• rychlost,jak při objednávce, tak i při dodání,perfektní jednání,

Vřele doporučuji!!

Děkujeme,

jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojena.
    Přejeme Vám příjemné nošení šperků.
    Tým Topšperk

• Zboží objednáno 12.7.2016, poté žádná odezva na emaily, na nic! Nikdy více. Vyhozené peníze z okna.

Absolutně nedoporučuji!!!

Reakce obchodu TOPŠPERK

je nám velmi líto, že došlo k takovému nedopatření.Samozřejmě nechceme být v žádném případě neseriózním místem k nákupu, proto jsme vše prověřili a částku zaslali opětovně. Bylo žádáno o vrácení částky a tak se i stalo, bohužel jsme si nevšimli, že se částka neodeslala a doposud jsme o tom neměli zprávu.
    Od léta, kdy byla vytvořena tato objednávka, jsme se připravovali na různé změny chodu eshopu, tudíž můžeme nyní snáze předejít takovýmto komplikacím a být pro Vás příjemným místem k bezpečným nákupům.
    Děkujeme Vám za pochopení.
    Tým Topšperk

• Pekne sperky za rozumnou cenu
    • O zadnych nevim

Reakce obchodu TOPŠPERK

děkujeme za Vaše hodnocení :)

• Jsem velice spokojena
    • Žádné

Doporučuji,rychlost a ochota děkuji

Reakce obchodu TOPŠPERK

děkujeme, že jste s našimi službami spokojena a mohli jsme Vám zajistit příjemný nákup.
    Tým Topšperk

• Mile mě překvapil dáreček navíc. Hezké zboží za rozumné peníze.

Reakce obchodu TOPŠPERK

děkujeme :) Doufáme, že se budou šperky příjemně nosit a budou Vám dělat radost.

• neposila zbozi...

Reakce obchodu TOPŠPERK

snažíme služby zlepšovat, i proto jsme k 1.11.2016 spustili nový eshop, který nám umožňuje lépe plnit požadavky našich klientů. Avšak bohužel se nám stává, že se objednávky připíší do starého systému, snažíme se tento problém odstranit, avšak bohužel jsme stále nenarazili na příčinu. Na odeslání jsme se již dohodli a věříme, že teď po naší telefonické domluvě již bude vše v pořádku. Děkujeme tímto za upozornění a budeme se snažit pracovat na tom, abychom se případným podobným komplikacím vyvarovali.
    Děkujeme za pochopení.
    Tým Topšperk

zboží jsem objednal dostatečně s lhůtou před vánoci došlo neúplné...obchod se po reklamaci sice tel.ozval ale zboží do vánoc nedodal až po svátcích ,ale na to ...... bílej tesák.Baraccuda

Reakce obchodu TOPŠPERK

dodatečný balíček byl doručován již v období před Vánoci, bohužel nebyl přebrán a v telefonickém rozhovoru jsme se dohodli na opětovném přeposlání. Doufáme, že již bude vše v pořádku.
    Přejeme Vám krásný den.

Tým Topšperk

• Bohužel jsem si objednala a nedorazilo zatím vše a platila jsem za vše co jsem doposud neobdržela.
    • Měli by si dávat pozor,aby bylo vše co tam patřía ne poslat pouze jednu věc ze tří!

Zatím nemohu posoudit dokud nedostanu zbytek věcí a jestli vůbec dostanu.

Reakce obchodu TOPŠPERK

nedopatřením došlo k omylu a nepřibalili jsme část objednávky. Velice se tímto omlouváme. Šperky byly samozřejmě doposlány i s dárky jako omluvou za pochybení.
    Tímto děkujeme za upozornění a vynasnažíme se, aby se již situace neopakovala.

• Přehledná nabídka
    • Žádné

Vynikající komunikace a služby

Děkujeme,

velice nás těší, že jste s našimi službami spokojena.
    Přejeme Vám krásný den.

Tým Topšperk

• dlouha doba dodani, objednano a zaplaceno 13.12., do vanoc nedorazilo !
    • spatna komunikace-az po urgenci kontakt, s tim ze do vanoc urcite dorazi

NEDOPORUCUJI !

Reakce obchodu TOPŠPERK

bohužel se stalo, že se objednaný šperk doprodal, posílali jsme v období před vánoci emailem novou nabídku šperků tak, aby byly doručeny pod stromeček, avšak nám nebylo odpovězeno. Situace je již však vyřešena a momentálně pracujeme na tom, aby se již situace s doprodáním zboží opakovala co nejméně.
    Tímto děkujeme za pochopení.
    S přáním hezkého dne tým Topšperk.

• pohodlí domova

ok

Děkujeme.
    Budeme se snažit o spokojenost našich zákazníků i nadále.
    Tým Topšperk

• Dostupnost zboží, komunikace, vstřícnost.
    • Nevím o ničem.

Děkujeme,
    velmi nás těší Vaše spokojenost s našimi službami.

• Veľký výber šperkov
    • Akonáhle vrátite tovar naspäť, nekomunikujú s Vami, tovar som odoslala späť, peniaze nevrátili. Som veľmi sklamaná...

Už v tomto obchode nenakúpim a nedoporučujem ho.

Reakce obchodu TOPŠPERK

tato recenze byla bohužel napsána dříve, než jsme obdrželi zásilku s vrácenými šperky a nemohli jsme tedy odeslat částku zpět. Samozřejmě je již vše dořešeno.
    Děkujeme a přejeme hezký den.

na řetízku pandora se hned utrhlo srdíčko,řetízek na krk se roztrhl za 1 den,

Reakce obchodu TOPŠPERK

bohužel nevíme, proč se šperky tak rychle poškodily. Doposud jsme neměli možnost posoudit reklamaci. Bohužel nám šperky stále nebyly zaslány zpět a nedaří se nám spojit, abychom mohli vrátit částku, nebo šperky vyměnit za jiné.

V každém případě děkujeme za Váš názor a přejeme Vám hezký den.

• výběr z domova

opakovaná celková spokojenost s obchodem

Děkujeme.
    Jsme rádi, že jste s námi spokojena. Budeme se snažit i nadále být lepším místem k nákupu pro naše zákazníky.

Tým Topšperk

• přehlednost a výborné ceny

pěkné zboží, doporučuji

Reakce obchodu TOPŠPERK

velice nás Váš názor těší.

• SLUŠNOST A SPOLELHIVOST
    • NEVÍM

OK - DOPORUČUJI VŠEM

Děkujeme :)

Tým Topšperk

• Špatná komunikace, dlouhá doba dodání

Zkusit jiný obchod.

Reakce obchodu TOPŠPERK

mrzí nás, pokud jsme jste nebyla plně spokojena s našimi službami. Dlouhodobě se snažíme služby zlepšovat, i proto jsme k 1.11.2016 spustili nový eshop, který nám umožňuje lépe plnit požadavky našich klientů. Budeme rádi, pokud se na novou podobu i nabídku podíváte a ohodnotíte ji.

Děkujeme mnohokrát za Váš názor.

Krásný den

Tým TopSpek.com

• Skvělé ceny a dobrou kvalitu.. ;-)
    • Řekl bych že žádné, Já jsem max. spokojený.. ;-)

S.U.P.E.R. Objednávka dorazila až překvapivě rychle, balík nepoškozený a zboží je kvalitní.. ;-)

Dobrý den, Pavle,

děkujeme za Vaše hodnocení. :) 1.11.2016 jsme spustili nový eshop a budeme rádi, když se na něj podíváte. :)

Krásný den

Tým TopSperk.com