perfektní

• rychlost, přehlednost webových stránek
    • nemá

• pěkné stránky
    • dlouhé lhůty dodání

• vyhody slevy a rychle doruceni
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• široký sortiment, fotky s popisy zboží jsou vynikající, příznivé ceny

S nákupem v eshopu jsem spokojená - doporučuji.

• rychlost, a velký sortiment a super ceny
    • nemá

byla jsem spokojená, kupovala jsem to jao dárek na poslední chvíli, včas dorazil a vše v pořádku.

• Naprosto žádné označení výdejního místa, nalezeno, teprve na základě telefonátu a popisu obsluhy.Zboží již bylo připraveno k odběru, ale nikdo neupozornil ani mailem ani telefonem, že je možno vyzvednout. Vše na základě vlastního tel. dotazu. Zboží i
    • jednání obsluhy ale O.K. - zřejměto jěště
    • chce trochu doladit.

Moc krásné !!!

• NIC
    • VŠE - mám objednávku zboží, kterou jsem dopředu před osmi dny uhradila a nikdo nereaguje na moje opětovné e-maily. V potvrzení objednávky (které zřejmě rozesílá automat) uvádějí, že zboží expedují do 4 pracovních dní. Nic z toho se však nestalo. Jenom čekááám.

Tento "obchod" na zákazníky nereaguje! Vůbec! Mám takový dojem, že jsem o svoje peníze navždy přišla. U nich si už nikdy nic neobjednám.

• Perfektni komunikace a rychlost
    • Zadne

Vse ok

• Uvítala bych lepší komunikaci ze strany obchodu. Jinak bez problémů.

• zatim ziadne

• Ze mi to stale neprišlo '

• Ochotu a rychlé dodání objednaného zboží
    • Zatím jsem žádné nezjistila

Spokojenost, určitě obchod ještě navštívím.

• Zboží jsem si objednala cca před 14dny a zatím nic nedorazilo i přes to,že přišel mail,o odeslání zboží.

Reakce obchodu TOPŠPERK

Váš balíček byl odeslán dne 15.6.2015, tedy do dvou pracovních dnů. To, že Vám Vaše pošta nedává oznam o příchozí zásilce my již bohužel neovlivníme.
    Je dobře, že zmiňujete, že Vám od nás přišel email o odeslání, neboť právě to byl impulz vyzvednout si balíček u Vás na poště. My bohužel funkčnost České pošty nezlepšíme.
    Chyba jak vidíte opravdu není na naší straně. Můžeme Vám však Vaši zásilku poslat ještě jednou, protože se nám jako nevyzvednutá vrátila. Jen si ji budete muset pohlídat.
    Neradi bychom, aby vypadalo, že nejsme seriózní eshop na základě pochybení druhých.

Děkujeme a přejeme hezký den.
    Topšperk

• Levné šperky, široký sortiment, kvalitní zabalení.

Obchod jsem zvolila na základě vyhledávání šperku, který jsem si vysnila. Pomocí vyhledávače jsem našla výrobek z kvalitních materiálů, přesně dle mých představ a za nízkou cenu pouze zde.
    Obchod proto doporučuji a ráda se sem vrátím.

• Kvalitni zbozi.
    • zadne.

doporucuji.

Před dvěma měsíci jsem objednala a doteď nic nepřišlo, nikdo mi neodepisuje,jsem nespokojená...

• Spolehlivost