

• rychost,pohodlí objednání dobré ceny
    • nevím

• nekomunikujete